Četvrtak, 31.10.2024 | 15:07
IZVOR: cdm.me

Brutalne reakcije na novi spot Lejdi Gage: Prodala je dušu đavolu, ona je čisto zlo

Lejdi Gaga, dobitnica 13 Gremi nagrada, predstavila je dugo očekivani singl “Disease” sa nadolazećeg albuma LG7, koji izlazi u februaru 2025. godine.




Foto: Youtube screenshot/Lady Gaga

Uz njega, objavila je i još jedan muzički video, ovog puta za live verziju pjesme Die With A Smile. Fanovi su oduševljeni njenim povratkom, a Gaga je kroz svoje izjave dodatno podgrijala atmosferu.

Spot za “Disease” prikazuje Lejdi Gagu u sukobu s različitim verzijama sebe, zatvorenu u mračnu prostoriju i okovanu lancima. Video započinje scenom gdje leži krvava na haubi automobila, što izgleda kao posljedica saobraćajne nesreće. U prvom kadru, ona se trza, otvara oči i počinje da pjeva, penjući se na automobil da bi se suočila s vozačem – jezivim karakterom obučenim u kožu.

Zatim se odvija brutalna borba između različitih verzija nje same, gdje je prikazana u bijelom donjem vešu, s ožiljcima na tijelu, dok se očajnički bori za prevlast. Tenzija raste kad jednoj verziji sebe pokušava da oduzme dah obavijajući joj noge oko vrata. Mračna figura u koži iz prethodne scene pojavljuje se, povraćajući crnu tečnost pored još jedne Lejdi Gage koja leži na podu.

Na kraju, Gaga se suočava s nepodnošljivim pritiskom, pokušavajući da pobjegne, ali ostaje zarobljena između dva zida koji je na kraju smrtonosno zgnječe.

Fanovi su bili uzbuđeni što se vratila muzici, međutim, drugi nisu imali tako pohvalne riječi.

Neki su osudili njenu muziku riječima da zvuči kao “sve njene druge pjesme” ili da je “pokrala Merlina Mensona”, a nisu hvalili ni spot.

“Ona je čisto zlo”, “Ova žena je duboko uznemirujuća za gledanje”, “Nemam s čim da je uporedim koliko je zla”, “Prodala je dušu đavolu”, “Previše se trudi, a opet je dosadna”, “Izgleda mi mračno i demonski”, bili su samo neki od komentara.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Božović: Dogovor da se od DECEMBRA nastavnicima NE UMANJUJU zarade

Srijeda, 05.11.2025 | 17:50

Sindikat prosvjete i resorna ministarstva prosvjete nauke i inovacija i finansija dogovorili su se juče na sastanku, koji je trajao više od četiri sata, da se uglavnom anuliraju umanjenja plata nastavnicima u osnovnim školama koja su uslijedila od jula zbog primjene centralizovanog obračuna zarada. Kompromis su postigli na način da se uvećaju određeni dodaci koje primaju nastavnici – za viša zvanja, razredno starješinstvo, naučna zvanja, prenosi Pobjeda.

FOTO - Spektakl na NEBU - Podgorica pod svjetlom SUPERMJESECA!

Srijeda, 05.11.2025 | 19:42

 Večeras je iznad Podgorice zasijao Supermjesec – najveći i najsjajniji u 2025. godini.

Satler: Očekujemo da do KRAJA GODINE zatvorite PET poglavlja, na Crnoj Gori je kome će UVESTI vize, mi joj to ne govorimo

Srijeda, 05.11.2025 | 19:22

Šef delegacije Evropske unije u Crnoj Gori Johan Satler kazao je za TV Vijesti da Brisel očekuje da naša zemlja do kraja godine zatvori pet poglavlja.

Svečano otkrivena ploča novog objekta škole “Vladimir Nazor” u Podgorici

Srijeda, 05.11.2025 | 20:16

Danas je u JU OŠ “Vladimir Nazor” u Podgorici svečano otkrivena ploča novog objekta škole, koja svjedoči o uspješnoj saradnji naše države i Evropske investicione banke, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).

ZVEZDA juri novu pobjedu: Da li je večeras kraj seriji poraza od Panatinaikosa?

Srijeda, 05.11.2025 | 18:10

Večeras od 20 časova, Crvena zvezda dočekuje Panatinaikos u okviru 9. kola Evrolige. Domaćin je trenutno u izvanrednoj formi, sa šest uzastopnih pobjeda, dok ekipa iz Atine dolazi sa skorom 5–3, uz nekoliko problema u sastavu. Ipak, treba napomenuti da je Panatinaikos favorit u ovom okruženju, jer imaju čak sedam uzastopnih trijumfa protiv Zvezde.

