Nedjelja, 03.11.2024 | 11:47
IZVOR: rtcg.me

Nejmar se na kraju sezone vraća na mjesto gdje je SVE POČELO

Fudbaler Al Hilala, brazilska super zvijezda Nejmar mogao bi na kraju sezone da napusti Saudijsku Arabiju i vrati se u rodni Brazil - i to klub u kojem je počeo svoju fudbalsku karijeru Santos.




Foto: YouTube screenshot/CGTN Sports Scene

Predsjednik slavnog kluba, Osvaldo Niko je potvrdio da nije sve spekulacija.

"Očekujemo da u junu Nejmar se vrati kod nas", kazao je Niko.

Nejmar je počeo karijeru 2009. godine u Santosu za koji je igrao do 2013. odigravši 225 utakmica na kojima je dao 136 golova i 64 puta asistirao.

Barselona ga je dovela za, navodno 88 miliona eura (taj transfer je i dalje pod lupom sudstva u Španiji), da bi ga 2017. godine u najvećem transferu u istoriji fudbala dovedu PSŽ koji je za njegove usluge platio nestvarnih 222 miliona eura,

Doveden je u redove "Svetaca" da bude prva zvijezda tima i da osvoji Ligu šampiona, ali to mu na kraju nije pošlo za rukom.

Nejmar je 2023. godine potpisao za Al Hilal koji mu je dao godišnju platu 100 miliona eura, ali je odigrao tek nekoliko utakmica zbog povrede koljena.

Fudbaler koji je zbog povreda, ali i nedostatka zalaganja nije ostvario svoj puni potencijal, iako je bio u svom vrhuncu jedan od najboljih na planeti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ako koristite WhatsApp, obratite pažnju na ovu promjenu

Srijeda, 26.08.2026 | 15:11

Sada možete da zamjenite šestocifreni kod jačom lozinkom.

Podgoričanin osumnjičen da je prijetnjama pokušao da iznudi više od 15.000 eura

Srijeda, 26.08.2026 | 14:46

Policija je podnijela krivičnu prijavu protiv A. G. (28) iz Podgorice zbog sumnje da je, uz prijetnje, u tri navrata pokušao da iznudi novac od dvije osobe, u ukupnom iznosu većem od 15.000 eura.

Vrhovni sud produžio pritvor osumnjičenom za teško ubistvo nevjenčane supruge

Srijeda, 26.08.2026 | 14:43

Vijeće Vrhovnog suda Crne Gore, odlučujući o predlogu Višeg državnog tužilaštva u Podgorici od 24. avgusta 2026. godine za produženje pritvora protiv okrivljenog G. B., donijelo je rješenje da mu se pritvor produži za još tri mjeseca, tako da po ovom rješenju može trajati najduže do 27. novembra 2026. godine.

FSCG: Novčane kazne za četiri kluba

Srijeda, 26.08.2026 | 14:36

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore novčano je danas kaznila četiri kluba zbog propusta u u dva uvodna kola nove sezone

Kos Hrvatskoj: Riješiti preostala bilateralna pitanja sa Crnom Gorom prije pristupanja EU

Srijeda, 26.08.2026 | 14:18

Komesarka EU za proširenje Marta Kos poručila je Hrvatskoj da sa Slovenijom ima posebnu odgovornost u podršci integraciji jugoistočne Evrope i očekuje da će u radu sa Crnom Gorom prevladati duh podrške proširenju i da će preostala bilateralna pitanja biti riješena prije crnogorskog pristupanja Evropskoj uniji.

Festival „Ćirilicom“ se nastavlja: Večeras književno veče Đorđa Nešića, sjutra premijera opere

Srijeda, 26.08.2026 | 14:12

Deseto izdanje festivala u Starom gradu Budve otvoreno je uz programe posvećene ćirilici, pozorištu i likovnoj umjetnosti. Nakon premijere predstave „Ćirilo i Metodije – Who Are You“ koja je izvedena sinoć, festival večeras donosi književni portret Đorđa Nešića, a sjutra premijeru komične opere „Il segreto di Susan“.

Tri osobe povrijeđene u udesu na autoputu, saobraćaj iz Podgorice prema Kolašinu se preusmjerava kroz kanjon

Srijeda, 26.08.2026 | 13:31

Najmanje tri osobe povrijeđene su oko 13 sati u udesu na autoputu Smokovac-Mateševo, u pravcu prema Kolašinu, rečeno je Vijestima nezvanično iz Uprave policije.

Nikšić zbog suše uvodi restrikcije vode, Vodovod najavljuje kazne za nelegalne potrošače

Srijeda, 26.08.2026 | 13:27

Zbog loše hidrološke situacije i neracionalne i nenamjenske potrošnje vode nikšićki Vodovod uveo je restrikcije vodosnadbjevanja u prigradskim naseljima. Iz preduzeća Vodovod i kanalizacija Nikšić najavljuju da slijede rigorozne kontrole i kažnjavanje nelegalnih potrošača.

Dragaš: Saradnja sa francuskim partnerima može ubrzati energetsku tranziciju Crne Gore

Srijeda, 26.08.2026 | 13:00

Generalni direktor EPCG Zdravko Dragaš, sa saradnicima, Ivanom Mrvaljevićem, izvršnim rukovodiocem Direkcije za razvoj i investicije, i Lukom Prodanovićem, izvršnim rukovodiocem Direkcije za upravljanje energijom, održao je u Parizu sastanke sa predstavnicima vodećih francuskih energetskih kompanija, među kojima su Akuo i Qair.

Mujović: Nadam se da ćemo do kraja novembra zvanično nazvati ulicu po Slavoljubu Šćekiću

Srijeda, 26.08.2026 | 12:54

Gradonačelnik Saša Mujović kazao je da će ulica u Tološima u kojoj je ubijen inspektor Slavoljub Šćekić najvjerovatnije krajem novembra zvanično dobiti ime po njemu. On je danas ugostio Slavicu Šćekić, sestru pokojnog inspektora, koja je kazala da će kroz naziv ulice njen brat nastaviti da živi.