Četvrtak, 19.09.2024 | 08:36
IZVOR: kolektiv.me

3x3 PODGORICA 2k24 LOB QUEST TURNIR - Basket ludilo se širi Podgoricom

Portonovi, Bar, Žabljak, Nikšić – četiri stanice širom Crne Gore obišao je basketaški karavan, a sada je sve spremno za završni spektakl. 3x3 Podgorica 2k24 LOB Quest turnir na programu je 21. i 22. septembra ispred TC Big Fashion u Podgorici.




Foto: LOB

Na turniru će učestvovati 18 ekipa, uključujući tri tima koja se prema FIBA rang listi nalaze među 20 najboljih na svijetu. Fond nagrada iznosi 2.000 eura, a pobjednik prestižnog turnira osvojiće slot za Masters u Amsterdamu.

Od ekipa koje su najavile učešće i koje su izborile plasman na završni 3x3 Podgorica 2K24 LOB Quest turnir posebno se izdvajaju Partizan, Ub i Kodio iz Podgorice koji imaju bogato iskustvo i mnoštvo osvojenih najprestižnijih turnira iza sebe.

Sve ovo dodatno garantuje istinski spektakl u glavnom gradu Crne Gore.

„Veliko je zadovoljstvo da u Podgorici ugostimo najveci 3x3 turnir u Crnoj Gori. Nakon lite questa u Portonovom i tri stanice 3x3 Montenegro 2k24 Lob quest toura došli smo do same završnice, velikog 3x3 Podgorica 2k24 quest turnira čiji će pobjednik izboriti učešće na Mastersu u Amsterdamu. Svi nestrpljivo iščekujemo 3x3 spektakl na kome će pored crnogorskih ekipa nastupiti ekipe iz regiona, a da napomenemo da su ekipe Partizana, Uba i Kodia među 20 najboljih ekipa na svijetu“, rekao je Boris Sekulić, organizator 3x3 Montenegro Lob tour-a.

Za 21. septembar zakazana je grupna faza završnog turnira koja kreće od 15 sati. Ekipe će biti podijeljene u šest grupa po tri, a plasman u nokaut fazu izboriće 12 ekipa. Program u nedjelju kreće od 17.30 mečevima osmine finala, a prije toga, od 15 sati zakazan je turnir za djecu.

Osim terenskog kompleksa, na parking Big Fashion-a će biti postavljena i fan zona kompanije LOB na kojoj će svi prisutni moći da se takmiče i osvoje prigodne poklone.

Sve je spremno za basket ludilo u Podgorici. Vežite se, polijećemo!

PR objava

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Stef Kari traži kraću sezonu zbog učestalog povređivanja igrača : Treba ukoniti makar 10 utakmica iz kalendara

Srijeda, 15.04.2026 | 18:12

Dvostruki MVP NBA Stef Kari smatra da bi regularni dio sezone trebalo skratiti, jer su on i ostale zvijezde Golden Stejt Voriorsi primorani da igraju ograničenu minutažu u ključnom meču protiv Los Anđeles Klipersi.

Milatović u Bundestagu: Spremni za završnicu EU puta, pred nama odlučujući mjeseci

Srijeda, 15.04.2026 | 18:01

Predsjednik Jakov Milatović obratio se danas u Bundestagu, poručivši da Crna Gora ulazi u završnu i politički najosjetljiviju fazu evropskih integracija, ali i da je spremna da napravi odlučujući iskorak ka članstvu u Evropskoj uniji, saopšteno je iz njegovog Kabineta.  

Crnogorska porodica iz Berlina pokrovitelj proslave dvije decenije od obnove nezavisnosti

Srijeda, 15.04.2026 | 17:38

rnogorska porodica iz Berlina ponosni je pokrovitelj proslave velikog jubileja – dvije decenije od obnove nezavisnosti naše države na Cetinju 21. maja 2026. godine, objavljeno je na Instagramu.

Dukaj: Poštovanje zakona je naša zajednička obaveza

Srijeda, 15.04.2026 | 17:26

Odgovarajući na poslanička pitanja u Skupštini Crne Gore, ministar javne uprave Maraš Dukaj je naglasio da je Ministarstvo javne uprave povodom informacija o mogućim nepravilnostima u Opštini Nikšić, pokrenulo nadzorne aktivnosti i da će Odjeljenje upravne inspekcije sprovesti sveobuhvatan nadzor u skladu sa planom za 2026., saopštili su iz Ministarstva javne uprave.  

Nurković - Unlu: Ojačati saradnju u oblasti ekonomije i obrazovanja

Srijeda, 15.04.2026 | 17:49

Potpredsjednik Skupštine Crne Gore Mirsad Nurković primio je ambasadorku Republike Turske u našoj zemlji, Ajdu Unlu.

Carević uklonio betonske stubove na Slovenskoj plaži

Srijeda, 15.04.2026 | 17:04

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom dalo je juče rok od pet dana zakupcu kupališta na Slovenskoj plaži da ukloni betonske stubove

Pogledajte kako izgledaju radovi na postrojenju u Botunu

Srijeda, 15.04.2026 | 17:14

U toku je izgradnja najvažnijih djelova sistema za prečišćavanje otpadnih voda u Botunu, a kako je direktor podgoričkog gradskog preduzeća "Vodovod i kanalizacija" Aleksandar Nišavić ranije najavio - do kraja godine je planirano da budu izgrađeni svi objekti u "sivoj fazi".

"Izmjene Ustava ključne za integracije, sada se ne smije pogriješiti jer nam je Ustav tvrd"

Srijeda, 15.04.2026 | 16:37

 Izmjene Ustava kojima bi se mijenjale stvari u pravosuđu jesu od ključnog značaja za evropske integracije, ali bi bilo loše da se zbog evropske agende preskoči nešto bitno i u Ustav upišu neispravne stvari, poručeno je sa CDT-ove panel diskusije „Šta donose ustavne promjene pravosuđu?“.  

Crna Gora među najkišovitijim zemljama u Evropi

Srijeda, 15.04.2026 | 16:59

Crna Gora nalazi se u vrhu liste najkišovitijih zemalja Evrope, piše portal punkufer.dnevnik.hr.

UP: Maturski ispit u svim srednjim školava protekao bez prekida i incidenata

Srijeda, 15.04.2026 | 15:45

U svim srednjim školama u Crnoj Gori uspješno je realizovan maturski ispit iz maternjeg jezika, koji je protekao u najboljem redu, bez prekida i incidenata.