Srijeda, 18.09.2024 | 08:04
IZVOR: pobjeda.me

Ibrahimović odgovorio bivšem fudbaleru: Ja sam GLAVNI, ostali rade za mene

Zvonimir Boban, bivši fudbaler Milana i Dinama, a kasnije bliski saradnik predsjednika UEFA-e Aleksandra Čeferina nedavno je dao intervju za Gazzettu Dello Sport. Između otalog, rekao je da ne zna koja je uloga Zlatana Ibrahimovića u Milanu, u kojem je prošle godine završio igračku karijeru.




Foto: YouTube screenshot/Dsquared2

"Zlatan je genijalac i do kraja života ću mu biti zahvalan jer se iz ljubavi prema Milanu pristao vratiti i tako promijenio noviju istoriju kluba. No, sad mi nije jasno što on radi u Milanu i koje su njegovi zadaci kako bih ga mogao ocijeniti. Nadam se da ih je on razumio jer će se na kraju njemu suditi, a ne sportskom direktoru" , rekao je Boban, koji je od 1991. do 2001. bio igrač Milana.

Ibrahimović je sinoć gostovao u studiju Sky Sportsa uoči utakmice Milana i Liverpoola (1:3) na San Siru u Ligi šampiona. Rekao je kako ga 17 dana nije bilo u klubu zbog privatnih razloga. 

"Kada mačke nema, miševi kolo vode. Kada se mačka vrati, miševi nestanu. Nije me bilo par dana zbog privatnih razloga, no ja sam uvijek prisutan. Naporno radimo i idemo dalje, koncentrisan sam na svoj posao", rekao je Ibrahimović, pa komentarisao Bobanovu izjavu.

"Čak ni Boban ne zna koja je moja uloga. Sada ću objasniti. Moja uloga je jednostavna, podrazumijeva puno razgovora. Ja sam glavni, ja sam šef i svi rade za mene. Miševi nisu unutar ekipe, oni su van nje", rekao je bivši švedski reprezentativac u svome stilu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Krstović spreman za Sasuolo!

Subota, 28.02.2026 | 16:39

Biće to Atalanta nošena talasom euforije – tim iz Bergama sjutra gostuje Sasuolu u meču 27. kola Serie A, sa jasnom namjerom da nastavi pobjednički niz i zadrži priključak u vrhu tabele.  

Božović: Dečić zna da igra fudbal, ali mi se pitamo na domaćem terenu

Subota, 28.02.2026 | 15:28

Budućnost je u vanrednom kolu poražena od Arsenala u Tivtu (1:0), ali šampion nema vremena za tugovanje, jer već sjutra u derbiju dočekuje Dečić. Trener "plavih" Miodrag Grof Božović ističe da su Tuzani kvalitetna ekipa, ali da je cilj jasan - pobjeda.    

Nojer: Atalanta može pomjeriti planine

Subota, 28.02.2026 | 11:16

Nakon što je žrijeb osmine finala Lige šampiona spojio Bajern Minhen i Atalantu, kapiten bavarskog giganta Manuel Nojer poručio je da njegov tim maksimalno ozbiljno pristupa italijanskom predstavniku.

Gvardiola o dvomeču sa Realom: Što više igrate protiv velikih timova, postajete bolji tim

Subota, 28.02.2026 | 11:00

Menadžer Mančester Sitija Pep Gvardiola mirno je prihvatio ishod žrijeba za osminu finala Lige šampiona. “Građane” očekuje novi sudar sa Real Madridom, a za proslavljenog stručnjaka ovakvi mečevi nisu teret već privilegija.

Smjena Amorima mogla bi da košta Junajted 15,9 miliona funti

Petak, 27.02.2026 | 20:35

Troškovi Mančester junajteda zbog toga što je uručio otkaz Rubenu Amorimu mogli bi da dostignu 15,9 miliona funti, saopštio je danas klub.

Šćepanović: Ja sam naredio pretres objekata Aca Đukanovića

Petak, 27.02.2026 | 21:12

Na sjednici Odbora za politički sistem, pravosuđe i upravu na čijem dnevnom redu je Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima raspravljalo se i o današnjem pretresu stana biznismena Aca Đukanovića.

UP: Zabilježen phishing napad putem SMS poruka usmjeren na klijente banaka

Petak, 27.02.2026 | 20:16

Uprava policije (UP) obavještava građane da je danas, u popodnevnim časovima, zabilježen phishing napad usmjeren na klijente banaka putem SMS poruka, a u kojim porukama je sadržan URL link ka lažnoj stranici za online plaćanje, sa ciljem krađe osjetljivih ličnih i finansijskih podataka.

Spajić došao u Skupštinu, čeka se glasanje o zakonima o unutrašnjim poslovima i ANB-u

Petak, 27.02.2026 | 21:17

Crnogorski poslanici večeras bi trebalo da glasaju o predlozima zakona o unutrašnjim poslovima i Agenciji za nacionalnu bezbjednost.

Vremenska prognoza - SUBOTA donosi OVE temperature

Petak, 27.02.2026 | 21:49

U subotu se očekuje pretežno sunčano vrijeme. U nižim predjelima na sjeveru u jutarnjim časovima tek ponegdje moguća magla.

