Utorak, 08.10.2024 | 14:52
IZVOR: rtcg.me

Rune u OSMINI FINALA mastersa u Šangaju

Danski teniser Holger Rune plasirao se danas u osminu finala mastersa u Šangaju, pošto je pobijedio 34. tenisera svijeta Čeha Jiržija Lehečku poslije dva seta, 6:4, 7:5.




Foto: YouTube screenshot/ Tennis TV 

Rune, 14. teniser svijeta, dva puta je uzeo servis češkom teniseru, dok Lehečka nije osvojio nijedan brejk.

Lehečka je zabilježio 11 asova, dok je danski teniser osvojio tri poena direktno iz servisa.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rune će u osmini finala igrati protiv sedmog tenisera svijeta Amerikanca Tejlora Frica, koji je pobijedio 336. tenisera svijeta. 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Budućnost energetike posmatrati kroz partnerstvo čovjeka i vještačke inteligencije

Subota, 13.06.2026 | 18:44

Budućnost energetike treba posmatrati kroz partnerstvo čovjeka i vještačke inteligencije, pri čemu tehnologija služi kao alat za podršku stručnjacima, a ne njihova zamjena, jer će njena uspješna primjena i dalje zahtijevati eksperte koji poznaju i razumiju tu oblast.  

Komunalci uklonili divlju deponiju u Perazića dolu

Subota, 13.06.2026 | 20:08

Pražnjenje kontejnera predstavlja dio redovnog i kontinuiranog operativnog programa rada Komunalnog Budva i sprovodi se na teritoriji cijele opštine Budva, avela je portparolka Komunalnog Budva Aleksandra Rajković

Marko Silva novi trener Benfike, potpisao ugovor do 2028. godine

Subota, 13.06.2026 | 19:56

Portugalski fudbalski trener Marko Silva novi je šef stručnog štaba Benfike, saopštio je danas klub iz Lisabona.  

Švedska presrela dva ruska borbena aviona

Subota, 13.06.2026 | 19:45

Švedska vojska saopštila je danas da su njeni borbeni avioni JAS 39 Gripen presreli dva ruska vojna aviona – Su-24 Fencer i Su-34 Fullback – iznad Baltičkog mora, u blizini švedskog vazdušnog prostora.  

Šarif: Početni sporazum o okončanju rata u naredna 24 sata

Subota, 13.06.2026 | 19:33

Premijer Pakistana Šehbaz Šarif kazao je da očekuje da će početni sporazum o okončanju rata između Sjedinjenih Američkih Država i Irana biti potpisan u naredna 24 sata.  

Preokret: Naš fokus je funkcionalnost grada

Subota, 13.06.2026 | 18:08

Iz Preokreta su saopštili da je njihov fokus na modelu za očuvanje funkcionalnosti Podgorice i sprečavanje uvođenja prinudne uprave, a Pokretu Evropa sad (PES) na funkciji gradonačelnika.  

Odbojkašice ubjedljivom pobjedom otvorile turnir u Rumuniji

Subota, 13.06.2026 | 19:10

Nakon sigurne partije protiv Gruzije u Baru, crnogorske odbojkašice savladale su Albaniju na otvaranju drugog turnira Evropske lige, čiji je domaćin Blaž. Bilo je 3:0 (25:14, 25:11, 25:18) za selekciju Jova Cakovića, koja je obavila posao za nešto više od sat.     

EU mehanizam za CO2 i povezivanje tržišta mijenjaju trgovinu strujom i usmjeravaju region ka bržoj energetskoj tranziciji

Subota, 13.06.2026 | 17:32

Mehanizam Evropske unije za prilagođavanje cijena ugljenika na granici (CBAM) već poskupljuje izvoz električne energije i mijenja trgovinske tokove u regionu, ali još ne dovodi do stvarnog smanjenja zagađenja, a glavni efekti dekarbonizacije očekuju se tek kroz evropski sistem trgovine emisijama (EU ETS) i punu integraciju tržišta električne energije.

Perić i opozicija tvrde da sprječavaju uvođenje prinudne uprave, vlast da je na sceni formiranje nove koalicije

Subota, 13.06.2026 | 17:24

Podrška Srđanu Periću od DPS-a i DNP-a da njegova kandidatura bude u proceduri za izbor predsjednika Skupštine opštine. To je i saopštio na konferenciji za medije uz napomenu da postoje naznake da će ta podrška biti i šira.     

EPCG: Energetska tržišta ulaze u period visoke volatilnosti i viših cijena

Subota, 13.06.2026 | 16:55

Energetska tržišta ulaze u period visoke volatilnosti i viših cijena, zato će akumulacija električne energije biti jedan od najvažnijih faktora budućeg razvoja elektroenergetike, a fleksibilnost  ključna za uspješnu integraciju obnovljivih izvora u sistem bez kojih nema održive energetske tranzicije.