Petak, 11.10.2024 | 08:34
IZVOR: cdm.me

Biće teško u Samsunu, Kuč: Pun stadion nije razlog da se plašimo

Crnogorski fudbaleri večeras traže prvu pobjedu u B Ligi nacija.




Foto: fscg.me, arhiva

Protivnik je Turska koja će u Samsunu (20.45) imati veliku podršku navijača, ali vezista “sokola” Edvin Kuč napominje da naša selekcija nema čega da se plaši.

“Nije prvi put da igramo pred punim stadinom. Znamo da je Turska zemlja koja voli fudbal i jedna čekamo da igramo u takvom ambijentu. Pokazali su Turci na posljednjem Evropskom prvenstvu kvalitet, ali mi nakon dva vezana poraza moramo da reagujemo i nadam se da ćemo ostvariti povoljan rezultat”, rekao je Kuč.

Fudbaler azerbejdžanskog Nefčija nije igrao u septembru u porazima od Islanda i Velsa, te mečeve je propustio zbog povrede ruke.

“Nisam neko sa dugim stažom u reprezentaciji, ali moram da istaknem da uvijek imamo problema sa povredama. Jedino smo kompletni bili na pripremama u Antaliji kada je došao selektor Robert Prosinečki i tada smo ostvarili dvije pobjede… Nama jedan igrač znači puno, a i sada nam fali nekoliko njih. Nadam se da ćemo ovoga puta imati i te sportske sreće i da ćemo izvući rezultat koji priželjkujemo”, istakao je Kuč.

Turska je jak protivnik.

“Svjesni smo da imaju sjajnu generaciju, igrače koji nastupaju u najvećim evropskim klubovima. Za mene je to izazov, nema potrebe da se plašimo, samo treba da damo maksimum. Ako budemo pravi onda možemo da se nadamo dobrom ishodu”, zaključio je Kuč.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Suspendovan nalog preko koga su objavljivani navodni snimci Medenice

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 09:43

Nalog na mreži X pod nazivom "Istina134696" preko koga su se pojavljivali navodni snimci odbjeglog Miloša Medenice suspendovan je. Taj nalog više nije dostupan, jer, kako je obrazloženo, krši standarde koje je propisao X.

Knežević: DNP kreće u boj za Crnu Goru predaka: Tražimo povlačenje odluke o priznanju Kosova, nismo se odrekli ni oca, ni Boga, ni sebe

Nedjelja, 10.05.2026 | 17:10

Počinje institucionalna borba za povlačenje odluke o priznanju Kosova, kazao je lider Demokratske narodne partije, Milan Knežević, na današnjem stranačkom skupu u Podgorici. On je, u prepunoj sali Muzičkog centra, uz zvuke himne "Onamo namo" i poruku da današnja Crna Gora više liči na "kolonijalni tamni vilajet" nego na Njegoševu Crnu Goru, zatražio sabornost u tom boju. Kazao je da će Skupština opštine Zeta već 12. maja donijeti odluku o poništenju priznanja, kao i da DNP "nikada nije bio jači".

Slabiji zemljotres kod Morinja

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 12:20

Sektor za seizmologiju Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju saopštio je da je danas u 11 časova i 59 minuta registrovao zemljotres manje jačine, sa epicentrom osam kilometara sjeverno od Morinja.  

Holanđani krenuli po Vukotića

Nedjelja, 10.05.2026 | 18:32

Iako iza sebe nema sezonu iz snova, Milan Vukotić i dalje privlači ozbiljnu pažnju evropskog tržišta.  

Camaj: Rezolucija o stradanju Albanaca u Crnoj Gori uskoro bi mogla da se nađe pred poslanicima

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 10:30

Partizani u Crnoj Gori nakon oslobođenja pobili su mnogo više Albanaca nego što je to radila četnička vojska tokom Drugog svjetskog rata, poručio je za Newsmax Balkans televiziju potpredsjednik Skupštine Crne Gore Nikola Camaj.  

