Petak, 08.11.2024 | 13:55
IZVOR: avaz.ba

Princ Vilijam priznao: Ova godina mi je bila najteža u životu

Princ Vilijam (William) izjavio je da mu je 2024. najteža godina u životu.




Foto: YouTube screenshot/ The Royal Family Channel 

Naime, on je u intervjuu koji je dao tokom posjete Kejp Taunu (Cape Townu) rekao da mu je proteklih nekoliko mjeseci bilo jako teško, prenosi Daily Mail.

Dodao je da je bez obzira na to jako ponosan na svoju suprugu Kejt (Kate) i oca Čarlsa (Charlesa), koji se "s dostojanstvom i hrabrošću nose sa svojim zdravstvenim bitkama".

- Iskreno? Bilo je užasno. Ovo je vjerojatno bila najteža godina u mom životu. Pokušavati proći kroz sve i održati sve na pravom putu bilo je stvarno teško. Ali jako sam ponosan na svoju suprugu, ponosan sam na svog oca zbog svega s čim su se nosili. S lične porodične tačke gledišta, da, bilo je brutalno - rekao je Vilijam.

Na pitanje kako je njegova supruga odgovorio je: "Dobro."

Podsjećamo, Kejt Midlton (Kate Middleton) u februaru je dijagnostikovan rak. Krajem septembra je u dirljivom videu ispričala da je završila s hemoterapijom.

- Kako se ljeto bliži kraju, ne mogu vam opisati kakvo je olakšanje što sam konačno završila s hemoterapijom. Posljednjih devet mjeseci bilo je nevjerojatno teško za nas kao porodicu. Život kakav poznajete može se promijeniti u trenu i morali smo pronaći način da prebrodimo olujne vode i nepoznat put - rekla je princeza od Volesa (Walesa).

Palata je početkom februara objavila da je rak dijagnostikovan i kralju Čarlsu (Charlesu). Iz Bakingemske (Buckinghamske) palate nisu otkrili o kojoj je vrsti raka riječ, ali je kralj odmah započeo s redovnim tretmanima liječenja. 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FIFA želi brži fudbal i kraj odugovlačenja: Stižu nova pravila na Mundijalu

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:42

Svjetska kuća fudbala (FIFA) najavila je niz značajnih promjena pravila koje će biti primijenjene na ovogodišnjem Mundijalu u Sjedinjenim Američkim Državama, Meksiku i Kanadi, sa ciljem da ubrza igru i smanji odugovlačenje.

DPS Podgorica: Velje brdo velja laž Vlade, nije započela izgradnja naselja, već zamišljenog, a ne projektovanog bulevara

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:35

"Useljenje sredinom godine, a nema plana za nove iskope za sve instalacije? Useljenje sredinom godine, a nema projekta izmještanja ili podizanja visine postojećih dalekovoda, ni usklađivanja sa nastavkom autoputa, koji ide u pravcu zamišljenog bulevara".

Čarapić: Ne bih vjerovao reformama koje predlaže DPS, Rakočević: Ne vjerujemo ljudima iz parlamentarne većine

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:27

U emisiji „Argumenti“ na Televiziji Crne Gore raspravlja se o o predlogu zakona o otvorenim izbornim listama. Dok Vasilije Čarapić (PES) sumnja u reforme DPS-a Rakočević naglašava da očekuje podršku za njihov predlog.

Stručnjaci upozoravaju: Ovo voće i povrće ima najviše pesticida, i posle pranja

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:19

Pesticidi su prisutni na voću i povrću koje jedemo, čak i nakon pranja, a mnogi od njih mogu biti štetni za ljudsko zdravlje.

Vojinović: Očekuje se reakcija opozicije nakon hapšenja policijskog službenika

Četvrtak, 26.03.2026 | 21:05

Nakon današnjeg saopštenja UP, putem kojeg su obavijestili javnost da su uhapsili policijskog službenika zbog sumnje da je izvršio tri prevare i jednu utaju na štetu građana Danilovgrada, očekuje se reakcija opozicije, saopštila je Anđela Vojinović, poslanic Demokrata.

Vujović: Mađarska favorit u grupi, idemo maksimalno spremni u ono što slijedi

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:33

Mađarska, Farska Ostrva i Kosovo biće protivnici "lavovima" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2028.

URA: Abazović prezentuje šemu firmi, institucija i pojedinaca povezanih sa "Možurom", za sjutra zakazan Anketni odbor

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:26

Predsjednik Građanskog pokreta URA i predsjednik Anketnog odbora za slučaj izgradnje vjetroelektrane Možura, Dritan Abazović, sjutra će u Skupštini Crne Gore predstaviti šemu koja prikazuje kompleksnu mrežu firmi, institucija i pojedinaca povezanih sa projektom izgradnje vjetroelektrane Možura, saopštili su iz Građanskog pokreta URA.

Živković: Vlast odlučila da pretvori Crnu Goru u policijsku državu, potrebno raspisati vanredne parlamentarne izbore

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:21

Govoreći o potezu DPS-a da napusti čela skupštinskih odbora na kojima su bili jer je vladajuća većina usvojila zakone o unutrašnjim poslovima i Agenciji za nacionalnu bezbjednost (ANB), Živković je rekao da je vlast prešla "crvenu liniju" i da je odlučila da pretvori Crnu Goru u "policijsku" državu. Upitan šta je korak nakon toga, te da li se spremaju na bojkot, lider DPS-a je odgovorio da su oni "morali da ukažu da stanje nije redovno".

"Lavovi" dobili rivale u kvalifikacijama za EP

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:29

Mađarska, Farska Ostrva i Kosovo biće protivnici "lavovima" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2028.

Vukićević: Živimo u izazovnim vremenima, stabilnost kineske ekonomije ključna za globalnu stabilnost

Četvrtak, 26.03.2026 | 20:54

Potpredsjednica Demokratske narodne partije i doskorašnja ministarka saobraćaja Crne Gore Maja Vukićević govorila je za China Media Group o značaju stabilnosti kineske ekonomije za globalna tržišta.