Petak, 15.11.2024 | 16:35
IZVOR: cdm.me

Zverev u velikom stilu do POLUFINALA, Alkaras praktično ispao

Aleksandar Zverev je u velikom stilu stigao do polufinala završnog mastersa u Torinu.




Foto: YouTube screenshot/ Tennis TV 

Njemac je i treći meč riješio u dva seta – 7:6, 6:4 protiv Karlosa Alkarasa koji je sada praktično eliminisan.

Zverev će u polufinalu igrati protiv Tejlora Frica, a Španac mora da čeka večerašnji duel Andreja Rubljova i Kaspera Ruda.

Alkaras mora da navija za Rusa, koji pobjedom takođe može da se nađe među četiri najbolja – plasiraće se u polufinale ako savlada Norvežanina u dva seta i sa svega pet ili šest izgubljenih gemova.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović odlikovao Crveni krst Ordenom crnogorske zastave I stepena

Petak, 28.11.2025 | 14:19

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović obratio se danas na Cetinju povodom obilježavanja 150 godina Crvenog krsta Crne Gore. Naglasio je da se „snaga države mjeri brigom o onima kojima je pomoć najpotrebnija“, poručivši da „niko ne smije ostati sam u nevolji“, saopšteno je iz njegovog kabineta.  

KIC: Maji Popović dodijeljeno prestižno francusko odlikovanje – Orden viteza umjetnosti i književnosti

Petak, 28.11.2025 | 14:17

U Rezidenciji francuske Ambasadorke NJ.E. An Mari Maske juče je dodijeljeno prestižno odlikovanje Orden viteza umjetnosti i književnosti Maji Popović, urednici muzičkog programa KIC-a „Budo Tomović“ i predsjednici organizacije Jazz Art – saopšteno je iz KIC-a.

Armenko: Jako značajno što je Ustavni sud dobio još jednog sudiju, nadam se da će uskoro biti kompletiran sastav

Petak, 28.11.2025 | 14:09

Predsjednica Ustavnog suda Snežana Armenko primila je novoizabranog sudiju Jovana Jovanovića i poželjela mu uspješno obavljanje sudijske funkcije.  

Vujović: Vazali rade u Crnoj Gori ono što ni Vučić neće u Srbiji

Petak, 28.11.2025 | 14:07

Predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović reagovao je na vijest da je parlament Srbije odbio da raspravlja o Rezoluciji u Jasenovcu.

Na Univerzitetu Crne Gore upriličen svečani prijem za 21 studenta iz Indije

Petak, 28.11.2025 | 14:04

Univerzitet Crne Gore danas je u Rektoratu UCG upriličio prijem za grupu od 21 studenta iz Indije, koji ove akademske godine čine treću generaciju engleskog studijskog programa Academic Academic Program in Business and Economics (MONTEB) na Ekonomskom fakultetu, saopšteno je sa UCG.

Širi se Evroliga uz poruku za Amerikance: Ne želimo da neko ovdje dominira nad nama

Petak, 28.11.2025 | 14:02

Evropski klubovi i zvaničnici Evrolige jasno daju do znanja da im se ne sviđa pristup NBA lige, koja želi da proširi svoj uticaj na evropsko tržište.

Milorad Žižić priveden u akciji SPO-a

Petak, 28.11.2025 | 13:38

Nekadašnji policijski funkcioner Milorad Mićko Žižić priveden je u akciji Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO), prenose Vijesti.  

Milatović raspisao Javni poziv za izbor sudije Ustavnog suda

Petak, 28.11.2025 | 13:29

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović saopštio je da je raspisao Javni poziv za izbor sudije Ustavnog suda.

Crna Gora - Prosječna neto plata u oktobru 1.020 EURA

Petak, 28.11.2025 | 13:19

Prosječna bruto zarada u Crnoj Gori tokom oktobra iznosila je 1.210 eura, pokazuju najnoviji podaci Uprave za statistiku Monstat.

Berane: Jedna osoba pala sa skoro tri metra zbog neobezbijeđenog ulaza, prijava protiv firme i odgovorne osobe

Petak, 28.11.2025 | 12:59

Podnijeta je krivična prijava protiv firme „S.G.“ iz Berana u sklopu koje posluje ugostiteljska jedinica „H.B” i odgovornog lica I.Š. (37) zbog sumnje da su izvršili krivična djela izazivanje opšte opasnosti i teško djelo protiv opšte sigurnosti, saopšteno je iz Uprave policije. Jedna osoba je teško povrijeđena zbog pada sa skoro tri metra.