Subota, 21.09.2024 | 20:32
IZVOR: cdm.me

Popović: Nismo osvojile bod, ali sam zadovoljna kako smo igrale

Rukometašice Budućnosti odigrale su dobar meč protiv Odenzea u gostima, ali na kraju nisu imale snage za iznenađenje… Ipak, poraz od 31:29 ostavio je mnogo pozitivnih utisaka.




Foto: YouTube screenshot/MediaBiro, arhiva

“Bio je ovo dobar meč za obje ekipe, srećna sam onim što smo i jedne i druge pokazale. Srećna sam što se moj tim borio do kraja. Imale smo težak period u prošlosti, ali su djevojke danas pokazale da mogu da igraju dobar rukomet i da se bore tokom cijelog meča. Srećna sam što sam vidjela takva njihova lica, da se bore za ovaj dres svih 60 minuta. Nastavićemo da treniramo, da gradimo nešto iznova i iznova. Nismo osvojile bod, ali smo veoma zadovoljne kako smo odigrale”, rekla je Bojana Popović, trener plavih.

Klara Monti Danijelson je bila odlična u odbrani.

“Prethodna utakmica je bila veoma teška za nas, ali smo danas pokazale pravi stav, agresivnost i energiju. Ovako moramo da nastavimo, da na naredne utakmice prenesemo ovu energiju i osjećaj da smo natjerali ovakav tim da igra do kraja. Bile smo veoma blizu bodovima, bilo bi lijepo da smo ih osvojile. Pravile smo i neke greške, ali smo stalno držale glavu uzdignutom i to nam je veoma bitno”, rekla je švedska reprezentativka.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

SAD: Ukrajinski napadi na luku Novorosijsk ugrožavaju naše interese

Srijeda, 25.02.2026 | 09:49

Američko Ministarstvo spoljnih poslova je u novembru 2025. godine upozorilo Ukrajinu da njeni napadi na rusku luku Novorosijsk ugrožavaju ekonomske interese SAD, izjavila je ambasadorka Ukrajine u SAD Olga Stefanišina.  

Vuković: Lokalni parlament u Kotoru ne ispunjava zakonske norme i to je vrlo opasan presedan za političku budućnost Crne Gore

Srijeda, 25.02.2026 | 09:30

Predsjednik SO Kotor je u zoni krivične odgovornosti, a SO ne ispunjava svoje zakonske obaveze, jer je neko sebi dao za pravo da uzme pravdu u svoje ruke i to se zove kršenje zakona što će za posljedicu imati krivičnu prijavu protiv predsjednika SO-rekao je gostujući u emisiji Na kraju dana, na Televiziji E, potpredsjednik Demokratske partije socijalista Ivan Vuković.  

Šta donose mjere podrške za one koji su više od osam godina na birou?

Srijeda, 25.02.2026 | 09:25

Iako je nezaposlenost manja nego ikad, poslanici Demokratske Crne Gore predlažu da se ukidanjem doprinosa poslodavcima poveća zaposlenost onih koji su više od osam godina na birou rada. U Zavodu za zapošljavanje smatraju da ta mjera može doprinijeti zapošljavanju te kategorije nezaposlenih, dok poslodavci podržavaju mjeru, ali smatraju da je na evidenciji mnogo onih koji ne žele da rade.    

Ne mogu nas pobijediti, opsesija porazom Rusije vodi u grešku koju će skupo platiti

Srijeda, 25.02.2026 | 09:18

Ruski predsjednik Vladimir Putin izjavio je tokom sjednice kolegijuma Federalne službe bezbjednosti (FSB) da neprijatelj nije u stanju da pobijedi Rusiju.  

Sijarto: Mađarska i Slovačka će se odupirati ukrajinskim ucjenama; Srbija nam je partner

Srijeda, 25.02.2026 | 09:03

Mađarski ministar vanjskih poslova Peter Sijarto objavio je na Facebooku da će se Mađarska i Slovačka odupirati ukrajinskim ucjenama do samog kraja.  

Šarec danas predstavlja nacrt izvještaja o napretku Crne Gore

Srijeda, 25.02.2026 | 08:49

Stalni izvjestilac Evropskog parlamenta za Crnu Goru Marjan Šarec predstaviće danas nacrt izvještaja o napretku Crne Gore, u kojem se država ohrabruje da dodatno unaprijedi ispunjavanje završnih mjerila, naročito za poglavlja 23 i 24 koja se odnose na vladavinu prava.    

Sastanak naredne sedmice: Nova pita DNP kako dalje

Srijeda, 25.02.2026 | 08:46

Predsjednik gradskog odbora Nove srpske demokratije Radoš Zečević početkom naredne sjednice iniciraće sastanak unutar koalicije „Za budućnost Podgorice“ kako bi sagedali stavove DNP-a o njihovom daljem djelovanju u Podgorici.

Milatović u Dablinu: Jačanje političke podrške za završnicu EU pregovora

Srijeda, 25.02.2026 | 08:44

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović boravi u zvaničnoj posjeti Republici Irskoj, u okviru intenziviranih diplomatskih aktivnosti usmjerenih na ubrzanje evropskog puta Crne Gore i realizaciju strateškog cilja – punopravnog članstva u Evropskoj uniji do 2028. godine.

Vremenska prognoza - SRIJEDA donosi OVE temperature

Utorak, 24.02.2026 | 21:50

Pročitajte vremensku prognozu za srijedu.  

U UN-u usvojena rezolucija koja poziva na mir u Ukrajini, Crna Gora glasa za, Srbija bila uzdržana

Utorak, 24.02.2026 | 21:41

Generalna skupština UN usvojila je danas rezoluciju koja poziva na sveobuhatan, pravedan i trajan mir u Ukrajin. Rezolucija koju je podnijela Ukrajina sa više od 45 zemalja kosponozora, usvojena je sa 107 glasova za, među kojima je i Crna Gora. Iz okruženja, za rezoluciju su glasale Hrvatska, BiH, Sjeverna Makedonija, Albanija. Protiv rezolucije bilo je 12 država, a pored Rusije, protiv je bila i Bjelorusija, Kuba, Iran, Niger, Nikaragva, Burkina Faso, Burundi, Mali, Sudan. Uzdržanih je bilo 51 uzdržanih, među kojima je bila Srbija i SAD.