Petak, 08.11.2024 | 20:34
IZVOR: nova.rs

Poznati pjevač završio Građevinski fakultet - "Nisam baš bio VRIJEDAN"

Poopularni pjevač Mirza Selimović odrastao je u Srebreniku, a malo je poznato da je završio državni Građevinski fakultet.




Foto: YouTube screenshot/Mirza Selimovic

Popularni pjevač Mirza Selimović otkrio je zašto nikada nije unovčio diplomu državnog fakulteta i kako je izgledao period studiranja, u emisiji Ispovijest, autora i voditelja Nemanje Vasiljevića.

„To je bio lijep period, prve dvije godine sam putovao autobusom u Tuzlu, ustajao sam u pet ujutru, cijeli dan imam vježbe i predavanja i kada se vraćam nazad kao da me je centrifuga odradila. Treba nešto da crtaš, radiš, učiš, a nisi ni za šta, a sjutra opet sve isto. Onda sam u jednom periodu životu rekao roditeljima da ja želim da živim u Tuzli da ne bih putovao i kao bih se više posvetio fakultet. E tu je bila najveća varka jer sam tada najmanje učio. Imao sam cimere, iznajmljivali smo stan, dvije godine smo tu živjeli. Učili smo, družili se i izlazili. Ti ljudi su mi ostali za cijeli život. Nemam puno pravih prijatelja, uvijek čovjek treba da se zapita koliko ima pravih prijatelja, ako ima dva to je super. Moj kum mi je prijatelj već 19 godina“, kazao je Mirza.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Počelo uklanjanje napuštenih vozila sa javnih parkinga u Podgorici (VIDEO)

Utorak, 18.08.2026 | 15:30

U Podgorici je počelo uklanjanje napuštenih i neupotrebljivih vozila sa javnih parking površina, čime će, prema najavama nadležnih, biti oslobođeno više od 500 parking mjesta, saopšteno je iz Glavnog grada Podgorica.

Bolji uslovi za djecu počinju ulaganjem u njihovo okruženje: Morsko dobro doniralo 36.000 eura budvanskom vrtiću i školi

Utorak, 18.08.2026 | 15:23

Javno preduzeće za upravljanje morskim dobrom Crne Gore doniralo je ukupno 36.000 eura dvjema budvanskim obrazovnim ustanovama – JPU „Ljubica Jovanović Maše“ i JU OŠ „Stefan Mitrov Ljubiša“.

Ivanović i Gansen: Njemačka će nastaviti da podržava Crnu Goru na putu ka EU

Utorak, 18.08.2026 | 15:15

Potpredsjednik Vlade Crne Gore za vanjske i evropske poslove  Filip Ivanović primio je danas u nastupnu posjetu novoimenovanog ambasadora Savezne Republike Njemačke u Crnoj Gori Edgara Alfreda Gansena.

Najemotivnija objava Salme Hajek: Postala baka u 60. godini (VIDEO)

Utorak, 18.08.2026 | 15:05

Salma Hajek se pohvalila prinovom u porodici, te objavila dirljivi snimak s unukom na društvenim mrežama.

FSCG povukao podršku Đaniju Infantinu

Utorak, 18.08.2026 | 15:00

Fudbalski savez Crne Gore povukao je podršku Đaniju Infantinu za novi mandat na mjestu predsjednika Svjetske fudbalske federacije (FIFA).

Tri vrste istezanja koje bi osobe u tridesetim godinama trebale moći izvesti

Utorak, 18.08.2026 | 14:55

Lični trener izdvojio je tri istezanja za osobe u tridesetim godinama koja mogu pomoći pokretljivosti, držanju i prevenciji bolova.

Meta pred najvećim suđenjem do sada: Gašenje storija i lajkova na Instagramu i Facebooku?

Utorak, 18.08.2026 | 15:37

Nova tužba bi mogla trajno da promijeni način na koji tinejdžeri koriste Instagram i Facebook.

Uhapšena dva Podgoričanina zbog odbijanja testa na droge, od jednog oduzeto vozilo

Utorak, 18.08.2026 | 14:44

Saobraćajna policija uhapsila je u Danilovgradu dva vozača iz Podgorice koji su odbili test na psihoaktivne supstance, saopšteno je iz Uprave policije.

SRIJEDA: Promjenljivo oblačno, ali sa sunčanim periodima

Utorak, 18.08.2026 | 16:00

U srijedu nas očekuje pretežno sunčno, uz povremenu malu umjerenu oblačnost, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Policija upozorava na internet prevare: Oprez sa ponudama za brzu zaradu

Utorak, 18.08.2026 | 14:31

Uprava policije upozorava građane na povećan rizik od internet prevara i različitih finansijskih šema koje se putem društvenih mreža, aplikacija i komunikacionih platformi predstavljaju kao mogućnost za brzu i laku zaradu. Poseban oprez savjetuje se kod ponuda koje uključuju kriptovalute, AI platforme, digitalne zadatke i članstva uz naknadu.