Subota, 16.11.2024 | 08:26
IZVOR: telegraf.rs

VIDEO: Jutjuber srušio Tajsona - "Gvozdeni Majk" nije mogao da senzacije

Legendarni Majk Tajson vratio se u ring u svojoj 58. godini i još jednom ispisao istoriju boksa.




Foto: YouTube screenshot/Netflix

Ipak, da na mladima svijet ostaje, pokazao je Jutjuber Džejk Pol, koji je na kraju slavio odlukom sudija posle osam rundi glavne borbe na AT&T Stadionu u Arlingtonu u Teksasu pred oko 80.000 navijača.

Spektaklu je prethodilo nekoliko borbi u kojima su navijači vidjeli sve ono najbolje što boks može da ponudi. Između ostalog, Šadasija Grin je tesnom odlukom sudija savladala Melindu Votpul i postala nova šampionka VBC super srednje kategorije. Sudije su glasale 97:93, 94:96, 96:94 u korist Grin.

Indijac Niraž Gojat slavio je odlukom sudija koje su jednoglasno dodelile svaku od šest rundi u njegovu korist.

Posle dvanaest rundi Maria Bariosa i Abela Ramosa rezultat je bio 113:113! Barios ostaje šampion velter kategorije! Ramos je pokazao da svaki autsajder može da postane šampion! Serano i Tejlor su se borile za titulu, a posle 10 rundi, sudije su donele odluku. Sva trojica su glasala za pobedu Kejti Tejlor koja je odbranila titulu u superlakoj kategoriji! Kejti Tejlor je slavila sa 95, dok je Amanda Serano dobila 94 boda.

Kada se sve to završilo, meč između Tajsona i Pola je mogao da počne.

Na samom početku Tajson se kretao odlično, izbjegavao je brzim reakcijama udarce Pola i najavio moguće iznenađenje. Ipak, od kraja druge runde, legendarni bokser je usporio, oslanjao se na snagu i svoju ljevicu. U jednom momentu je čak imao i više upućenih udaraca, ali...

Jutjuber je bio konkretniji i precizniji, a na kraju je, posle osam rundi od po dva minuta, zasluženo slavio i to odlukom sudija. Sam meč je završio tako što se poklonio svom protivniku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Izvor: telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vujović: Ne bih isključio ni dogovor Kneževića, Vučića i Mandića oko strategije izazivanja krize u Crnoj Gori

Srijeda, 14.01.2026 | 08:13

Naše članstvo nije projekat Crne Gore - već je odavno postao projekat Evropske unije. Zato nam gledaju kroz prste, kao što su gledali i drugima, sada već članicama. Nemojte misliti da je Hrvatska bila spremnija nego što je Crna Gora sada, da su to bile Bugarska, Rumunija, Slovačka 2004. godine. Crna Gora je u ovom trenutku, sa svim manama i kritikama koje joj se s pravom upućuju, spremnija nego bilo koja od tih zemalja kada su one postale članice EU - rekao je Vujović

VIDEO: Anu Bekutu gađali grudvama na nastupu u Čačku, koncert završila iz kombija!

Srijeda, 14.01.2026 | 09:07

Na koncertu Ane Bekute, održanom večeras na gradskom trgu u Čačku povodom Srpske Nove godine, došlo je do incidenta kada je manja grupa okupljenih bacala grudve prema pjevačici. Okupljanje je, prema ranijim najavama na društvenim mrežama, organizovano zbog nezadovoljstva navodnim iznosom honorara za njen nastup.

Knežević tvrdi da je neko iz Vlade predlagao da se "Jadran" digne u vazduh

Srijeda, 14.01.2026 | 10:50

Sluganski odnos prema Hrvatskoj ne mogu da gledam, sramota me predaka i biće me sramota moga sina, poručio je lider DNP-a Milan Knežević gostujući u jednoj TV emisiji.

ANKETA: Da li je DANAS lakše pronaći stabilan posao nego PRIJE 5 godina?

Srijeda, 14.01.2026 | 09:59

Posljednjih godina tržište rada u Crnoj Gori prolazi kroz značajne promjene — nezaposlenost opada, zaposlenost raste, a plate su nomilano znatno više nego prije pola decenije. Ali da li to građani zaista osjećaju u praksi?

