Subota, 21.09.2024 | 21:32
IZVOR: cdm.me

Budućnost "pregazila" Mornar – Topolica "zaleđena" na minus 47

Završena je utakmica između Mornara i Budućnosti!




Foto: arhiva, Budućnost Voli, Youtube screenshot

Mornar nije savladao Budućnost Voli od 2021 – ništa se nije promijenilo ni na startu nove sez0ne.

Podgorički klub je držao monolog u crnogorskom derbiju na startu Admiralbet ABA lige – semafor u Topolici na kraju je pokazao ogromnih 98:51.

Imao je Mornar problema u pripremnom periodu, ali to ne umanjuje sjajnu predstavu Budućnosti, koja pokazuje koliko će biti ozbiljna ove sezone. 

Mornar se držao koliko-toliko na startu, ali je već nakon trojke Jogija Ferela Budućnost na sedam minuta prije kraja druge četvrtine prvi put imala dvocifrenu prednost (34:23). Nakon toga samo ju je povećavala…

Već u finišu druge četvrtine nakon trojke Đorđija Jovanovića bilo je 48:28, sredinom treće i plus 30 (63:33), pa u posljednjoj četvrtini i plus 40 (80:40)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FIFA želi brži fudbal i kraj odugovlačenja: Stižu nova pravila na Mundijalu

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:42

Svjetska kuća fudbala (FIFA) najavila je niz značajnih promjena pravila koje će biti primijenjene na ovogodišnjem Mundijalu u Sjedinjenim Američkim Državama, Meksiku i Kanadi, sa ciljem da ubrza igru i smanji odugovlačenje.

DPS Podgorica: Velje brdo velja laž Vlade, nije započela izgradnja naselja, već zamišljenog, a ne projektovanog bulevara

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:35

"Useljenje sredinom godine, a nema plana za nove iskope za sve instalacije? Useljenje sredinom godine, a nema projekta izmještanja ili podizanja visine postojećih dalekovoda, ni usklađivanja sa nastavkom autoputa, koji ide u pravcu zamišljenog bulevara".

Čarapić: Ne bih vjerovao reformama koje predlaže DPS, Rakočević: Ne vjerujemo ljudima iz parlamentarne većine

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:27

U emisiji „Argumenti“ na Televiziji Crne Gore raspravlja se o o predlogu zakona o otvorenim izbornim listama. Dok Vasilije Čarapić (PES) sumnja u reforme DPS-a Rakočević naglašava da očekuje podršku za njihov predlog.

Stručnjaci upozoravaju: Ovo voće i povrće ima najviše pesticida, i posle pranja

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:19

Pesticidi su prisutni na voću i povrću koje jedemo, čak i nakon pranja, a mnogi od njih mogu biti štetni za ljudsko zdravlje.

Vojinović: Očekuje se reakcija opozicije nakon hapšenja policijskog službenika

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:05

Nakon današnjeg saopštenja UP, putem kojeg su obavijestili javnost da su uhapsili policijskog službenika zbog sumnje da je izvršio tri prevare i jednu utaju na štetu građana Danilovgrada, očekuje se reakcija opozicije, saopštila je Anđela Vojinović, poslanic Demokrata.

Vujović: Mađarska favorit u grupi, idemo maksimalno spremni u ono što slijedi

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:33

Mađarska, Farska Ostrva i Kosovo biće protivnici "lavovima" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2028.

URA: Abazović prezentuje šemu firmi, institucija i pojedinaca povezanih sa "Možurom", za sjutra zakazan Anketni odbor

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:26

Predsjednik Građanskog pokreta URA i predsjednik Anketnog odbora za slučaj izgradnje vjetroelektrane Možura, Dritan Abazović, sjutra će u Skupštini Crne Gore predstaviti šemu koja prikazuje kompleksnu mrežu firmi, institucija i pojedinaca povezanih sa projektom izgradnje vjetroelektrane Možura, saopštili su iz Građanskog pokreta URA.

Živković: Vlast odlučila da pretvori Crnu Goru u policijsku državu, potrebno raspisati vanredne parlamentarne izbore

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:21

Govoreći o potezu DPS-a da napusti čela skupštinskih odbora na kojima su bili jer je vladajuća većina usvojila zakone o unutrašnjim poslovima i Agenciji za nacionalnu bezbjednost (ANB), Živković je rekao da je vlast prešla "crvenu liniju" i da je odlučila da pretvori Crnu Goru u "policijsku" državu. Upitan šta je korak nakon toga, te da li se spremaju na bojkot, lider DPS-a je odgovorio da su oni "morali da ukažu da stanje nije redovno".

"Lavovi" dobili rivale u kvalifikacijama za EP

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:29

Mađarska, Farska Ostrva i Kosovo biće protivnici "lavovima" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2028.

Vukićević: Živimo u izazovnim vremenima, stabilnost kineske ekonomije ključna za globalnu stabilnost

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:54

Potpredsjednica Demokratske narodne partije i doskorašnja ministarka saobraćaja Crne Gore Maja Vukićević govorila je za China Media Group o značaju stabilnosti kineske ekonomije za globalna tržišta.