Srijeda, 18.09.2024 | 13:54
IZVOR: nezavisne.rs

Koliko je Tom Kruz naplatio SPEKTAKULARNI NASTUP na Olimpijadi u Parizu?

Tomu Kruzu ne morate mnogo da platite da radi ono što voli, čak i ako je to rizičan trik.




Foto: Youtube screenshot/Eurosport

Najnoviji smjeli čin koji je glumac "Nemoguće misije" (62) izveo, bio je na Olimpijskim igrama u Parizu, tokom ceremonije zatvaranja i primopredaje uoči Olimpijade u Los Anđelesu 2028. godine

Njegove uloga podrazumijevala je veliki skok kroz vazduh, intenzivnu vožnju motocikla, kao i više smjelih vratolomija. Holivudska zvijezda, međutim, nije plaćena ni dolar za to.

Tokom nedavnog CNBC panela, Kejsi Vaserman, predsjednik i predsjedavajući Olimpijskih igara u Los Angelesu 2028. godine, dao je uvid u to kako je došlo do Tomovog pojavljivanja:

"Kontaktirali smo preko Zuma. Poslije oko pet minuta razgovora, on kaže: 'Ja sam za. Ali samo ako mogu sve sam da radim'. Na svakom koraku, on je bio sve više uključen i više angažovan. Usput, on je sve to uradio besplatno", kaže Vaserman.

Prvobitna ideja je bila da osoba na stadionu bude kaskader, međutim Kruz je bio nepopustljiv u tome da on sam bude dio cijelog spektakla, piše Helo.

Ben Vinston, koji je bio izvršni producent primopredaje Olimpijskih igara, koja je, takođe, sadržavala nastupe Bili Ajliš i Snup Doga, slično je govorio o Tomu za The Hollywood Reporter prošlog mjeseca.

"Mislim da na svijetu ne postoji niko poput njega. Nema boljeg saradnika", kazao je tada Vinston.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Godinu i po prije isteka ugovora: Rastali se Čelsi i Sterling

Srijeda, 28.01.2026 | 21:59

Fudbalski klub Čelsi sporazumno je raskinuo ugovor sa svojim napadačem Rahimom Sterlingom.

Šaranović: Na sastanku očekujem ministra pravde, predstavnike sudstva i direktora ANB-a

Srijeda, 28.01.2026 | 21:10

Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović, saopštio je da se on i direktor Uprave policije uvijek odazivaju pozivima na sastanke, te da očekuje široko institucionalno učešće na sastanku o predmetnoj temi.

Čarapić: Bjekstvo Medenice bilo predvidivo nakon odbijanja izmjena ZKP-a

Srijeda, 28.01.2026 | 20:43

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić reagovao je na vijest da policija traga za Milošem Medenicom, nakon što mu je danas, poslije izricanja presude, sutkinja Vesna Kovačević odredila pritvor zbog opasnosti od bjekstva. Medenici je, podsjećamo, izrečena jedinstvena kazna zatvora od 10 godina i dva mjeseca, kao i novčana kazna od 50.000 eura.

NSD: Samo jedinstvena većina može dovesti borbu protiv organizovanog kriminala do kraja

Srijeda, 28.01.2026 | 20:33

Portparol Nove srpske demokratije (NSD) Mirko Miličić poručio je da samo jedinstvena parlamentarna većina može do kraja iznijeti borbu protiv organizovanog kriminala, uz upozorenje da će za današnji propust nadležni snositi veliku odgovornost.

Vremenska prognoza - ČETVRTAK u znaku ovih temperatura

Srijeda, 28.01.2026 | 21:30

U četvrtak se očekuje umjereno do potpuno oblačno vrijeme, sa uslovima za slabu mjestimičnu kišu u južnim i centralnim predjelima, uglavnom u jutarnjim i večernjim časovima. 

Ljiljanić: Odluka o novčanoj podršci roditeljima za produženi boravak djece nakon Javne rasprave

Srijeda, 28.01.2026 | 21:19

Nakon nedavne centralne rasprave, Glavni grad je otvorio dodatnu diskusiju sa pružaocima usluga u susret Odluci o subvenciji produženog boravka, za koju je izdvojeno dva miliona eura.

Popović novi košarakaš Ilirije

Srijeda, 28.01.2026 | 21:07

Crnogorski košarkaš Petar Popović igraće do kraja sezone za Perspektivu Iliriju, nakon što je sporazumno raskinuo ugovor sa Igokeom.

Dikaprio emotivno o koleginici koja je ostala bez nominacije: Bila je srce i duša ovog filma

Srijeda, 28.01.2026 | 21:57

Leonardo Dikaprio se oglasio povodom najvećeg iznenađenja kada su u pitanju ovogodišnje nominacije za Oskara i izostanka njegove koleginice Čejs Infiniti, za koju su mnogi predviđali da će biti nominovana u kategoriji najbolja glavna glumica.

Navijači Čelsija izbodeni u Napulju

Srijeda, 28.01.2026 | 18:52

Napulj je još jednom potvrdio reputaciju grada u kojem gostujući navijači ne mogu računati na bezbrižan boravak uoči velikih evropskih utakmica.

Mark Entoni čeka osmo dijete

Srijeda, 28.01.2026 | 20:20

Srećnu vijest podijelili na Instagramu.