Četvrtak, 03.10.2024 | 13:05
IZVOR: cdm.me

Pavićević: Radujem se saradnji sa Suzanom Lazović, očekivanja su velika i probaćemo da zasijamo u punom sjaju

Nova selektorka Suzana Lazović donijela je novu energiju među crnogorske rukometašice, a Ivona Pavićević je optimista pred Evropsko prvenstvo koje krajem novembra čeka “lavice”.




Foto: Instagram screenshot/ hfmontenegro, arhiva

Crna Gora će na kontinentalni šampionat doći kao trećeplasirana ekipa sa posljednjeg prvenstva Evrope 2022.

“Raduje me i zadovoljstvo je što je Suza naš trener i sigurna sam da će ona tu ulogu trenera i opravdati. Većina nas je igrala sa njom dok smo bile mlađe, ali sada treba da poštujemo njenu novu ulogu i smatram da ćemo biti prave kada to bude bilo potrebno. Nekako uvijek želimo više, očekivanja su velika i probaćemo da zasijamo u punom sjaju“, rekla je Ivona za balkan-handball.com.

Crnu Goru u grupnoj fazi prvenstva Evrope čekaju Srbija, Rumunija i Češka, a dvije selekcije plasiraće se dalje.

“Biće teško ali eto mi imamo taj poseban karakter i borimo se na specifičan način to je nešto što nas krasi i vjerujem da zajedno uz Srbiju idemo dalje iz grupne faze“.

Budućnost je u podmlađenom timu ušla u novu sezonu u Ligi šampiona.

„Ovo je jedna nova i prilično mlađa ekipa sa par nas iskusnijih igrača i stvarno mislim da zaslužujmo mnogo više od do sada prikazanog jer se maksimalno zalažemo dajemo sve od sebe da ekipi vratimo stari sjaj i moram da spomenem da se osjeća velika energija i pravo zajedništvo u timu, smatram da možemo da iznenadimo žao mi je za taj izgubljeni bod u Odenzeu ali nadam se da će nam se to u budućnosti na neki način vratiti“.

Protiv Odenzea su Podgoričanke zaslužile više od poraza sa dva gola razlike.

“Smatram da smo zaslužile da pobijedimo u tom meču. Ne treba se baviti sudijama i ne treba u tome tražiti alibi za poraz ali bilo je par nejasnih odluka koje su po mom mišljenju uticale na rezultat. Pored svega toga ne treba da žalimo za tom utakmicom već treba da nam bude samo dodatni vjetar u leđa“, istakla je Ivona Pavićević.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

U Kotoru danas četiri kruzera

Četvrtak, 14.05.2026 | 09:42

U Kotoru su danas četiri broda, prenosi Radio Kotor.

Đukanović: Rijetko sam se pitao “šta će meni sve ovo”

Četvrtak, 14.05.2026 | 09:36

Bivši predsjednik Crne Gore Milo Đukanović kazao je da se tokom svoje višedecenijske političke karijere rijetko pitao „šta će mu sve to“, uprkos brojnim napadima kojima su, kako navodi, bili izloženi i on i njegova porodica.  

Opet front u Budućnosti: Mujović i "varvari" žele Radonjića, UO gura Globarevića

Četvrtak, 14.05.2026 | 09:21

Ostavkom Miodraga-Grofa Božovića je po peti put ove sezone ostalo upražnjeno mjesto na klupi Budućnosti, a izbor Dušana-Duška Globarevića, o čemu su izvijestili pojedini mediji, daleko je od realizacije. Razlog? Treneru fudbalerki Budućnosti i članu Upravnog odbora kluba podršku daju njegove kolege iz rukovodećeg organa, ali Saša Mujović i "varvari" žele da ekipu na preostale tri utakmice vodi Srđan Radonjić.

Krapović: Načinom zakazivanja sjednice Odbora narušena dobra praksa da se provjeri dostupnost ministra i usaglasi termin

Četvrtak, 14.05.2026 | 09:15

Ministar odbrane Dragan Krapović rekao je da je narušena praksa koja je do sada omogućavala korektnu, profesionalnu i odgovornu saradnju između Skupštine i Ministarstva odbrane. Krapović je kritikovao način zakazivanja sjednice Odbora za bezbjednost i odbranu.  

Prijestonica Cetinje: Blizu smo odluke da Hotel „Lokanda“ gradimo u potpunosti u našem aranžmanu

Četvrtak, 14.05.2026 | 09:03

Stvoreni su preduslovi za izgradnju Hotela „Lokanda“, podzemne garaže i uređenje Trga umjetnika – projekta koji ima poseban značaj za sve Cetinjanke i Cetinjane i koji će predstavljati važan iskorak ka razvoju savremenog turizma, otvaranju novih radnih mjesta i jačanju lokalne privrede, saopštili su iz Prijestonice Cetinje.

Tajni telefon u ćeliji - Golubović komunicirao preko prepravljenog daljinskog upravljača?

Četvrtak, 14.05.2026 | 08:53

Zatvorski policajci pronašli su improvizovani mobilni telefon u pritvorskoj ćeliji Duška Golubovića, bivšeg agenta tajne i javne policije, optuženog za šverc cigareta i pranje novca, saznaju “Vijesti” iz više izvora.

Crna Gora večeras napada Sloveniju u baražu za Svjetsko prvenstvo

Četvrtak, 14.05.2026 | 08:39

 Rukometna reprezentacija Crne Gore u večeras u "Morači" protiv Slovenije (18h, TVCG2) igra prvi meč baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo.

Pavićević: Kanal na Marezi dobija nova tri mosta, koštaće oko 300.000 eura

Četvrtak, 14.05.2026 | 08:25

Preko kanala Mareza biće izgrađena tri nova mosta, kako bi život građana u tom dijelu grada bio lakši i bezbjedniji. U toku je priprema projektne dokumentacije. Početak radova predviđen je za jesen, koštaće oko 300 hiljada eura.

Vremenska prognoza - ČETVRTAK u znaku ovih temperatura

Srijeda, 13.05.2026 | 21:57

Pročitajte vremensku prognozu za sjutra.

Vujanović: Da nije bilo sukoba sa crkvom, DPS bi još bio na vlasti; Pravoslavna crkva u Crnoj Gori primjeren naziv kojim se prevazilazi podjela, ideja bila prihvatljiva i Amfilohiju

Srijeda, 13.05.2026 | 21:51

Da nije bilo sukoba sa crkvom, Demokratska partija socijalista (DPS) bi i dalje bila na vlasti, ocijenio je večeras nekadašnji predsjednik Crne Gore i raniji istaknuti funkcioner DPS-a Filip Vujanović.