Petak, 04.10.2024 | 21:27
IZVOR: klix.ba, B92

Zdravko Čolić poslao pomoć za ljude u poplavljenim područjima BiH

Zdravko Čolić poslao je kamion sa vodom za unesrećene u poplavama koje su zadesile Bosnu i Hercegovinu.




Foto: arhiva, YouTube screenshot/MediaBiro

Pored toga, proslavljeni pjevač pozvao sve da pokažu solidarnost. Dio donacije je već stigao, piše Klix.ba.

Zbog velikog broja poginulih, iz solidarnosti prema žrtvama i njihovim porodicama, svoje nastupe otkazali su Baby Lasagna, Saša Matić, Breskvica.

Maja Berović je putem svog Instagram profila pozvala ljude da se priključe i pomognu žrtvama poplava u Bosni i Hercegovini.

Pored nje, bh. glumac Milan Pavlović odlučio je da ponudi smještaj ljudima koji su unesrećeni u poplavama koje su danas zadesile Bosnu i Hercegovinu.

"Ako nekom treba smještaj iz Jablanice ili okoline, ima kod mene mesta za dvoje... Naravno, bez bilo kakve naknade... Nemojte da vas je stid... Javite se u inboks...", napisao je na Fejsbuku.

Podsjetimo, obilne padavine koje su tokom noći zahvatile veći dio Bosne i Hercegovine izazvale su smrtonosne poplave u više gradova.

Samo na području Jablanice u poplavama i odronima koji su tokom protekle noći pogodili BiH poginulo je 16 osoba, dok su se u Fojnici utopile dvije osobe pa se ukupan broj smrtno stradalih popeo na 18, a strahuje se da bi taj broj mogao biti i znatno veći.

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
🤪🤪🤪
05.10.2024 21:55

Puno se potrošio sa tom vodom .

0 0

Bratić: Medenicu policajci obišli triput za godinu, a mene po dva puta dnevno

Srijeda, 18.03.2026 | 11:48

Nekadašnja ministarka prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesna Bratić kazala je da su je, u toku trajanja kućnog pritvora, policijski službenici obilazili i po dva puta dnevno i to uporedila sa slučajem odbjeglog Miloša Medenice, koji je juče naveo da su njega obilazili tri puta za godinu.

Vrijeme za PROMJENE - Četiri znaka u aprilu 2026. dobijaju potvrdu da su na pravom putu

Srijeda, 18.03.2026 | 12:04

April 2026. donosi veoma јasan osećaј nekih znakova da se stvari konačno sklapaјu u njihovu korist. Nakon perioda čekanja, stagnaciјe i neizvjesnosti, sada јe vrijeme da želje više ne ostanu samo nade, već da počnu da dobiјaјu pravi oblik.

Podignuta optužnica protiv Ražnatovića zbog pokušaja ubistva na Rijeci Crnojevića

Srijeda, 18.03.2026 | 11:49

Nakon sprovedene istrage, Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv Luke Ražnatovića zbog krivičnog djela ubistvo u pokušaju, izvršeno na štetu Veselina Mrvaljevića.

Stojović: Ponosan sam što volim Crnu Goru više od lažnih DPS patriota

Srijeda, 18.03.2026 | 10:14

Ne postoji snažniji garant očuvanja državnosti Crne Gore od njenog što skorijeg članstva u EU. To je naš ključni spoljnopolitički cilj, saopštio je poslanik Pokreta Evropa sad Gordan Stojović.

Konatar: Poslanici da podrže smanjenje akciza na gorivo, važno djelovati preventivno

Srijeda, 18.03.2026 | 11:05

Šef poslaničkog kluba GP URA Miloš Konatar pozvao je poslanike da sjutra u Skupštini podrže njihove predloge o smanjenju akciza na gorivo kako cijene ne bi rasle i ugrožavao se životni standard.

Budva: Ukrajinac kažnjen 2.000 eura, vozio pijan

Četvrtak, 19.03.2026 | 10:02

Ukrajinski državljanjin D. B. (39) kažnjen je novčanom kaznom u iznosu od 2.000 eura.

Arsović: Opozicija u Glavnom gradu ima više odbornika nego vlast, najpoštenije da Mujović podnese ostavku

Četvrtak, 19.03.2026 | 09:56

Opozicija trenutno ima više odbornika nego vlast i bez opozicije u Glavnom gradu ne može nijedna odluka da se donese, jasno je da ne funkcioniše i da bi najpoštenije bilo da gradonačelnik (Saša Mujović) podnese ostavku jer nema legitimitet da vodi Glavni grad kad nema 30 odbornika – rekao je u jutarnjem programu Budilnik, na Televiziji E, odbornik DPS-a u Skupštini Glavnog grada Vladan Arsović.

Milatović na proslavi Dana Svetog Patrika: Crnu Goru i Irsku ujedinjuje zajedničke vrijednosti

Četvrtak, 19.03.2026 | 09:50

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović prisustvovao je proslavi Svetog Patrika, nacionalnog praznika Irske, na kojoj je istakao snažne veze između dvije zemlje zasnovane na zajedničkim vrijednostima, prijateljstvu i podršci evropskom putu Crne Gore.

Osumnjičen da je putem telefona ugovarao prodaju kokaina, podignuta optužnica

Četvrtak, 19.03.2026 | 09:30

Nakon sprovedene istrage Više državno tužilaštvo u Podgorici je podiglo optužnicu protiv S.M, zbog krivičnog djela neovlašćena proizvodnja držanje i stavljanje u promet opojnih droga, saopštili su iz tog tužilaštva.

Vodovod isključio vodu za 955 potrošača: Nijesu platili tri računa

Četvrtak, 19.03.2026 | 09:11

Od početka godine zaključno sa 15. martom privremeni prekid u vodosnabdijevanju izvršen je kod 955 potrošača, saopštio je za „Dan“ Aleksandar Nišavić, direktor Vodovoda.

Cijene nafte blizu 109 dolara po barelu

Četvrtak, 19.03.2026 | 08:52

Cijene nafte porasle su u srijedu na međunarodnim tržištima prema 109 dolara, odražavajući strahovanja ulagača u očekivanju iranskog odgovora na izraelski napad na energetsku infrastrukturu.

Vremenska prognoza - ČETVRTAK donosi OVE temperature

Srijeda, 18.03.2026 | 21:41

Pročitajte vremensku prognozu za sjutra.  

Duško Vujošević se oporavlja: Srčani problemi pod kontrolom

Srijeda, 18.03.2026 | 21:49

Proslavljeni trener Partizana Duško Vujošević nakon teških dana u bolnici konačno pokazuje znakove oporavka.  

Paunović: Srušena je kula od spinova Jakova Milatovića i DPS-a

Srijeda, 18.03.2026 | 21:53

Iz Demokratske Crne Gore reagovali su na saopštenje savjetnika Predsjednika Crne Gore Nebojše Vuksanovića.

Privredna komora tražiće skraćenje obračunskog perioda za maloprodajnu cijenu i podizanje marže na gorivo

Srijeda, 18.03.2026 | 21:26

Predsjednica Privredne komore Nina Drakić zvanično će zatražiti od Vlade Crne Gore korekciju dosadašnje marže od 6,4 centa i skraćenje obračunskog perioda za prodajne cijene goriva sa četrnaest na sedam dana kao hitne krizne mjere za rješenje problema na tržištu nastalih od početka rata na Bliskom Istoku, prenosi RTV Podgorica.