Martinović: Katniću sam davao 3.000 eura mjesečno jer smo kumovi, uvijek smo se međusobno pomagali

Srijeda, 14.01.2026 | 12:17

Vlasnik kompanije Glosarij, Branislav Martinović, kazao je danas da je sa 3.000 eura mjesečno pomagao bivšeg glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića od momenta kada mu je prestala funkcija do trenutka kada je počeo da prima penziju.

Pljevlja večeras pod alarmantnim nivoom PM čestica – zagađenje skoro deset puta iznad propisane granice

Srijeda, 14.01.2026 | 21:20

Koncentracija zagađujućih, PM čestica u Pljevljima je večeras skoro deset puta veća od propisane dnevne srednje vrijednosti od 50 mikrograma po metru kubnom (µg/m3), podaci su mjernih stanica Agencije za zaštitu životne sredine.  

Rovčanin: Identitetska pitanja rješavati dijalogom, a ne ultimatumom

Srijeda, 14.01.2026 | 21:10

Sve identitetske teme koje su nameću u javnosti su nadpolitične teme, one su nadpartijske, i nijedna partija ili politika nema ekskluzivitet nad tim temama, poručio je u Emisiji „Kontakt“ na Radio Televiziji Nikšić poslanik Demokratske Crne Gore Nikola Rovčanin, komentarišući zahtjeve Demokratske narodne partije za ostanak u izvršnoj vlasti.  

SAD obustavljaju obradu zahtjeva za vize građana Crne Gore, Kosova, Albanije...

Srijeda, 14.01.2026 | 20:39

Američki Stejt department najavio je značajnu promjenu u viznoj politici: od 21. januara 2026. biće privremeno obustavljena obrada zahtjeva za američke vize za građane 75 zemalja, uključujući Somaliju, Rusiju, Avganistan, Brazil, Iran, Irak, Egipat, Nigeriju, Tajland i Jemen.  

Opština Tivat uvodi sistem za evidenciju rada zaposlenih

Srijeda, 14.01.2026 | 20:55

Opština Tivat je u toku postupka javne nabavke za uvođenje savremenog sistema za evidenciju radnog vremena i kontrolu pristupa zaposlenih, u cilju unapređenja efikasnosti rada i nastavka procesa digitalizacije lokalne uprave.  

Pavićević: Najviše lažnih diploma je u zdravstvu, skoro trećina javnih službenika ima sumnjive kvalifikacije

Srijeda, 14.01.2026 | 20:06

Godinama prećutkivan problem lažnih diploma u Crnoj Gori dobio je prvi sudski epilog. Nakon pooštravanja kaznene politike, prve zatvorske kazne već su izrečene, a najviše spornih obrazovnih isprava otkriveno je u javnom sektoru, posebno u zdravstvu.

Totenhem predstavio Galagera

Srijeda, 14.01.2026 | 19:40

Totenhem je zvanično potvrdio dolazak Konora Galagera iz Atletiko Madrida. Dvadesetpetogodišnji engleski reprezentativac potpisao je dugoročni ugovor sa klubom iz Londona.  

DPS Nikšić: Opštinska vlast pretvorila bezakonje u praksu, zahtijevamo reakciju tužilaštva i građevinske inspekcije

Srijeda, 14.01.2026 | 19:07

Opštinski odbor DPS-a Nikšić upozorava da se izgradnja parkinga kod zgrade „Desetka“ odvija na tuđem zemljištu i bez pravnog osnova, dok lokalni funkcioneri daju političko pokriće nelegalnim radovima. Ističu da bezakonje postaje pravilo rada aktuelne opštinske vlasti u Nikšiću.  

Krivična prijava zbog nedozvoljene gradnje u Herceg Novom

Srijeda, 14.01.2026 | 19:29

Ukoordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom iz Herceg Novog, službenici Sektora za borbu protiv kriminala, Odsjeka za borbu protiv korupcije, ekonomskog kriminala,sprovođenje finansijskih istraga i suzbijanja ekološkog kriminala, su podnijeli krivičnu prijavu protiv fizičkog lica D.R. (65) iz Herceg Novog zbog sumnje da je izvršio krivično djelo građenje objekta bez prijave i dokumentacije za građenje, saopšteno je iz Uprave policije.

"Ajkule" protiv Francuske za drugo mjesto u grupi

Srijeda, 14.01.2026 | 18:05

Crnogorska vaterpolo reprezentacija protiv Francuske igra treći meč grupne faze Evropskog prvenstva u Beogradu.    

Novi repertoar bioskopa CINEPLEXX

Srijeda, 14.01.2026 | 17:42

Novi filmovi na repertoaru bioskopa Cineplexx.