Subota, 14.09.2024 | 08:51
IZVOR: zadovoljna.nova.rs/atma.hr

Pomračenje Mjeseca 18. septembra donosi VELIKU LJUBAV za ova tri horoskopska znaka

Pomračenje 18.9. u znaku Riba prekriće vas talasom sjećanja iz prošlosti, jer tradicionalno ovo sazvežđe upravlja iskustvom naše duše i emocijama. Biće i onih koji će upoznati novu osobu!




Foto: Ilustracija, Pixabay

Budući da znak Riba upravlja osjećanjima i ljubavlju, pomračenje 18.9. mnoge će u potpunosti prekriti, pogotovo ako ste neku vezu započeli u martu 2024. godine. Stvar je u tome da se pomračenje od 18. septembra odnosi na mladi Mjesec od 10. marta, i to je suštinski jedan ciklus.

Biće i onih koji će upoznati novu osobu, zato što su prije toga “sazreli” zbog teških duhovnih transformacija u 2024. godini.

Djevica

Pomračenje se događa u vašem sektoru odnosa pa biste mogli da provjerite osjećanja drugih ljudi prema vama. Inicijativa neće biti vaša, već će najvjerovatnije doći spolja.

Vaš budući partner mogao bi biti stariji od vas – i to najmanje 7 godina, budući da će Saturn u vrijeme pomračenja biti u konjunkciji s Mjesecom, a to obično “donosi” dolazak zrelih osoba u naše živote.

Budite sigurni da je karmički ovu osobu posebno poslao Svemir, njegov zadatak je da vas usmjeri na lični rast. Očekujte da će njegove riječi odražavati ono što je trebalo da čujete prije mnogo vremena.

Dozvolite sebi, naime, da uronite u ona osjećanja koja ste pažljivo izbjegavali. Tokom pomračenja možete osjetiti svoju ranjivost pa će biti lakše analizirati riječi i postupke osobe ako još niste spremni da preduzmete korake, piše Atma.

Škorpija

Pomračenje se dešava u ljubavnom sektoru, ali u slučaju Saturnovog uticaja može nametnuti neke teške obaveze vašoj zajednici.

Na primjer, vaš partner možda nije slobodan ili će od vas zahtijevati ulogu koja vam je prijatna, ali nije laka. Na primjer, on može govoriti o djetetu, ali vi još niste spremni za to.

Važno je da shvatite da je 18.9. samo “prvi znak” promjena koje će se dogoditi u vašoj ljubavnoj sferi.

U proljeće 2025. godine biće teško izbjeći promjene – one će vas bezglavo prekriti, zato gledajte šta će se sada dogoditi. Ova situacija će se razvijati!

Rak

Pomračenje se dešava u vašem sektoru vjere, pogleda na svijet, religije i širenja svijesti. Ali Saturn, vladar vašeg bračnog sektora, učestvuje u tome.

To znači da u vaš život može ući osoba iz druge zemlje ili možda kroz obuku.

Budite sigurni da će vam ona postati mentor i, čak i ako vaša romansa ne dobije ozbiljan nastavak, nakon ove ljubavi zauvijek ćete se promijeniti!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Sančez: Ponosno je biti Španac i vidjeti za šta se zalažemo pred licem varvarstva

Subota, 07.03.2026 | 21:40

Španski premijer Pedro Sančez ponovio je svoje protivljenje ratu, ističući da Španija predvodi napore u odbrani međunarodnog prava i ljudskih prava, dok rastu tenzije nakon američkih napada na Iran.  

Netanjahu Irancima: Približava se trenutak istine

Subota, 07.03.2026 | 21:46

Premijer Izrael Benjamin Netanyahu poručio je u videoporuci da će se rat protiv Iran nastaviti „bez prekida i bez kompromisa“.

MVP: Ažurirani pregled ključnih informacija za države obuhvaćene bezbjednosnom eskalacijom

Subota, 07.03.2026 | 21:13

U cilju pravovremenog informisanja, Ministarstvo vanjskih poslova je ažuriralo pregled ključnih servisnih informacija za države obuhvaćene bezbjednosnom eskalacijom, imajući u vidu povećan nivo bezbjednosnih rizika i poremećaje u međunarodnom saobraćaju.  

