Četvrtak, 19.09.2024 | 11:00
IZVOR: kolektiv.me

Predstavljen tim i stručni štab KK Budućnost Voli

Niko ništa nije postigao sam. Samo zajedno možemo više




Foto: KK Budućnost VOLI

Košarkaški klub Budućnost Voli sinoć je organizovao tradicionalnu "Plavu noć", te je tom prilikom predstavljen tim i stučni štab za sezonu 2024/2025. Tim koji će do novih uspjeha voditi kapiten, Aleksa Ilić čine Juwan Morgan, Rasheed Sulaimon, Fletcher Magee, Petar Minić, Andrija Slavković, Nikola Tanasković, Yogi Ferell, Đorđije Jovanović, Mateo Prežnjak, Mckinkley Wright, Judoka Azubuike i Kenan Kamenjaš. Na poziciji šefa stručnog štaba nalazi se Andrej Žakelj, sportski direktor je Gavrilo Pajović, a zamjenik izvršnog direktora za sportska pitanja je Suad Šehović.

Nakon predstavljanja tima velikom broju zvanica i gostiju okupljenih u SC Morača obratio se predsjednik Košarkaškog kluba Budućnost Voli Dragan Bokan koji je istakao da svaka košarkaška sezona započinje sa očekivanjima, uzbuđenjem i ambicijom.

"Naš cilj nije samo pobjeđivati na terenu, podjednako nam je važno da kao tim rastemo i napredujemo. Svaki trening, svaka utakmica, svaka akcija je prilika da pokažemo srce i timski duh. Uspjeh ne dolazi slučajno, ali duboko vjerujem da uz upornost, rad i zajedništvo možemo dosegnuti rezultate o kojima sanjamo. Svi imamo svoje ciljeve, ali kao tim imamo jedan zajednički – da ovu sezonu završimo s uspjehom, ponosni na trud i postignuća, ponosni na to što smo svi pojedinačno prevazišli svoje granice," naveo je Bokan.

Ovom prilikom je svim članovima tima i stručnom štabu poželio kvalitetnu sezonu koja će se pamtiti po fer pleju, vrhunskim rezultatima i utakmice o kojima će se dugo i sa ponosom pričati.

"Dragi igrači, neka nas svaka utakmica podsjeti kako se s ponosom i odgovornošću prema dugogodišnjoj tradiciji i generacijama koje stasavaju, nosi plavo - bijeli dres Budućnost Volija. Vi znate da pod koševima predstavljate ne samo sebe, već sve koji vjeruju u vas. Vaša snaga je u timu – kada se borite zajedno, kada podstičete jedni druge da budete bolji, nema prepreke koju ne možete savladati. Hajde da damo sve od sebe, da igramo svim srcem i da dokažemo da su pred nama veliki dani," istakao je predsjednik kluba.

Bokan je posebnu zahvalnost za podršku KK Budućnost Voli uputio predsjedniku Vlade, Milojku Spajiću, gradonačelnici Oliveri Injac, kao i njenim zamjenicima tada Danilu Šaranoviću i sada Luki Rakčeviću, kao i sekretaru Sekretarijata za finansije Glavnog grada, Balši Špadijeru.

Značajnu ulogu u sinoćnjoj svečanosti imali su članovi Upravnog odbora Budućnost Voli među kojima su predstavnici nekih od najuticajnijih kompanija u Crnoj Gori koje spaja zajednička sportska misija i podrška koju pružaju KK Budućnost Voli.

Plava noć je bila prilika da se proslavi i novo partnerstvo i da se poželi dobrodošlica novom članu uprave Budućnost Volija, te je saradnja između Hipotekarne banke i KK Budućnost Voli ozvaničena potpisivanjem pokroviteljskog ugovora. Ugovor su potpisali predsjednik kluba Dragan Bokan i predstavnik Hipotekarne banke, Miljan Todorović.

„Niko ništa nije postigao sam. Samo zajedno možemo više, hvala vam na tome. Bez vaše pomoći, mnogo toga što smo ostvarili, i što ćemo tek ostvariti, ne bi bilo moguće. Ponosni smo što imamo partnere koji dijele našu sportsku strast, posvećenost uspjehu i želju da promovišemo prave vrijednosti. Vaša podrška ne utiče samo na teren, već i na našu zajednicu, na mlade sportiste koji sanjaju da postanu dio ovog tima, i na svakog navijača koji vjeruje u naš klub," poručio je Bokan.

