Četvrtak, 10.10.2024 | 17:22
IZVOR: cdm.me

Boban Rajović: Neću da obrukam Crnu Goru na Evroviziji, spreman sam i za hejtere

Vijest o povratku Crne Gore na Evroviziju svakako je privukla veliku pažnju javnosti.




Foto: rajovicboban, Instagram screenshot

Pjevač Boban Rajović na listi je izvođača koji će se takmičiti na „Montesongu”, u nadi da će sebi onda obezbijediti mjesto u velikom muzičkom šouu koji će biti održan 2025. godine u Švajcarskoj.

Gostujući u jednoj emisiji i razgovarajući na tu temu Boban je istakao kako smatra da ga i te kako zaslužuje, te i da je spreman za sve što „taj paket” nosi sa sobom.

“Mnogo mi je drago što se ponovo priča o „Evroviziji” i što smo uspjeli da vratimo Crnu Goru na takmičenje. Smatram da sam regionalno veoma poznat i iza sebe imam 25 godina karijere. Mnogi se pitaju šta će meni to. Hejteri su poznati po negativnim komentarima, ali ja sam spreman na njih. U ovu priču ulazim potpuno opušteno”, naglasio je Rajović u „Pulsu Srbije”, pa je na pitanje da li je spreman i na kontroverze koje „Eurosong” danas neformalno zahtijeva od svojih takmičara u vidu što čudnijeg performansa i pjesme, odgovorio da „to za njega neće predstavljati problem”.

“Pravljenje dobrog performansa mi apsolutno nije strano. Moram napomenuti da ću se držati granica normale, da neću obrukati scenu niti državu koju zastupam. Na sceni „Evrovizije” u proteklih nekoliko godina imali smo priliku da vidimo razne degutantne stilove muzike i nastupa. Živimo u takvom vremenu, ali to ne znači da i ja moram ići u krajnost”, objašnjavao je na „Kurirovoj” televiziji on, pa je zaključio riječima:

“Ja sam čovjek koji je odrastao u Kopenhagenu, vučem korijene iz Crne Gore i živim u Srbiji. Zbog svoje karijere obišao sam cijelu planetu i upoznao sam se sa svim kulturama. Želim da kažem da sam ja ostvaren čovjek u svakom smislu. Ako je nekome ova pobjeda potrebnija, ne smeta mi”.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Pravoslavnu crkvu u Crnoj Gori 2006. uspostavili Amfilohije i patrijarh Pavle, odluka ukinuta 2021.

Petak, 29.05.2026 | 08:32

Pozivanje bivšeg premijera Zdravka Krivokapića na odluku Svetog arhijerejskog sabora Srpske pravoslavne crkve iz maja 2006. godine ponovo je u fokus javnosti vratilo dokument koji pokazuje da je SPC neposredno nakon obnove crnogorske nezavisnosti uspostavila poseban crkveni okvir pod nazivom Pravoslavna crkva u Crnoj Gori.

Opoziciona platforma uskoro pred većinom

Petak, 29.05.2026 | 08:12

U cilju dijaloga sa vladajućom većinom za prevazilaženje političke krize čeka se opoziciona platforma. Trebalo bi da je dostave danas, eventualno sjutra. To nam je nezvanično saopšteno iz jedne od opozicionih partija.

(VIDEO) Nestvarna eksplozija na Floridi: Za nekoliko sekundi nestao ključni megaprojekat Džefa Bezosa

Petak, 29.05.2026 | 09:07

Raketa kompanije Blue Origin, prema prvim informacijama, eksplodirala je na lansirnoj rampi u svemirskoj bazi Kejp Kanaveral na Floridi, javlja USA Today. Snimci nevjerovatne eksplozije šire se društvenim mrežama.

Konatar: Penzioneri su ugroženi zbog rasta cijena, vrijeme je za povećanje penzija

Petak, 29.05.2026 | 10:30

Zbog narušenog životnog standarda penzionera u Crnoj Gori poslanici Građanskog pokreta URA predložili su izmjene zakona o PIO kojima se predviđa povećanje svih penzija, uključujući i minimalne, za 40 eura u okviru budžeta za 2026. godinu, saopštio je šef poslaničkog kluba URA Miloš Konatar.

