Nedjelja, 10.11.2024 | 14:54
IZVOR: magazin.novosti.rs

"PLAKALA sam, uvijek sam ih ČEKALA": Lepa Brena se prisjetila najtežeg perioda kroz koji je prošla

Lepa Brena u životu je doživjela nevjerovatno lijepe, ali i neke i te kako izazovne trenutke.




Foto: YouTube screenshot/ MediaBiro 

Muzička zvijezda govorila je za medije i između ostalog otkrila koji su joj momenti u životu najteže pali.

"Remi sam naučila da igram za vrijeme korone. Tada su bili zabranjeni izlasci, pa smo mi igrali u parovima. Nas dvije smo shvatali prvo kao dekor, kao dio namještaja".

Kad smo naučile, počele smo da ih pobeđujemo i to im je najteže palo. Najveće zadovoljstvo je kad pobijedimo mi žene",  rekla je Brena, a onda otkrila koliko su joj teško pali momenti kada su djeca Lepe Brene i Bobe Živojinovića porasla i počela da napuštaju porodični dom. 

"Čovjek nije svjestan, to su neke faze, to su u knjigama upisivali kao prazno gnijezdo, sve to možete da pročitate".

"Dok su bili mali jedva sam čekala da porastu, da prođe taj pubertet, da mogu da budem mirna kad odem negdje, da ne razmišljam kako i sa kim voze automobile i kako se ponašaju u javnosti. Ja ne volim bahate i nevaspitane ljude. Boba i ja smo učili djecu da ne budu nevaspitani",  rekla je Brena, pa dodala:

"Samo su jednog dana počeli da odlaze, Filip je prvo otišao na Hjuston, poslije Stefan. To je bio jako težak period, ja sam plakala, uvijek sam ih čekala da dođu iz škole i počnu da bacaju patike, da se spremaju za tenis. Tada nam je ostao samo Viktor i kad je i on otišao kuća je postala ogromna i prazna... Velika mi je sreća i drago mi je što je Filip ušao u vode šoubiznisa". Potpuno je i normalno i logično što sada cijelio posao organizuje Aleksandri. Rano je počeo da piše i komponuje pjesme i danas se razvio u veoma ozbiljnog kantautora", zaključila je pjevačica.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšena Ulcinjanka: U kući pronađene bombe i pištolj sa brušenim serijskim brojem

Utorak, 17.02.2026 | 13:58

Ulcinjanka M.B. uhapšena je zbog bog sumnje da je izvršila krivično djelo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija. Policija je prethodno pretresom kuće i pomoćnih objekata koje koristi u mjestu Totoši pronašla i oduzela dviije ručne bombe, pištolj i municija, saopšteno je iz Uprave policije.

Camaj čestitao Dan nezavisnosti Kosova: Crna Gora ostaje zagovornik dobrosusjedskih odnosa

Utorak, 17.02.2026 | 13:58

Povodom Dana nezavisnosti Kosova, potpredsjednik Skupštine Crne Gore Nikola Camaj uputio je čestitke predsjednici Kosova Vjosi Osmani, premijeru Aljbinu Kurtiju, predsjednici Skupštine Albuleni Hadžiu, te građankama i građanima Kosova.  

U Podgorici uhapšen osumnjičeni za iskorišćavanje djece za pornografiju

Utorak, 17.02.2026 | 13:31

Policija je saopštila da je u Podgorici uhapsila M.M. (35) sa Kosova, koji se sumnjiči za krivično djelo iskorišćavanje djece za pornografiju.

Locirano i uhapšeno operativno interesantno lice u Pljevljima, sprovedeno u zatvor

Utorak, 17.02.2026 | 13:10

Operativno intersantno lice A.Lj. (22) iz Pljevalja uhapšeno je nakon što je Osnovni sud u tom gradu za njim raspisao naredbu o dovođenju u Upravu za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS) radi izdržavanja kazne zatvora.

MJU: Jedan potpredsjednik opštine mora postojati

Utorak, 17.02.2026 | 13:08

Razumijemo pristup opštine Plav da što više novca uloži u projekte, ali to nije bio predmet nadzora Ministarstva javne uprave (MJU), saopšteno je iz tog resora.

Pižurica: Parlament uradio ono što je njegova nadležnost, ostaje da se unaprijedi stanje za one koji rade nedjeljom

Utorak, 17.02.2026 | 13:06

Parlament je juče uradio ono što je njegova nadležnost – radnici će imati slobodnu nedjelju kao dan za porodicu, kazao je poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Miloš Pižurica, piše Pobjeda.

Danilović: Dežurna u Višem sudu Suzana Mugoša

Utorak, 17.02.2026 | 12:54

Predsjednik Ujedinjene Crne Gore (UCG) Goran Danilović saopštio je da je dežurni sudija za istragu u Višem sudu Suzana Mugoša, i da je to bilo očekivano. On je govorio o hapšenju funkcionerke UCG i bivše ministarke prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesne Bratić, koja danas treba da bude privedena kod sudije za istragu.

Bokserski spektakl: Tajson protiv Mejvedera 25. aprila u Kongu

Utorak, 17.02.2026 | 12:45

Spektakularna boks egzibicija između Majka Tajsona i Flojda Mejvedera je zakazana i održaće se u Africi

Dajković: Služba za građane ukinuta da bih izgubio posao

Utorak, 17.02.2026 | 12:20

Gradonačelnik Podgorice je očigledno po nalogu premijera nastavio da me politički progoni, tretirajući me kao najvećeg kriminalca samo zato što sam iznio drugačije mišljenje i pružio podršku građanima Zete i Botuna, saopštio je Vladislav Dajković, predsjednik Slobodne Crne Gore.

Marko Jarić ponovo zaljubljen: Adrijanin bivši u zagrljaju ove ljepotice

Utorak, 17.02.2026 | 12:36

O ljubavnom životu bivšeg košarkaša Marka Jarića, godinama se polemiše.