Novljanima nedovoljno sedam golova Janovića - Jadran ispao od Panatinaikosa

Subota, 07.03.2026 | 21:53

Jadran je eliminisan u osmini finala Evrokupa, pošto je nakon prave drame i peteraca izgubio od Panatinaikosa 5:4. U regularnom dijelu Novljani su slavili 18:17. Tim iz Atine je prvi meč dobio sa 11:10.

Respektabilna, ali neiskorišćena pomoć: Crna Gora nije aktivirala Mehanizam za civilnu zaštitu EU

Subota, 07.03.2026 | 21:33

Predstavnici ministarstava unutrašnjih i vanjskih poslova održali su sastanak na kojem su razmotrene mogućnosti korišćenja instrumenata evropske civilne zaštite u kontekstu eventualne evakuacije crnogorskih državljana iz ugroženih područja u državama Bliskog istoka, potvrđeno je “Danu” iz resora kojima rukovode Danilo Šaranović i Ervin Ibrahimović.

Prekomjerna upotreba ekrana ugrožava govor i razvoj djece

Subota, 07.03.2026 | 21:01

Zbog prekomjerne upotrebe digitalnih tehnologija, sve više djece ima problema s govorom. Stručnjaci upozoravaju da djeca do treće godine uopšte ne bi trebalo da budu izložena ekranima, a u kasnijem uzrastu to bi trebalo da čine uz obavezan nadzor. Roditeljima savjetuju da što više vremena provode s djecom, da razgovaraju s njima i uključuju ih u svakodnevne aktivnosti.

Plate u RTCG ne mogu biti veće od plata načelnika u ministarstvima

Subota, 07.03.2026 | 20:46

Ministarstvo finansija poručilo je da dio predloženih koeficijenata za radna mjesta u RTCG mora biti usklađen sa sistemom zarada u javnom sektoru i da ne može prelaziti nivo koji važi za slične poslove u državnoj upravi. U dopisu upućenom Javnom servisu i odgovoru dostavljenom Pobjedi, iz tog resora navode da su zaposleni u RTCG, prema Zakonu o zaradama zaposlenih u javnom sektoru, dio javnog sektora, zbog čega se i sistem njihovih zarada mora uklapati u pravila koja važe za ostale državne institucije, prenosi Pobjeda.  

Ulcinjska solana u novoj fazi upravljanja i očuvanja biodiverziteta

Subota, 07.03.2026 | 20:32

Crna Gora je, formiranjem upravljačke strukture Parka prirode Ulcinjska solana, ispunila važnu obavezu u oblasti zaštite prirode i zatvaranja Poglavlja 27. No, to nije sve. Ispunjava i ostale obaveze na planu zaštite biodiverziteta, a prvi put ima i planove upravljanja invazivnim vrstama koje izazivaju veliku zabrinutost i prijete ekosistemima.

Tri ponude na tenderu za rekonstrukciju i izgradnju novog mosta na Morači, radovi vrijedni oko sedam miliona

Subota, 07.03.2026 | 20:03

Tenderska procedura za izbor izvođača radova na rekonstrukciji postojećeg i izgradnji novog mosta na Morači, u produžetku budućeg Bulevara Vojislavljevića na Zabjelu, i dalje je u toku. Iz Uprave za saobraćaj kažu da je procijenjena vrijednost radova oko sedam miliona eura, te da će novi most značajno rasteretiti saobraćaj u ovom dijelu Podgorice.

Građani još čekaju na simboličnu pomoć: Sedam mjeseci od velikih požara u okolini Podgorice

Subota, 07.03.2026 | 19:37

Vladina Komisija će zahtjeve razmatrati tek kada se kompletira sva dokumentacija, a posljednja grupa prijava dostavljena krajem januara. Država će, preciziraju iz GSV, pomoći u iznosu do najviše 10 odsto od procijenjene vrijednosti štete.