Petak, 15.11.2024 | 19:52
IZVOR: index.hr

Koliko će Tajson i Pol ZARADITI za MEČ koji svi s nestrpljenjem iščekuju?

Legendarni bokser Majk Tajson (58) i Jutjuber i bokser Džejk Pol (27) suočiće se u profesionalnom meču u noći između petka i subote.




Foto: YouTube screenshot/Fight Hub TV (Kolaž)

Borba će se održati na stadionu AT&T u Arlingtonu, u američkoj saveznoj državi Teksas. Borilački događaj obuhvatiće sedam različitih borbi, a vrhunac večeri, duel između Tajsona i Pola, trebalo bi da počne oko četiri sata ujutru po srednjoevropskom vremenu.

Iako se konačna zarada od meča neće znati do iza priredbe, odnosno nakon obračuna Netflixa (na toj platformi se prikazuje borba), oba borca su neformalnim putem obznanila koliko bi novaca trebala dobiti. 

Tako će Pol dobiti oko 40 miliona dolara, odnosno duplo više od Tajsona koji bi trebao zaraditi 20 miliona dolara.

Prema Forbesu, Tajson je u karijeri zaradio oko 430 miliona dolara. Najunosniju borbu Majk Tajson imao je protiv Lenoksa Luisa, kada je zaradio preko 103 miliona dolara. Prema Forbesu, tokom svoje karijere zaradio je više od 20 miliona dolara još četiri puta. Džejk Pol se do sada borio 11 puta (skor 10-1), a procenjuje se da je na taj način zaradio oko 15 miliona dolara.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (1)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Puro
16.11.2024 14:02

Tužno je i nije OK da se stari Tajson mlati po ringu za neke tričave pare od 10-15 meleona $ .

0 0

FOTO: Spektakularan koncert Aleksandre Prijović u diskoteci TOP HILL

Četvrtak, 23.07.2026 | 17:51

Jedna od najvećih regionalnih muzičkih zvijezda, Aleksandra Prijović, priredila je spektakularan koncert na Top Hillu u Budvi, potvrdivši još jednom zašto važi za jednu od najvoljenijih izvođačica na ovim prostorima.

Krivična prijava protiv dvoje službenika Uprave za nekretnine u Ulcinju zbog sumnje na nesavjestan rad u službi

Četvrtak, 23.07.2026 | 15:19

Službenici Sektora za borbu protiv kriminala – Odsjeka za suzbijanje složenih oblika ekonomskog kriminala i sprovođenje finansijskih istraga, borbu protiv korupcije i ekološkog kriminala, u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Ulcinju, podnijeli su 23. jula 2026. godine, krivičnu prijavu protiv G.S.M. (34) i X.C. (69) iz Ulcinja, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili produženo krivično djelo nesavjestan rad u službi, saopšteno je iz Uprave policije.

Moldavac uhapšen zbog prosjačenja, njemu i supruzi zabranjen ulazak u Crnu Goru godinu dana

Četvrtak, 23.07.2026 | 15:13

Podgorička policija sprovela je akciju oprosjak i tom prilikom upapsila državljanina Moladavije N.M. (23) zbog prosjačenja.

Direktor Uprave za saobraćaj podnio ostavku

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:45

Direktor Uprave za saobraćaj Radomir Vuksanović podnio je danas ostavku na tu funkciju iz ličnih razloga, potvrđeno je Portalu RTCG. Kako saznaje RTCG, na čelu Uprave biće Luka Mugoša iz Ministarstva javnih radova.

Vlada utvrdila Predlog odluke o eksproprijaciji nepokretnosti za izgradnju istočne tribine Gradskog stadiona

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:43

Vlada Crne Gore je 22. jula 2026. godine, u skladu sa članom 10 Uredbe o Vladi, bez održavanja sjednice, na osnovu pribavljene saglasnosti većine članova Vlade, donijela više odluka i utvrdila niz predloga zakona, među kojima je i Predlog odluke o utvrđivanju javnog interesa za eksproprijaciju nepokretnosti radi izgradnje Istočne tribine Gradskog stadiona.

Administrativni odbor nije izabrao članove CIK-a, Komisija traži da iniciraju izmjene zakona

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:37

Administrativni odbor Skupštine nije izabrao predsjednika i četiri člana Centralne izborne komisije po petom javnom konkursu, jer Komisija za sprovođenje postupka izbora, zbog važećih zakonskih uslova, nije mogla sačiniti listu kandidata. Zbog toga su od Administrativnog odbora tražili da po hitnom postupku iniciraju izmjene Zakona o izboru odbornika i poslanika kako bi se proširio krug kandidata za članove CIK-a.

Ustavni sud: Nijesmo nadležni da odlučujemo o trećoj smjeni pedijatara

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:30

Ustavni sud Crne Gore odbacio je inicijativu za ocjenu ustavnosti i zakonitosti odluke kojom je Dom zdravlja Glavnog grada organizovao rad izabranih pedijatara u noćnim satima od 21 do sedam sati ujutro, u Institutu za bolesti djece Kliničkog centra Crne Gore. Sud je ocijenio da je riječ o organizacionom aktu koji ne podliježe ustavnosudskoj kontroli.

UP: Akcija "Stranac" na teritoriji cijele države, kontrolisano preko 5.000 stranih državljana

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:22

Službenici Sektora granične policije su juče, 23. jula, u koordinisanoj akciji realizovanoj na teritoriji cijele države, u svim regijama nadležnosti regionalnih centara granične policije, sproveli cjelodnevnu operativnu akciju "STRANAC – pojačana kontrola kretanja, boravka i rada stranaca", usmjerenu na pojačan nadzor državne granice, kontrolu zakonitosti boravka i rada stranih državljana, kao i suzbijanje nezakonitih migracija i svih oblika prekograničnog kriminala.

Apelacioni sud potvrdio presudu: Podgoričaninu pet godina zatvora zbog obljube nad djetetom

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:17

Apelacioni sud potvrdio je presudu Višeg suda Bijelom polju, kojom je G.M. osuđen na pet godina zatvora zbog krivičnog dkr obljube nad maloljetnim djetetom u priduženom trajanju.

Vučić: Parlamentarni izbori u oktobru ili novembru, predsjednički "nešto kasnije"

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:00

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je danas da će prije kraja godine biti održani parlamentarni izbori - u oktobru ili novembru, dok će izbori za šefa države biti nešto kasnije.