Četvrtak, 19.09.2024 | 12:55
IZVOR: blicžena.rs

Venera ulazi u Škorpiju 22. septembra i za OVA TRI ZNAKA slijedi DRAMATIČAN LJUBAVNI PREOKRET

Saznajte koji horoskopski znaci će doživjeti najveće prekretnice zbog Venerinog ulaska u Škorpiju.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Ovaj tranzit generalno donosi više strasti i intenzivnih emocija.

Škorpija

Venera u Škorpiji snažno utiče na same Škorpije jer se ova planeta ljubavi, ljepote i odnosa nalazi u njihovom znaku. Škorpije su poznate po svojoj intenzivnoj prirodi i dubokim emocijama, a Venera u ovom položaju donosi dodatni naglasak na strast i emocionalnu dubinu.

Ovo razdoblje može da podstakne Škorpije da preispituju svoja postojeća ljubavna i intimna partnerstva. Njihova potreba za emocionalnom povezanošću će biti snažnija nego inače, a oni će tražiti autentične, iskrene veze koje nisu površne. Škorpije će biti spremne da otkriju dublje slojeve sebe i svoje partnere, što može da dovede do intenzivnih promjena u vezama.

Škorpijama će porasti magnetska privlačnost, ali takođe će biti skloniji ljubomori i posesivnosti. Ovo je prilika da se suoče sa sopstvenim nesigurnostima u vezi i transformišu svoje shvatanje ljubavi na dubljem nivou. Venera ovdje zahtijeva regeneraciju starih obrazaca i omogućuje Škorpijama da kroz odnose rastu i transformišu se.

Bik

Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Budući da je Bik suprotan znak Škorpije, ovaj tranzit će imati dubok uticaj i na njih. Venera vlada Bikom pa je ovaj tranzit posebno značajan. Bikovi teže stabilnosti, sigurnosti i udobnosti u ljubavi, dok Škorpija simbolizuje dubinu, transformaciju i intenzitet. Zbog toga će ovaj period Bika podstaći na balansiranje između potrebe za sigurnošću i želje za dubljim emocionalnim iskustvima.

Bikovi bi mogli da se osjećaju izazvano zbog emocionalnih zahteva koje ovaj tranzit postavlja pred njih. Mogu da se nađu u situacijama koje ih tjeraju da preispitaju svoju odanost i strah od promjena. Ako su dosad tražili stabilnost u vezi, ovaj tranzit ih može pozvati da se otvore za promjene i dublje emocionalne procese. Očekujte da će se Bikovi suočiti s pitanjima ljubomore, intimnosti i povjerenja u vezama.

No, pozitivna strana ovog tranzita je mogućnost da Bik ojačaju svoju povezanost s partnerom. Ako imaju volje da uđu u dublje emocionalne sfere i prihvate promjene, njihova veza će postati čvršća i istinski zadovoljavajuća.

Lav

Lav, kao fiksni znak poput Škorpije, takođe će osjetiti intenzitet ovog tranzita. Lavovi vole da budu u centru pažnje i obožavani, dok Škorpije traže dublju povezanost i intimnost. Zbog toga, Lavovi bi mogli da se suoče s osjećajem da moraju da pronađu ravnotežu između svojih potreba za pažnjom i emocionalnih zahtjeva partnera.

Venera u Škorpiji donosi Lavovima priliku da dublje istraže svoje odnose i emocionalnu dinamiku. Možda će se osjećati kao da su na testu u vezi lojalnosti i povjerenja te će biti naterani da preispitaju svoje emocionalne granice. Lavovi, koji često vole svjetlost i otvorenost, sada će biti pozvani da se suoče s mračnijim i skrivenijim delovima svojih emocija i odnosa.

Iako ovo može biti izazovno vrijeme za Lavove, takođe im pruža priliku za emocionalni rast. Tranzit će ih podstaći da shvate koliko su autentični i duboki njihovi odnosi te će ih motivisati da otkriju šta istinski žele od ljubavi i veza. Ako Lavovi uspiju da prigrle ovu transformaciju, mogu da izgrade strastvenije i iskrenije odnose.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Baena ispisao istoriju, uradio ono što su samo Mesi i Di Marija

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 15:17

Španski reprezentativac Aleks Baena postao je prvi fudbaler u istoriji koji je osvojio Evropsko prvenstvo, Olimpijske igre i Svjetsko prvenstvo u razmaku od samo dvije godine.

Apelacioni sud pravosnažno potvrdio potraživanje države prema „Montenegro erlajnsu“ u stečaju od preko 70 miliona eura

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 15:07

Apelacioni sud pravosnažno je potvrdio potraživanje države prema „Montenegro erlajnsu“ u stečaju od preko 70 miliona eura.

Veselin Barović oslobođen od optužbe za nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 14:48

Osnovni sud u Podgorici oslobodio je Veselina Barovića od optužbe kojom je predstavljeno da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.

Ovo su odluke Vlade donijete na telefonskoj sjednici

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 14:42

Vlada je 17. jula, u skladu s članom 10 Uredbe o Vladi, bez održavanja sjednice, na osnovu pribavljene saglasnosti većine članova Vlade, donijela više odluka, od kojih su dvije označene pod Interno.

Nova FIFA rang lista – Španija preuzela vrh od Argentine, Crna Gora na 80.mjestu

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 14:17

Nakon osvajanja titule prvaka svijeta, reprezentacija Španije preuzela je prvo mjesto na najnovijoj FIFA rang-listi i sa 1.995 bodova postala najbolja selekcija svijeta.

Danilo Jokić novi poslanik u Skupštini Crne Gore

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 14:05

Danilo Jokić sa izborne liste “Pokret Evropa sad-Milojko Spajić” novi je poslanik u Skupštini Crne Gore.

Milatović i El Sisi: Otvaranje Ambasade Crne Gore u Kairu važan iskorak u bilateralnim odnosima

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 13:59

Predsjednici Crne Gore i Arapske Republike Egipat, Jakov Milatović i Abdel Fatah El Sisi, otvorili su danas u Kairu novo poglavlje odnosa dvije države, upravo u godini kada se obilježava dvadeset godina od uspostavljanja diplomatskih odnosa, potvrđujući zajedničku opredijeljenost za snažniji politički dijalog, intenzivniju ekonomsku saradnju i konkretnije povezivanje privreda i institucija dvije zemlje, saopšteno je iz Kabineta Predsjednika.

Stranim državljanima zadržavanje zbog nasilničkog ponašanja i nanošenja teških povreda

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 13:53

Osnovno državno tužilaštvo u Baru odredilo je zadržavanje do 72 sata državljanima Norveške S.I. i S.R, kao i državljaninu Sjeverne Makedonije C.M.

Pojačane kontrole na auto-putu i magistralama: MUP objavio raspored za 20. i 21. jul

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 13:50

U okviru kampanje „Živi, ne žuri“ koju sprovode Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Uprava policije (UP) objavljen je raspored pojačanih kontrola saobraćaja danas i sjutra.

Bez promjena u vrhu ATP i WTA liste, Siner i Sabalenka vodeći, Đoković sedmi

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 13:36

Objavljene su nove ATP i WTA rang-liste, a među vodećim teniserima i teniserkama nije bilo promjena.