Petak, 11.10.2024 | 07:05
IZVOR: krstarica.rs

Osobe rođene na ova četiri datuma su POSEBNE, a evo i zbog čega

Brojevi koji se nalaze u nečijem datumu rođenja, mogu da se tumače na više načina, i tako je već vekovima. Numerologija je oduvijek privlačila veliku pažnju, iako je za jedne to obična glupost, a za druge prava istina.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Vjeruje se da ljudima koji su rođeni 1, 10, 19. ili 28. dana u mjesecu, Sunce pomaže u svemu.

Izuzetno su društveni i znatiželjni, a uvijek ih je lako izdvojiti u gomili. Iz njih zvire neka vrsta unutrašnje snage.

Kao djeca pokazuju prve znake radoznalosti i uglavnom postavljaju pitanja na koja roditelji ponekad i ne mogu da pronađu odgovor. Imaju sjajan smisao za humor i moćnu pozitivnu energiju.

Imaju razvijeno samopouzdanje, cijene sebe i ne plaše se izazova. Najviše uživaju u obavljanju teških i neistraženih zadataka. Tada se osjećaju kao pravi heroji!

U poslu mogu da budu izuzetno uspješni jer imaju izvanredne ideje i primjenjuju ih sa puno zadovoljstva. Ne plaše se da istaknu svoje sposobnosti i moći, a u poslu uvijek ostvaruju ono što su zamislili, bez obzira na teškoće.

Kao djeca pokazuju prve znake radoznalosti i uglavnom postavljaju pitanja na koja roditelji ponekad i ne mogu da pronađu odgovor. Imaju sjajan smisao za humor i moćnu pozitivnu energiju.

Imaju razvijeno samopouzdanje, cijene sebe i ne plaše se izazova. Najviše uživaju u obavljanju teških i neistraženih zadataka. Tada se osjećaju kao pravi heroji!

U poslu mogu da budu izuzetno uspješni jer imaju izvanredne ideje i primjenjuju ih sa puno zadovoljstva. Ne plaše se da istaknu svoje sposobnosti i moći, a u poslu uvijek ostvaruju ono što su zamislili, bez obzira na teškoće.

Ipak, oni imaju jednu veliku manu koja im može zadavati nevolje na putu životnog razvoja. Odrasli ljudi rođeni 1,10,19. ili 28. dana u mjesecu mogu da budu veliki egoisti. Teško m je da prihvate i priznaju svoje greške i često smatraju da su samo oni u pravu. U ljubavi su predani, ali zaista poštuju sebe i ne spuštaju kriterijume. Ukoliko pokušate da ih uvrijedite, prema vama će pokazati hladnu ravnodušnost.

Ove osobe su izuzetno snažne, i na polju karijere su uglavnom na vodećim pozicijama. Kada se oslobode ega, mnogo lakše će ići kroz život.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Dubai prejak u završnici – SC Derbi poražen u 5. kolu ABA lige

Nedjelja, 09.11.2025 | 17:10

Košarkaši SC Derbija nisu uspjeli da prirede iznenađenje u 5. kolu ABA lige, pošto su danas poraženi na gostovanju ekipi Dubaija rezultatom 77:69.

Vukićević: AERODROMI Crne Gore “ZAROBLJENI” zbog čekanja odluke o koncesiji

Nedjelja, 09.11.2025 | 16:53

Ministarka saobraćaja Maja Vukićević kazala je da se crnogorski aerodromi drže zarobljenima da razvijaju infrastrukturu, jer čekaju odluku o koncesiji.

Voda na Cetinju i dalje zamućena, u ponedjeljak analiza uzorka

Nedjelja, 09.11.2025 | 16:36

Iz cetinjskog Vodovoda preporučuju da stanovništvo, naročito djeca, trudnice, stari i stanovništvo sa oslabljenim imunim sistemom, prokuvaju vodu prije upotrebe.

Reper uhapšen istog dana kada je nominovan za Gremi, advokati optužuju policiju: Jasno kršenje prava

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:52

Reper Rod Vejv, poznat po hitovima koji osvajaju top liste, uhapšen je u Džordžiji po optužbama za posjedovanje droge i oružja – i to istog dana kada je nominovan za prvu Gremi nagradu.

Francuski šef diplomatije kritikovao Vašington: Potapanjem brodova SAD krše međunarodno pravo

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:34

Francuski ministar spoljnih poslova Žan-Noel Baro izjavio je u intervjuu za list Le Journal du Dimanche (Žurnal dimanš) da je Pariz „duboko uznemiren“ zbog akcija američkih snaga koje, bez suđenja i utvrđene krivice, potapaju plovila osumnjičena za krijumčarenje narkotika.

Uz ovaj SASTOJAK svaki sos će biti savršeno kremast i bogatog ukusa

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:31

Mali trikovi u kuhinji uvek dobro dođu, naročito ako uživate u pripremi jela i stalno želite da unapredite svoje recepte.

Čarapić: PES predlaže da POVEĆAMO dječije dodatke a da srazmjerno tome smanjimo izdavanja za političke partije

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:18

Kolega Konatar je očito talentovan da smišlja kako da povećava rashode u budžetu, ali nema previše ideja kako da poveća prihode koji bi pokrili tu veću potrošnju bez izazivanja deficita, saopštio je Šef kluba poslanika Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić

Naučnici otkrivaju IDEALAN BROJ sobnih biljaka za bolji život

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:10

Naučnici sa Stanforda su došli do prilično neočekivanog otkrića: previše sobnih biljaka u prostoru može da poveća stres, umjesto da ga smanji.

UHAPŠEN državljanin Belgije, vozio automobil sa FALSIFIKOVANOM registracijom

Nedjelja, 09.11.2025 | 15:03

Policijski službenici Mobilne jedinice Regionalnog centra granične policije “Sjever” su sinoć, postupajući po operativnim saznanjima, u mjestu Zaton u Bijelom Polju zaustavili i kontrolisali putničko motorno vozilo marke Audi, belgijskih registarsnih oznaka kojim je upravljao D.H. (40), državljanin Belgije.

Mala šaka zdravlja: PET RAZLOGA da svakog dana jedete sjemenke bundeve

Nedjelja, 09.11.2025 | 14:53

Sjemenke bundeve su pravi mali dar prirode — ukusne, hranljive i svestrane. Nalaze se u središtu ploda bundeve, a kad se ispeku, možete ih posuti po salatama, dodati u projice ili jednostavno grickati kao zdravu užinu.