Petak, 08.11.2024 | 10:21
IZVOR: cdm.me

Tri osobe zvanično optužene za smrt Lijama Pejna: Uhapšeni jer su ga snabdijevali drogom

Tri osobe optužene su zvanično za smrt zvijezde One Directiona Lijama Pejna, saopštile su argentinske vlasti.




Foto:  YouTube screenshot/ Liam Payne Official

Pjevač je umro 16. oktobra nakon pada sa balkona na trećem spratu hotela u Buenos Ajresu.

Jedna osoba koja je pratila umjetnika optužena je za napuštanje Pejna nakon čega je uslijedila smrt, ali i zbog snabdijevanja pjevača drogom, saopštilo je tužilaštvo.

Za snabdijevanje drogom optuženi su i zaposleni u hotelu i treća osoba.

Niko od uhapšenih nije naimenovan.

Argentinske vlasti istražuju Pejnove posljednje dane u hotelu Casa Sur.

Nakon pjevačeve smrti, policija je pronašla nedozvoljene supstance u njegovoj hotelskoj sobi i uništene predmete i namještaj.

Osoblje hotela dva puta je pozvalo Hitnu pomoć rekavši da imaju gosta koji je uzeo “previše droge i alkohola” i “razbio cijelu sobu”, kako je ranije objavljeno.

U četvrtak je javno tužilaštvo saopštilo da su toksikološki testovi otkrili tragove alkohola, kokaina i antidepresiva u njegovom tijelu.

Obdukcijom je utvrđeno da je uzrok smrti “višestruka trauma” i “unutrašnje i spoljašnje krvarenje” usljed pada sa balkona hotela.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vučinić: Mugoša je ovo zaslužio, zadovoljan sam Hakšabanovićem, sve je lakše kad se pobijedi

Petak, 27.03.2026 | 21:45

Treća pobjeda Mirka Vučinića kao selektora crnogorske reprezentacije. Poslije Lihtenštajna i Gibraltara, ,,sokoli“ su pod vođstvom legendarnog Nikšićanina pobijedili Andoru u prijateljskom meču pod Goricom (2:0).  

Živković i Vuković Kuč sa Martom Kos: Saradnja sa opozicijom presudna za uspjeh evropske integracije

Petak, 27.03.2026 | 21:33

Predsjednik Demokratske partije socijalista (DPS), Danijel Živković, i potpredsjednica, Aleksandra Vuković Kuč, sastali su se sa evropskom komesarkom za proširenje, Martom Kos, saopšteno je iz ove partije. Na sastanku je usaglašeno da su saradnja sa opozicijom i širok društveni konsenzus presudni za uspjeh evropske integracije Crne Gore, uprkos, kako navode iz DPS-a,  nedavnim izjavama iz vlasti da im opozicija za to nije potrebna.  

Duško Ivanović napustio Virtus

Petak, 27.03.2026 | 21:21

Stigao je u decembru 2024, klub je napustio u martu 2026. godine.  

Mugoša: Da sam nacrtao prije meča, oproštaj bi izgledao ovako

Petak, 27.03.2026 | 21:09

Nakon 65 mečeva Stefan Mugoša je odlučio da je dosta što se tiče reprezentativnog fudbala. Od "sokola" se oprostio na najljepši mogući način - golom i pobjedom protiv Andore.     

Podgorica: Muškarac poginuo nakon slijetanja vozila s puta u Lužnicama

Petak, 27.03.2026 | 20:55

Jedna muška osoba je smrtno stradala u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas u mjestu Lužnice u Podgorici, saopšteno je portalu Standard iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije.   

Kraj: Crna Gora - Andora 2:0

Petak, 27.03.2026 | 20:00

Fudbaleri Crne Gore savladali su, u prijateljskom meču, Andoru pod Goricom 2:0.     

UŽIVO Crna Gora vodi, Mugoša na oproštaju pogodio protiv Andore – 1:0

Petak, 27.03.2026 | 19:41

Crnogorski fudbaleri od 18 sati igraju prijateljsku utakmicu protiv Andore. Meč sa Gradskog stadiona u Podgorici pratite uživo na portalu CdM.  

Opština Bar: Za razvoj preduzetništva 360.000 eura

Petak, 27.03.2026 | 20:10

Opština Bar objavila je Javni poziv za učešće u programu podsticanja razvoja preduzetništva kroz finansijsku podršku, sa ciljem pružanja konkretne podrške nezaposlenim licima, preduzetnicima i mikro preduzećima iz našeg grada u cilju započinjanja ili unaprjeđenja sopstvenog biznisa.     

Grupa povezana sa Iranom hakovala mejl direktora FBI, objavljeni privatni podaci

Petak, 27.03.2026 | 20:44

Hakeri povezani s Iranom objavili su da su provalili u privatnu e-poštu direktora FBI-a Kasha Patela te su na internetu objavili njegove fotografije i druga dokumenta.  

Uhapšena dva vozača, na putu Podgorica- Danilovgrad vozili preko 150 kilometara na sat

Petak, 27.03.2026 | 19:55

Mobilna jedinica saobraćajneje na putnom pravcu Podgorica – Danilovgrad uhapsila je dvije osobe zbog počinjenih prekršaja iz oblasti saobraćaja.