Foto: KK Budućnost VOLI

Foto: KK Budućnost VOLI

Foto: KK Budućnost VOLI

Foto: KK Budućnost VOLI

Na sinoćnjem događaju javnosti je predstavljena i loyalty fan klub aplikacija High Five koja omogućava pristup vrhunskim sadržajima i najnovijim vijestima. Osim toga, članovi će prikupljanjem poena moći da uživaju u posebnim pogodnostima, poput druženja sa igračima, prisustvovanja treninzima, putovanjima sa ekipom i popusta u klupskom web shop-u. Aplikacija donosi i popuste kod partnera kluba, kao i mogućnost online kupovine karata.

Plavu noć su svojim nastupima još posebnijom učinili nastupi dječjeg hora škole pjevanja D Mol, navijačkog tima Budućnost Voli i muzičkog dua Anđa i Slađa.

PR objava

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Mitrović: Momci zaslužuju sve čestitke

Petak, 03.07.2026 | 20:21

Selektor crnogorskih košarkaša Zvezdan Mitrović bio je očekivano zadovoljan velikom pobjedom u Portugalu, a pogotovo odnosom i zalaganjem koje su njegovi izabranici imali tokom meča, pogotovo znajući težinu trenutka u kojoj se našla selekcija poslije velikog broja otkaza.  

Crna Gora protiv Rumunije u Baru i oproštaj Nikole Vučevića od reprezentacije

Petak, 03.07.2026 | 12:44

Košarkaška reprezentacija Crne Gore odigraće utakmicu protiv selekcije Rumunije u Sportskoj dvorani Topolica u Baru, 5. jula, sa početkom u 20.30 časova.

Žugić: Doprinio sam ekipi i to je najvažnija stvar kada si sa reprezentacijom

Petak, 03.07.2026 | 11:59

Crnogorski reprezentativac Fedor Žugić bio je zadovoljan pobjedom nad Portugalom i izdanjem cijelog tima, ističući da je ključ uspjeha bio kolektiv.

Kvalifikacije za Mundobasket: Crna Gora u finišu meča do POBJEDE protiv Portugala

Četvrtak, 02.07.2026 | 23:56

U okrnjenom sastavu, bez nekoliko važnih pojedinaca i dvojicom debitanata, Ferelom i Šuškavečvićem, te povratničkom debiju Zvezdana Mitrovića, crnogorska košarkaška reprezentacija slavila je u Matosinjošu protv Portugala 72:68.

KK Budućnost: Sezonu dočekujemo finansijski stabilni, država prepoznala značaj sporta

Četvrtak, 02.07.2026 | 15:35

Upravni odbor Košarkaškog kluba Budućnost na današnjoj sjednici zaključio je da predstojeća sezona donosi još veće izazove i konkurenciju, zbog čega je bilo neophodno obezbijediti stabilne uslove za nesmetan rad. Predsjednik Dragan Bokan naglasio je doprinos predsjednika Vlade Crne Gore Milojka Spajića, čija je kako je naveo, podrška bila ključna za očuvanje i omogućavanje funkcionisanja kluba.

Satler: Svako glasanje o reformama biće mini-referendum o članstvu Crne Gore u EU

Nedjelja, 05.07.2026 | 08:36

Ambasador Evropske unije u Podgorici Johan Satler poručio je da će svako predstojeće glasanje u Skupštini o ključnim reformama i imenovanjima za koja je potrebna dvotrećinska većina predstavljati svojevrsni “mini-referendum” o pristupanju Crne Gore Evropskoj uniji. Istakao je da odgovornost za evropski put države podjednako snose vlast i opozicija, te izrazio uvjerenje da će politički akteri postići kompromis u interesu građana.

Retrogradni Merkur ne mora da donese haos - astrolozi savjetuju drugačiji pristup

Nedjelja, 05.07.2026 | 08:51

Kad god Merkur krene retrogradno, društvene mreže i astrološki portali prepuni su upozorenja o kašnjenjima, nesporazumima i pokvarenim planovima.

Mbape: Pokazali smo da nismo tim koji zna samo da igra napadački fudbal

Nedjelja, 05.07.2026 | 08:14

Fudbaleri Francuske plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva, nakon što su sinoć u Filadelfiji savladali Paragvaj 1:0.