Žakelj pred 'majstoricu': Vjerujem u pobjedu; Sulejmon: Ovo je utakmica sezone

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:45

Košarkaše Budućnost Volija sjutra čeka dan odluke.  

Sandra Bulok objavila rijetku fotografiju djece: Majčinstvo je čast života

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:41

Američka glumica Sandra Bulok podijelila je rijetku fotografiju svoje djece povodom Majčinog dana, uz emotivnu poruku u kojoj je majčinstvo opisala kao čast života.  

Borovinić Bojović: Kultura je temelj istinskog razvoja društva

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:33

Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja tokom dvije decenije prerastao je u jedno od najprepoznatljivijih kulturnih obilježja Podgorice i manifestaciju koja potvrđuje da grad snažno čuva kulturu knjige i vrijednosti znanja. To je, između ostalog, kazala predsjednica Skupštine Glavnog grada Jelena Borovinić Bojović danas na otvaranju 20. jubilarnog Međunarodnog podgoričkog sajma knjiga i obrazovanja, koji se održava od 11. do 17. maja u TC Big Fashion, pod sloganom „Gradimo kulturu”.  

Borovinić Bojović na otvaranju Sajma knjiga i obrazovanja: Kultura je temelj istinskog razvoja društva

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:23

Predsjednica Skupštine Glavnog grada Jelena Borovinić Bojović govorila je danas na otvaranju 20. jubilarnog Međunarodnog podgoričkog sajma knjiga i obrazovanja, koji se održava od 11. do 17. maja u TC Big Fashion, pod sloganom „Gradimo kulturu”.

Milatović vratio Skupštini na ponovno odlučivanje Zakon o izmjenama i dopuni Zakona o Ustavnom sudu

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:13

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović vratio je Skupštini Crne Gore na ponovno odlučivanje Zakon o izmjenama i dopuni Zakona o Ustavnom sudu Crne Gore, koji je Skupština Crne Gore 28. saziva usvojila na Osmoj sjednici Prvog redovnog (proljećnjeg) zasijedanja u 2026. godini, dana 8. maja 2026. godine.

Gorčević u Nikoziji: 2026. godina odlučujuća za Crnu Goru

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 15:06

Ministarka evropskih poslova Maida Gorčević učestvovala je na neformalnom sastanku ministara evropskih poslova (GAC) koji je održan na Kipru, u okviru predsjedavanja te države Savjetom Evropske unije.

AMU o izjavi Lekovića: Nijesmo nadležni za postupanje po objavljenim prepiskama političara i biznismena

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 14:43

Agencija za audiovizuelne medijske usluge (AMU) saopštila je da nije nadležna niti može postupati povodom poziva poslanika Demokratske Crne Gore Momčila Lekovića da se izjasni o objavljenim prepiskama između određenih političara i biznismena, kao i dokazima koji se, prema navodima, nalaze u posjedu Specijalnog državnog tužilaštva.

Cetinje: Zapaljen brod koji je u vlasništvu Bobana Sjekloće

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 14:34

Na Cetinju je danas izgorjelo plovilo u vlasništvu sada pokojnog Bobana Sjekloće. To je nezvanično potvrđeno Pobjedi iz Uprave policije, koja se povodom ovog slučaja za sada nije zvanično oglašavala.

Sudski savjet konstatovao prestanak funkcije za dvoje sudija

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 14:19

Na današnjoj sjednici Sudskog savjeta, održanoj elektronskim putem, konstatovan je prestanak sudijske funkcije Nevenki Popović, sudiji Vrhovnog suda Crne Gore, zbog ispunjenja uslova za ostvarivanje prava na penziju.

Žakelj pred majstoricu: Svjesni smo važnosti ove utakmice; Sulamon: Ovo je utakmica sezone

Ponedjeljak, 11.05.2026 | 14:11

Budućnost Voli sjutra u Morači igra treću utakmicu četvrtfinalne serije ABA lige protiv Kluža, majstorica u kojoj nema prostora za popravni.