Brnabić predlaže integraciju cijelog Zapadnog Balkana u EU kao najbolje rješenje

Četvrtak, 28.05.2026 | 21:23

Predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je tokom posjete Španiji da bi integracija cijelog Zapadnog Balkana u Evropsku uniju bila najbolje rješenje, ocjenjujući da bi to bila smjela i odvažna politička odluka.

Kordić: Broj turista ide u prilog Crnoj Gori

Petak, 29.05.2026 | 19:55

Za sada, Crna Gora nosi titulu najbolje ocijenjene turističke destinacije u Evropi, koju joj je dodijelila Evropska komisija za putovanja. Da nije riječ samo o priznanju na papiru, tvrdi ministarka turizma Simonida Kordić. U izjavi za Dnevnik ministarka je naglasila da podaci, kada je riječ o broju gostiju, za sada idu naruku Crnoj Gori.    

Vremenska prognoza - SUBOTA donosi OVE temperature

Petak, 29.05.2026 | 20:01

Pretežno sunčano i toplo, uz mjestimično slab do umjeren razvoj oblačnosti.

Uhapšen Bjelopoljac, osumnjičen da je ubio suprugu

Petak, 29.05.2026 | 18:56

Bjelopoljac (85) uhapšen je i smješten na odjeljenje psihijatrije u bolnici u Bijelom Polju, nakon što je, kako se sumnja, ubio svoju suprugu (85), pišu Vijesti.  

Udes u Moskovskoj ulici, dvije osobe povrijeđene

Petak, 29.05.2026 | 18:41

Dvije osobe su povrijeđene u udesu koji se dogodio na raskrsnici u Moskovskoj ulici u Podgorici, potvrđeno je Portalu RTCG.    

Đuričković: Logično je da opozicija sa DNP-om i Pokretom za Podgoricu formira vlast; Krnić: Prinudna uprava najgora opcija

Petak, 29.05.2026 | 19:46

Logična je opcija da opozicija, zajedno sa DNP-om i Pokretom za Podgoricu, formira vlast i tako spriječi uvođenje prinudne uprave u Glavnom gradu, to je, u emisiji E-uživo, na Televiziji E, kazao odbornik Evropskog saveza Miloš Đuričković, komentarišući pisanja medija da bi se kriza u Podgorici mogla završiti upravo ovim epilogom.  

Satler posjetio Komunalno Nikšić: Cuvaj.me postaje zvanična platforma za prijavu problema

Petak, 29.05.2026 | 19:33

Nakon akcije čišćenja dijela magistralnog puta Nikšić-Danilovgrad, izvršni direktor Komunalnog, Nemanja Vuković, bio je domaćin ambasadoru Evropske unije u Crnoj Gori, Johanu Satleru, koji je tokom posjete pružio podršku aktivnostima preduzeća u oblasti zaštite životne sredine i unapređenja komunalnih usluga, saopšteno je iz Opštine Nikšić.

Atletiko "doveo" Jamala i Pedrija i "pecnuo" Barselonu i Fabricija Romana

Petak, 29.05.2026 | 19:21

Atletiko Madrid i Barselona su u ratu, prije svega medijskom. Nakon što je fudbalski insajder Fabricio Romano objavio da su Katalonci poslali ponudu za Hulijana Alvaresa vrijednu 100 miliona eura i da su je "kolćonerosi" odbili, stigao je odgovor.     

Kavaja: Bili smo veoma loši

Petak, 29.05.2026 | 19:10

Selektor kadetske reprezentacije Crne Gore Radovan Kavaja, nakon susreta sa Italijom nije krio razočarenje partijom koju su pružili njegovi izabranici  

Abazović i Konatar sa penzionerima: Nastavljamo borbu za veće penzije

Petak, 29.05.2026 | 20:20

Predstavnici više udruženja penzionera boravili su danas u sjedištu GP URA gdje su o poboljšanju statusa penzionera razgovarali sa predsjednikom partije Dritanom Abazovićem i šefom Kluba poslanika u Skupštini Milošem Konatarom, saopšteno je iz GP URA.  

Obradović i Crvena zvezda sporazumno raskinuli ugovor

Petak, 29.05.2026 | 20:07

Crvena zvezda je zvanično objavila da je sporazumno raskinula ugovor sa Sašom Obradovićem i da neće mu isplaćivati ostatak ugovora koji je imao sa klubom.