Otvoren rekonstruisani objekat MUP-a u Gusinju vrijedan oko 600.000 eura

Nedjelja, 05.07.2026 | 10:21

Rekonstruisani objekat Ministarstva unutrašnjih poslova u Gusinju, u kojem su smješteni Stanica policije i Filijala za građanska stanja i lične isprave, zvanično je otvoren danas, čime je, nakon višegodišnjeg zastoja, završen projekat vrijedan oko 600.000 eura, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Državljanima Rusije otkazan boravak u Crnoj Gori, pronađena vrijedna digitalna oprema

Nedjelja, 05.07.2026 | 12:30

Službenici Sektora granične policije identifikovali su, locirali i kontrolisali tri državljanina Ruske Federacije, kod kojih je pronađena veća količina sofisticirane digitalne i računarske opreme, nakon čega im je otkazan boravak u Crnoj Gori, saopšteno je iz Uprave policije.

Felten: Vrata EU za Crnu Goru širom su otvorena, sada je vrijeme za dijalog i kompromis

Nedjelja, 05.07.2026 | 14:54

Vrata za pristupanje Crne Gore Evropskoj uniji širom su otvorena, a prilika koja je pred državom jedinstvena je i ne smije biti propuštena, kazaao je ambasador Njemačke u Crnoj Gori Peter Felten.

Sastanak Trampa i Netanjahua već naredne sedmice

Nedjelja, 05.07.2026 | 15:23

Izraelski premijer Benjamin Netanjahu planira da već narednog ponedjeljka otputuje u Vašington, gdje bi trebalo da se sastane sa predsjednikom Sjedinjenih Američkih Država Donaldom Trampom, saopštio je izraelski izvor upoznat sa tim planovima.

Ukrajinski državljanin uhapšen na Božaju zbog falsifikovane vozačke dozvole

Nedjelja, 05.07.2026 | 14:49

Policija je saopštila da su uhapsili državljanina Ukrajine koji je pokušao da pređe granični prelaz sa falsifikovanom vozačkom dozvolom.

Domaći sladoled od kafe koji osvaja na prvi zalogaj: Kremast desert kojem je teško odoljeti

Nedjelja, 05.07.2026 | 14:39

Svi žele ovaj recept!

Avio-kompanije mijenjaju pravila: Ručni prtljag pod lupom zbog bezbjednosti i kašnjenja

Nedjelja, 05.07.2026 | 15:15

Previše ručnog prtljaga stvara problem.

Ljetnja obrok salata s piletinom i breskvama: Gotova za 20 minuta, a ukus je fantastičan

Nedjelja, 05.07.2026 | 15:07

Napravite laganu i zasitnu ljetnu salatu s piletinom, breskvama i feta sirom

UP: Drugo veče festivala “Exit to Montenegro” proteklo bez incidenata

Nedjelja, 05.07.2026 | 14:05

Policija je u noći između 4. i 5. jula, tokom drugog dana održavanja muzičkog festivala “Exit to Montenegro”, uspješno realizovala aktivnosti na obezbjeđenju javnog okupljanja, očuvanju stabilnog javnog reda i mira, bezbjednosti građana i nesmetanom odvijanju drumskog saobraćaja, saopštili su iz Uprave policije.

Venecuelanska misica stradala u zemljotresu zajedno sa dečkom: Oglasila se porodica

Nedjelja, 05.07.2026 | 15:00

Svijet zanijemio pred tragedijom.

Živi, ne žuri: Uhapšena 23 vozača, većina zbog prekoračenja brzine

Nedjelja, 05.07.2026 | 13:51

Policija je juče sprovela pojačane aktivnosti u okviru kampanje Ministarstva unutrašnjih poslova i Uprave policije ,,Živi, ne žuri!“, usmjerene na prevenciju saobraćajnih nezgoda, podizanje svijesti vozača i zaštitu života učesnika u saobraćaju, sa posebnim akcentom na kontrolu brzine kretanja vozila, saopštili su iz Uprave policije.

Marta Kos specijalna gošća predsjednika Milatovića na prijemu povodom Dana državnosti

Nedjelja, 05.07.2026 | 13:44

Na poziv predsjednika Crne Gore Jakova Milatovića, komesarka Evropske unije za proširenje Marta Kos biće specijalna gošća na svečanom prijemu povodom Dana državnosti Crne Gore, koji će 9. jula biti upriličen na Cetinju, saopštili su iz Službe predsjednika Crne Gore.