Petak, 13.09.2024 | 14:14
IZVOR: nova.rs

Turski horoskop otkriva da jesen i zima ovim znakovima Zodijaka donose gomilu novca i sreću

Turski horoskop kaže da će jesen i zima će biti mirniji od prve polovine 2024. godine, a energija će biti mnogo pozitivnija. U tome se izdvaja 5 znakova Zodijaka jer će biti vrlo srećni, posebno u sferi materijalnog.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Aslan (Lav)
Lavovi će definitivno biti među najsrećnijima. Pucaće od pozitivne energije koja će im pomoći da ostvare gotovo sve što požele, pa čak i da pronađu ljubav.

Zahvaljujući nevjerovatnoj harizmi, ostaviće dobar utisak na sagovornike, što će im umnogome pomoći i na polju ljubavi i prijateljstva, i u finansijskoj sferi. Uopšteno, jesen i zima će za Lavove biti period velikih pobjeda.

Başak (Djevica)
Djevice su inače veoma obazrive i metodične. Njihove glavne planete zaštitnici – Merkur i Saturn – biće u prilično povoljnom položaju.

Tokom jeseni i zime držaće sve konce u svojim rukama, sve će biti pod njihovom kontrolom, što će im podići samopouzdanje i učiniti ih još agilnijim. Osim toga, uspjeće da riješe velike i važne probleme, i to postepeno, jedan po jedan.

Terazi (Vaga)
U prvoj polovini 2024. pripadnici ovog znaka bili su u kompletnom haosu – oko njih se svašta dešavalo. Tokom jeseni i zime stvari će se iskristalistati, a pripadnici ovog znaka mogu da očekuju mnoge povoljne prilike.

Iako postoji mogućnost da će nekoliko dobrih ispustiti, Vage ne treba da brinu. Kraj godine će im ponuditi obilje šansi za uspjeh, najviše na polju finansija, piše Luftika.

Akrep (Škorpija)
Slijedi sjajan period za Škorpije koje će tokom jeseni i zime moći da ostvare najvažnije ciljeve. Ako postoji neki stari san, nešto o čemu dugo maštaju i što dugo priželjkuju, sada će ili ostvariti svoj naum ili će biti na korak od ispunjenja želje. Sve se dešava ubrzano. Škorpija neće imati vremena za oklijevanje, a to će se ispostaviti da je bolje.

Balik (Ribe)
Ribe su u nevjerovatno pozitivnom talasu, za njih nema prepreka.

Naoštrile su se da ostvare sve svoje naume, savladaju sve prepreke i ne dozvoljavaju da im iko stane na put.

U tome imaju pomoć zvijezda koje će ih bukvalno štititi na svakom koraku i u svakoj situaciji.

Ohrabrene ovom podrškom, Ribe će se u narednom periodu sa lakoćom nositi sa svim poteškoćama.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vukićević: Ključni ljudi ne idu u Brisel, ali rezultat ostaje

Utorak, 17.03.2026 | 08:30

Bivša ministarka saobraćaja Maja Vukićević, koja je ostavku podnijela kad je DNP odlučila da napusti vlast, najavila je da će Crna Gora u prvom kvartalu ove godine zatvoriti Poglavlje 21 – Transevropske mreže, ističući da su sve obaveze iz tog pregovaračkog poglavlja ispunjene još tokom prethodne godine.

UTORAK: Oblačno, popodne kiša i pljuskovi

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:46

Pročitajte vremensku prognozu za utorak.

Kalas: EU za sada neće proširiti svoju pomorsku misiju na Ormuski moreuz

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:56

Ministri spoljnih poslova EU saglasili su se na sastanku u Briselu da je potrebno ojačati pomorsku misiju EU za obezbjeđivanje bezbjedne plovidbe u Crvenom moru (Aspides), ali da trenutno ne postoji želja za proširenjem operacije na Ormuski moreuz, izjavila je visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbjednost Kaja Kalas.

Sindikat Narodne bilbiloteke u Pljevljima: Napuštajući sjednicu SO opozicioni DPS pomogao izglasavanje Programa rada Bojane Đačić

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:31

Sindikalna organizacija Narodne bilbiloteke “Stevan Samardžić” u Pljevljima saopštila je da je direktorici te ustanove Bojani Dačić uz pomoć odbornika Demokratske partije socijalista izglasan Program rada za 2026. godinu.

Krapović: Vuković još jednom pokušao da Demokrate uprlja bestidnim lažima

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:24

Ivan Vuković, poznatiji kao politički privezak Aca Mijajlovića i Ranka Ubovića, koji su godinama gospodarili ovom državom, još jednom je pokušao da Demokratsku Crnu Goru (Demokrate) uprlja bestidnim lažima, podmetanjima i jeftinim konstrukcijama, kazao je ministar odbrane i funkcioner Demokrata, Dragan Krapović.

Vuković: Crna Gora pred zatvaranjem još jednog poglavlja u pregovorima sa EU uprkos destruktivnim naporima djelova vlasti

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:14

Crna Gora je pred zatvaranjem još jednog poglavlja u pregovorima o pristupanju sa EU, ocijenio je poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Ivan Vuković.  

(VIDEO) Najzabavniji trenutak sa Oskara: Ana Vintur hladnokrvno ignorisala En Hatavej

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:39

Modna ikona Ana Vintur i glumica En Hatavej priredile su jedan od najzabavnijih trenutaka na dodjeli Oskara 2026, kada su zajedno izašle na binu kako bi uručile nagrade za kostimografiju i šminku.

Huter: Crnu Goru žele da svedu na pendrek-državu radi bolesnih političkih i osvetničkih ambicija

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 21:01

Poslanik Demokratske partije socijalista Oskar Huter, komentarišući izmjene i dopune Zakona o unutrašnjim poslovima o kojima će Skupština ponovo odlučivati 19. marta, kazao je da je riječ o antiustavnom i anticrnogorskom modelu koji ima samo jedan cilj – da se policijski aparat stavi pod punu partijsku kontrolu.

"Anketni odbor napravio veliki iskorak, otvorio vrata mraka i otkrio ko stoji iza nepočinstava iz prošlosti"

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 20:34

Dosadašnji rad Anketnog odbora o politički motivisanim ubistvima i djelovanju takozvanih „crnih trojki“ donio je određene pomake i otvorio važne teme iz prošlosti, ocijenili su sagovornici emisije „Naglas“ na TVCG1, ali kažu da je za nastavak rada potrebno riješiti proceduralne prepreke i popuniti rukovodstvo odbora, posebno nakon povlačenja predstavnika DPS-a iz tog skupštinskog tijela.

Božović: Peta sanitarna kada najveća do sada, rok trajanja od pet do šest godina

Ponedjeljak, 16.03.2026 | 20:47

Na deponiji “Livade” završena je gradnja pete sanitarne kade, koja će omogućiti bezbjedno odlaganje otpada narednih godina. Projekat, vrijedan oko dva miliona eura, završen je deset dana prije roka, a punjenje kade bi trebalo da počne od juna, piše RTV Podgorica.