Petak, 29.11.2024 | 12:13
IZVOR: kolektiv.me

Novogodišnja priča u Prijestonici od 20. decembra, čekaju vas koncerti ovih ZVIJEZDA

Prijestonica Cetinje, Turistička organizacija i Centar za kulturu Prijestonice Cetinje i ove godine organizuju bazar pod nazivom “Novogodišnja priča u Prijestonici”, koji će se održati od 20. decembra 2024. godine do 07. januara. 2025. godine.




Foto: Prijestonica Cetinje

Treću po redu “Novogodišnju priču u Prijestonici”, najveći praznični bazar u Crnoj Gori, otvoriće jedna od najvećih zvijezda regionalne muzičke scene, Marija Šerifović.

"Tokom trajanja manifestacije, na Dvorskom trgu će nastupiti brojne regionalne i domaće muzičke zvijezde: Aleksandra Radović (29. decembar), Sara Jo (27. decembar), Sergej Ćetković (28. decembar), Indira Forza – Ex Colonia (21. decembar), Matija Cvek (4. januar), Teška industrija (26. decembar), Vanna (7. januar), Who see (3. januar), Perper (5. januar), Žuti Serhatlić, Zdravko Đuranović i Jadranka Barjaktarević (6. januar), kao i brojni drugi muzički izvođači i DJ-evi. Po uzoru na prethodna dva bazara koja su nadmašila sva naša očekivanja, na trgu će i ove godine biti postavljene montažne kućice prodajnog karaktera, kako bi svi posjetioci mogli da uživaju u ukusnoj hrani, napicima i kupovini suvenira i novogodišnjih ukrasa", kazali su iz Kancelarije za odnose s javnošću Prijestonice Cetinje.

Posebnu draž novogodišnjoj atmosferi daće besplatno klizalište, koje će biti postavljeno na Dvorskom trgu, centralnom mjestu manifestacije.

"Pripremili smo i bogat dječiji program koji će upotpuniti prazničnu ponudu. Epicentar dešavanja za najmlađe biće Balšića Pazar koji ćemo pretvoriti u dječiji grad u kojem će se održavati predstave, koncerti, radionice, druženje sa maskotama, a biće postavljen i karusel. U toku je i novogodišnje ukrašavanje grada sa raznovrsnim ukrasima i dekorativnom rasvjetom, koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim. Pozivamo sve građane Crne Gore i regiona da posjete Prijestonicu i uživaju u novogodišnjoj čaroliji", zaključeno je u saopštenju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Šćepanović: Ja sam naredio pretres objekata Aca Đukanovića

Petak, 27.02.2026 | 20:59

Na sjednici Odbora za politički sistem, pravosuđe i upravu na čijem dnevnom redu je Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima raspravljalo se i o današnjem pretresu stana biznismena Aca Đukanovića.

Žakelj: Momci su vjerovali u pobjedu, presudio je skok i igra u odbrani

Petak, 27.02.2026 | 20:54

Košarkaši Crne Gore upisali su jednu od najvećih pobjeda u istoriji, poštu su srušili bronzanu ekipu sa Evropskog prvenstva - Grčku. Selekor "crvenih" Andrej Žakelj kazao je da je ponosan na ekipu i ocijenio da je skok i igra u odbrani presudila u večerašnjem meču.

Zabilježen phishing napad putem SMS poruka usmjeren na klijente banaka

Petak, 27.02.2026 | 20:16

Uprava policije obavještava građane da je danas, u popodnevnim časovima, zabilježen phishing napad usmjeren na klijente banaka putem SMS poruka, a u kojim porukama je sadržan URL link ka lažnoj stranici za online plaćanje, sa ciljem krađe osjetljivih ličnih i finansijskih podataka.

Radulović: Pitanje Luke Bar među prioritetima

Petak, 27.02.2026 | 20:11

Ministar pomorstva Filip Radulović pozdravio je potpisivanje ugovora za drugu dionicu auto-puta Bar–Boljare, ističući značaj projekta. Saopštio da je upućen zahtjev za novu procjenu vrijednosti aerodroma, kao i da je pitanje budućnosti Luke Bar među prioritetima.

Anđušić: Vlast pokušava da usvoji zakone na brzinu i bez rasprave

Petak, 27.02.2026 | 19:36

Poslanik DPS Mihailo Anđušić ističe da se prijedlozima izmjena zakona o unutrašnjim poslovima i ANB Crna Gora se želi pretvoriti u policijsku državu uz brutalnu zloupotrebu sektora bezbjednosti od strane političkih partija.

Delegacija Evropske narodne partije u posjeti Pokretu Evropa sad

Petak, 27.02.2026 | 19:45

Pokret Evropa sad ugostio je delegaciju Evropske narodne partije (EPP), najveće i najuticajnije političke porodice u Evropskoj uniji, saopšteno je iz te stranke.

Smjena Amorima mogla bi da košta Junajted 15,9 miliona funti

Petak, 27.02.2026 | 20:35

Troškovi Mančester junajteda zbog toga što je uručio otkaz Rubenu Amorimu mogli bi da dostignu 15,9 miliona funti, saopštio je danas klub.

Nikšićaninu zabrana pristupa djevojčici: Osumnjičen da je presreo i namamio u vozilo obećanjem da će joj dati novac

Petak, 27.02.2026 | 19:21

Nikšićanin G.K. (56) koji je uhapšen zbog sumnje da je seksualno uznemiravao desetogodišnju djevojčicu pušten je iz pritvora, potvrđeno je Portalu RTNK.

Bil Klinton o odnosu s Epstinom: Nisam ništa vidio i nisam učinio ništa pogrešno

Petak, 27.02.2026 | 19:07

Prije početka saslušanja Robert Garsija je ispred demokrata Odboru za nadzor kazao da će oni zahtijevati da Donald Tramp svjedoči pred Odborom o svom odnosu sa Epstinom, jer su "republikanci sada postavili novi presedan – da se na saslušanje pozivaju predsjednici i bivši predsjednici"

Uhapšen motociklista koji je pod dejstvom alkohola i kokaina udario dvogodišnje dijete u Herceg Novom

Petak, 27.02.2026 | 18:46

Hercegnovska policija uhapsila je S.D. (25) iz tog grada, koji je upravljao motociklom pod dejstvom alkohola i kokaina i udario dvogodišnje dijete, saopšteno je iz Uprave policije.