LAŽNI MED preplavio police: Evo kako ga razlikovati od PRAVOG

Četvrtak, 06.11.2025 | 17:36

Zlatna boja, gusta tekstura, etiketa s natpisom „domaći med” i slika pčele – na prvi pogled sve djeluje savršeno prirodno. Ali, iza te privlačne slike često se krije sasvim druga priča. Stručnjaci godinama upozoravaju da se med sve češće falsifikuje, miješa s jeftinim sirupima ili uvozi iz zemalja s upitnim standardima kvaliteta. A kupci, vođeni željom da podrže domaće proizvođače, često ni ne znaju šta zapravo stavljaju na svoj sto.

Saobraćajnice koje će biti ZATVORENE povodom održavanja trke NLB Podgorica Millenium Run

Četvrtak, 06.11.2025 | 17:18

Povodom održavanja trke NLB Podgorica Millenium Run od petka 07. novembra do nedjelje 09. novembra, biće privremeno obustavljen saobraćaj na više lokacija u Podgorici.

Vlada: Snežana Jonica nova generalna konzulka u Njujorku, Cikotić u Frankfurtu

Četvrtak, 06.11.2025 | 17:13

Vlada Crne Gore je na današnjoj 102. sjednici kojom je predsjedavao potpredsjednik Vlade za bezbjednost, odbranu, borbu protiv kriminala i unutrašnju politiku Aleksa Bečić imenovala Snežanu Jonicu za generalnu konzulku Crne Gore u Njujorku. Amer Cikotić, koji je do sada obavljao tu funkciju, imenovan je za generalnog konzula Crne Gore u Frankfurtu.

Ženski klub Skupštine Crne Gore: "Tražimo registar nasilnika, femicid postaje prečesta pojava"

Četvrtak, 06.11.2025 | 17:12

Povodom nasilja koje se dogodilo 25. oktobra 2025. godine u Beranama, u kojem je, prema navodima Osnovnog državnog tužilaštva, muškarac V. R. fizički napao žensku osobu D. Č. i nanio joj tjelesne povrede, Ženski klub Skupštine Crne Gore oglasio se saopštenjem u kojem oštro osuđuje ovaj incident.

Joković uputio TELEGRAM saučešća gradonačelniku Tuzle: Neka sjećanje na stradale bude TRAJNI PODJEDNIK na vrijednost LJUDSKOG ŽIVOTA

Četvrtak, 06.11.2025 | 16:36

Predsjednik SNP-a, Vladimir Joković, uputio je telegram saučešća gradonačelniku Tuzle, Zijadu Lugavicu, povodom tragedije u Tuzli, gdje je živote izgubilo 12 penzionera.

Palestina PRVI PUT na sceni Miss Universe: Manekenka već na pripremama pobrala SIMPATIJE (VIDEO)

Četvrtak, 06.11.2025 | 16:32

Miss Universe Palestine Nadeen Ayoub stigla je na Tajland na pripreme za Miss Universe. Ona je prva Palestinka koja predstavlja svoju zemlju na ovom takmičenju.

Vinisius između slobode i sistema: kako Alonso mijenja lice Real Madrida?

Četvrtak, 06.11.2025 | 15:39

Dolazak Kilijana Mbapea u Real Madrid, bio je strateški potez koji je trebao označiti početak nove ere u klubu.

MPNI: Info dani povodom konkursa za naučno-istraživačku djelatnost

Četvrtak, 06.11.2025 | 15:33

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija Crne Gore objavilo je dva važna konkursa koji predstavljaju snažan podsticaj razvoju naučnoistraživačke djelatnosti i jačanju ljudskih resursa u nauci, saopšteno je iz tog resora.

CGO: Osnaživanje zaposlenih u PROSVJETI za zaštitu DIGITALNIH PRAVA u školama

Četvrtak, 06.11.2025 | 15:22

Znanje o digitalnim pravima, poput prava na privatnost i sloboda izražavanja, ključno je za bezbjedno i odgovorno korišćenje interneta, poruka je sa dvodnevne obuke o digitalnom građanstvu za zapošljene u prosvjeti, koju je Centar za građansko obrazovanje (CGO) organizovao u Tivtu 5. i 6. novembra.

ŽRIJEB za ATP finale: Đoković i Alkaras u istoj grupi

Četvrtak, 06.11.2025 | 15:18

Poznate su grupe za ATP finale u Torinu, a Novak Đoković je u tzv. “Džimi Konors grupi” sa Karlosom Alkarasom, Tejlorom Fricom i Aleksom de Minorom.