Srijeda, 30.10.2024 | 19:11
IZVOR: magazin.novosti.rs

Lejdi Gaga otkrila čega se NAJVIŠE PLAŠI: "Nikad mi nije bilo lako da se suočim sa time"

Lejdi Gaga je uvijek otvoreno govorila o svojim osjećanjima i strahovima.

 

 




Foto: YouTube screenshot/Jimmy Kimmel Live

Pjevačica Lejdi Gaga je javno ispričala s kakvim se sve demonima suočila i priznala je da se osjeća klaustrofobično.

"Puno razmišljam o odnosu koji imam sa sopstvenim unutrašnjim demonima. Nikad mi nije bilo lako da se suočim sa time kako me zavedu haos i previranja. Osjećam se klaustrofobično", rekla je Lejdi Gaga u video snimku, koji je objavila na svom Instagram profilu, koji je za manje od sva sata pogledalo više od pola miliona ljudi.

"Bolest je suočavanje sa tim strahom, suočavanje sa sobom i svojom unutrašnjom tamom i shvatanje da ponekad ne mogu da pobijedim ili pobegnem od djelova sebe koji me plaše. Da mogu da pokušam da pobjegnem od njih, ali oni su i dalje dio mene i mogu da trčim i bježim, ali na kraju ću ponovo sresti taj dio sebe, makar samo na trenutak",  dodala je pop ikona.

"Ples, smrt, trčanje, čišćenje. Iznova i iznova, nazad sama sa sobom. Ova integracija mi je na kraju prelijepa jer je moja i naučila sam da se nosim sa njom. Ja sam dirigent svoje simfonije. Ja sam svaki glumac u predstavama, koje su moja umjetnost i moj život",  opisala je kroz šta prolazi pjevačica, pa nastavila:

"Bez obzira na to koliko je zastrašujuće pitanje, odgovori su u meni. Suštinski, neraskidivi djelovi onoga što me čini ja. Spasavam se nastavljajući dalje. Ja sam cijela ja, jaka sam i spremna sam za izazov". 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Pokret Evropa Sad napušta vlast u Pljevljima: Interes građana iznad političkih privilegija

Petak, 03.04.2026 | 13:41

Pokret Evropa Sad donio je odluku da napusti lokalnu vlast u Opštini Pljevlja nakon višemjesečnog političkog zastoja i upornog izbjegavanja potpisivanja koalicionog sporazuma.

Mikić: Prijeti nam rast cijena goriva i osnovnih životnih namirnica, a mi se bavimo nebitnim temama starim po 15 ili 20 godina

Petak, 03.04.2026 | 12:02

Poslanik Građanskog pokreta URA Zoran Mikić rekao je da će u 2027. godini Crna Gora imati istorijski izborni dan, nakon koga bi trebalo da izađe iz stalne izborne tenzije jer je u posljednjoj deceniji svake godine imala izborne procese.

Leković o Popoviću: Gradi evo 10-15 godina, tada je bio slobodan čovjek, sada uhapšen

Petak, 03.04.2026 | 12:17

Poslanik Demokrata Momčilo Leković reagovao je povodom optužbi navodnog Miloša Medenice koji je kazao da su Demokrate nakon promjene vlasti omogućile nezakonite poslove vlasniku Carina Čedomiru Čedu Popoviću.

Vukićević: I dalje sam protiv koncesije nad Aerodromima Crne Gore

Petak, 03.04.2026 | 13:56

Bivša ministarka saobraćaja Maja Vukićević saopštila je da i dalje nije za koncesiju nad Aerodromima Crne Gore (ACG), te da je Skupština o tom pitanju trebala svakako da odlučuje - bez obzira na procijenjenu vrijednost imovine.

Adžović sa predsjednicima opština potpisala ugovor vrijedan 28 miliona za razvoj putne infrastrukture

Petak, 03.04.2026 | 14:08

Ministarka javnih radova Majda Adžović danas je u Vili Gorica sa predsjednicima opština potpisala Ugovor o realizaciji putne infrastrukture i niskogradnje, potvrđujući snažnu posvećenost unapređenju ukupne infrastrukturne mreže u Crnoj Gori.