Radulović: Pitanje Luke Bar među prioritetima

Petak, 27.02.2026 | 20:11

Ministar pomorstva Filip Radulović pozdravio je potpisivanje ugovora za drugu dionicu auto-puta Bar–Boljare, ističući značaj projekta. Saopštio da je upućen zahtjev za novu procjenu vrijednosti aerodroma, kao i da je pitanje budućnosti Luke Bar među prioritetima.

Iranski mediji: U napadima poginula 201 osoba, 747 povrijeđenih

Subota, 28.02.2026 | 20:00

Izraelsko Ministarstvo odbrane saopštilo je da je Izrael pokrenuo „preventivni napad“ na Iran, dok iranski mediji navode da su dronovi pogodili ciljeve u Teheranu, prenose svjetske agencije. CNN je prenio da su im tri američka zvaničnika rekla da Sjedinjene Američke Države izvode udare na Iran. Jedan zvaničnik je kazao da su udari u toku, opisujući ih kao „ne mali udar“.    

Tri razloga zbog kojih je internet opsjednut majmunom Pančom

Subota, 28.02.2026 | 19:41

Kada su se na internetu pojavile fotografije i video snimci Panča dok ga guraju i odbacuju stariji majmuni, ljudi su odmah emotivno reagovali - dijelili su snimke, pravili mimove i komentarisali kako bi željeli da ga zaštite  

MERS i Institut za biologiju mora: Napredak u identifikaciji morskog dijela “Natura 2000” područja

Subota, 28.02.2026 | 19:16

Predstavnici Ministarstva ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera, održali su radni sastanak sa predstavnicima Instituta za biologiju mora, na kojem su razmatrane aktivnosti na istraživanju morskih “Natura 2000” staništa u skladu sa obavezama iz procesa pristupanja Crne Gore Evropskoj uniji. “Natura 2000” je najveća koordinirana ekološka mreža zaštićenih područja na svijetu, koja obuhvata ključna staništa za ugrožene vrste i tipove staništa širom Evropske unije. Njen cilj je očuvanje biodiverziteta kroz održivo upravljanje, omogućavajući suživot prirode i ljudi.  

Nedović: Vučić, Rama i Đukanovic žele Balkan van EU

Subota, 28.02.2026 | 18:44

Dok Rama i Vučić u stranim medijima pišu o "realističnom putu" i "bolnim reformama", stanje na terenu sugeriše potpuno drugačiju strategiju: opstanak na vlasti kroz kontrolisanu nestabilnost, kazala je Jelena Nedović, poslanica Pokreta Evropa sad.

(VIDEO) Napadnuti Dubai i Abu Dabi: Gori poznata turistička atrakcija

Subota, 28.02.2026 | 18:24

Ministarstvo odbrane Ujedinjenih Arapskih Emirata saopštilo je danas da je presrelo novi talas iranskih raketa koje su bile usmjerene prema UAE.

Zapošljavanje i službena vozila i dalje mimo regula

Subota, 28.02.2026 | 18:17

Korišćenje službenih vozila i uslovi i način zapošljavanja u javnim preduzećima i dalje su mimo regula, pokazuje izvještaj o realizaciji Akcionog plana za sprovođenje Strategije za borbu protiv korupcije 2024–2025.

Makron: Napadi na Iran nose teške posljedice po međunarodni mir i bezbjednost

Subota, 28.02.2026 | 18:04

Napadi na Iran nose teške posljedice po međunarodni mir i bezbjednost, ocijenio je predsjednik Francuske Emanuel Makron, navodeći da je ta država sazvala hitan sastanak Savjeta bezbjednosti Ujedinjenih nacija.  

DPS Herceg Novi: Naš grad, naš brod nasukan na ilegalnu plažu

Subota, 28.02.2026 | 17:39

Lokalna politička scena u Herceg Novom svašta je vidjela u poslednjim godinama i decenijama. Ipak, ono što smo juče imali prilike da pročitamo svakako će ući u anale. Naime, juče je Novska lista „izrazila zabrinutost“ zbog devastacije obale u Baošićima. I u svemu tome ne bi bilo ništa sporno da dozvolu za sporni zahvat nijesu potpisali upravo oni, odnosno njihov kadar Vladislav Velaš, koji je na prethodnim izborima bio deseti na njihovoj listi, navodi se u saopštenju DPS Herceg Novi.  

Ćulafić: NPCG ostvarili preko pet miliona eura prihoda, uklonjeno 40 nelegalnih objekata

Subota, 28.02.2026 | 17:27

Ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić kazao je da je tokom 2025. godine evidentirano više od 930 hiljada posjeta nacionalnim parkovima Crne Gore, te da je prihod ostvaren po osnovu prodaje ulaznica iznosio oko 4,1 miliona eura. Ukupan prihod tog javnog preduzeća je, prema njegovim riječima, skoro 5,3 miliona eura.    

MF: Jača crnogorska ekonomija, kapitalna ulaganja višestruko veća

Subota, 28.02.2026 | 17:18

Crna Gora jača svoju ekonomiju, stabilizuje javne finansije i šalje snažnu poruku investitorima, partnerima i građanima da je sigurna, perspektivna i spremna za ubrzane evropske integracije. To stoji u saopštenju Ministarstva finansija.