Ronaldo sve bliži magičnoj brojci

Subota, 04.04.2026 | 11:54

Kristijano Ronaldo nastavlja da pomjera granice – stigao je do čak 967 golova u karijeri i sve je bliži magičnoj cifri od 1.000.

Đurašković: Na Cetinju će tokom obilježavanja 20 godina od obnove nezavisnosti svakodnevno nastupati crnogorski izvođači

Subota, 04.04.2026 | 11:23

Gradonačelnik Prijestonice Nikola Đurašković saopštio je da če na Cetinju tokom proslave dana nezavisnosti, u muzičkom programu koji će trajati od 16. do 21. maja, svakodnevno nastupati crnogorski izvođači.  

Spajić: Razvojni potencijali i gostoprimstvo potvrđuju neprolazni značaj Ulcinja

Subota, 04.04.2026 | 11:06

Predsjednik Vlade Crne Gore mr Milojko Spajić je uputio čestitku rukovodstvu i građanima Ulcinja povodom Dana opštine.

Borovinić Bojović: Ulcinj grad impresivne prirodne ljepote, kulturne baštine i snažnog turističkog potencijala

Subota, 04.04.2026 | 11:48

Predsjednica Skupštine Glavnog grada Jelena Borovinić Bojović čestitala Dan opštine Ulcinj.  

Medojević: Mandić ne smjenjuje Bojovića jer računa na njega, uobičajena taktika NSD-a

Subota, 04.04.2026 | 11:05

Skupština Crne Gore, ni nakon dva mjeseca i 13 dana, nije konstatovala ostavke nekadašnjeg poslanika DNP-a Dragana Bojovića na članstva u skupštinskim tijelima – Zakonodavnom i odborima za antikorupciju i za prosvjetu, nauku, kulturu i sport, kao i u delegaciji u Parlamentarnoj skupštini Savjeta Evrope.

Milović: Inflacija razara svaku kuću, dok Vlada “prati situaciju”

Subota, 04.04.2026 | 10:38

Poslanik Demokratske partije socijalista (DPS), Nikola Milović, izjavio je da dok Vlada “prati situaciju” sa tribina, građani plaćaju ceh, skuplje gorivo, hranu i osnovne usluge. On je to napisao u objavi na mreži X,  komentarišući aktuelno poskupljenje goriva.  

Kina želi pokazati globalno liderstvo kroz diplomatiju za okončanje rata u Iranu, Amerikanci nezainteresovani

Subota, 04.04.2026 | 10:19

Kina pojačava diplomatsku ofanzivu povodom rata s Iranom, izlazeći s pet tačaka prijedloga zajedno s Pakistanom, okupljajući podršku zemalja Zaljeva i protiveći se prijedlogu Ujedinjenih nacija da se koristi svaki neophodni oblik sile kako bi se otvorio Hormuški moreuz.

Uhapšen Cetinjanin zbog sumnje da je podmetnuo požar u Podgorici prošlog decembra

Subota, 04.04.2026 | 10:11

D.R (47) sa Cetinja uhapšen je zbog sumnje da je podmetnuo požar na imovini oštećene M.D. koje je izvršeno u decembru prošle godine u Podgorici, saopšteno je iz policije.  

Adetokumbo protiv Baksa: Tvrdi da je zdrav, klub tankuje, liga najavila istragu

Subota, 04.04.2026 | 10:21

U trenutku kada sezona za Milvoki praktično nema takmičarsku težinu, najveći problem Baksa nije rezultat – već odnos sa njihovim najboljim igračem.

Mandić čestitao Dan opštine Ulcinj

Subota, 04.04.2026 | 10:07

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uputio je čestitke predsjedniku Opštine Ulcinj Genciju Nimanbeguu, predsjednici Skupštine opštine Ivani Popović, kao i svim građanima i građankama Ulcinja povodom Dana Opštine, saopšteno je iz Skupštine.