Nedjelja, 01.12.2024 | 11:02
IZVOR: superžena.rs

UBRZAJTE peglanje i uštedite vrijeme: Ova stvar je spas, a imate je u kući (VIDEO)

Ukoliko i vama peglanje spada u jednan od najdosadnijih kućnih poslova, probajte ovaj trik koji će ubrzati proces peglanja i potrošiti vam manje vremena i živaca.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Dobro znamo koliko peglanje može biti dosadan posao i osjećamo se kao da gubimo vreme dok peglamo  odjeću, ali da li ste znali da postoji sjajan trik koji će ubrzati sam proces peglanja?

Radi se o tome da ćete istovremeno peglati odjeću s obje strane, a potreban vam je samo jedan sastojak koji već sigurno imate kod kuće.

Stručnjakinja za čišćenje, organizaciju i kuhinjske poslove iz Njujorka otkrila je kako to da uradite. Na društvenim mrežama, na profilu pod nazivom Neat Caroline, objasnila je postupak peglanja.

"Uzmite dasku za peglanje i malo aluminijumske folije. Pomjerite navlaku za dasku i položite aluminijumsku foliju, pazeći da sjajnu stranu folije okrenete ka gore", navela je u videu koji ljudi rado djele dalje na mrežama.

Zatim vratite navlaku za dasku za peglanje i odjeću zatim peglajte uobičajeno, kako to inače radite.

"Aluminijumska folija odlično širi toplotu, pa ubrzava peglanje. I to je to - ovom tehnikom peglate obje strane odeće u isto vrijeme", poručila je, a mnogi korisnici napisali su joj da će sigurno probati ovaj trik.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Navijači BiH izviždali himnu Srbije

Nedjelja, 30.11.2025 | 21:29

Himna Republike Srbije „Bože pravde" u sarajevskoj Skenderiji dočekana je večeras uz velike zvižduke i pogrdna skandiranja sa tribina, piše Pobjeda. 

Slavković: Pokazali smo drugu energiju

Nedjelja, 30.11.2025 | 21:17

Crna Gora je uspjela da se podigne nakon teškog poraza od Portugala i na kraju da slavi protiv Rumunije.

Remi u derbiju, Arsenal zadržao distancu u odnosu na pratioce

Nedjelja, 30.11.2025 | 20:35

Situacija u vrhu Premijer lige nije se bitnije promijenila poslije derbija 11. kola – Čelzi i Arsenal su na ,,Stemford bridžu“ remizirali 1:1.

Monstat: Izdato 265 građevinskih dozvola

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:54

Crnoj Gori je u trećem kvartalu izdato 265 građevinskih dozvola i prijava radova, pokazuju podaci Ministarstva prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine.

Papović: Crnogorsko-američka saradnja tokom sedamdesetih i početkom osamdesetih

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:46

Tekst povodom 120 godina od uspostavljanja crnogorsko-američkih odnosa

Uhapšena dva stranca, osumnjičena za 14 krivičnih djela, pronađeno 8.000 eura i falsifikovana dokumenta

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:35

Podgorička policija identifikovala je i uhapsila državljanina Srbije E.H. (46) i Sjeverne Makedonije B.S. (39) kojima se na teret stavlja 14 krivičnih djela počinjenih na teritoriji Glavnog grada.

Ivanović: Moramo popraviti odbranu i nametnuti bržu igru protiv Rumunije

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:46

Spoljna linija košarkaša Crne Gore na gostovanju Rumuniji biće pod velikim opterećenjem, posebno uz odsutne igrače. Glavni cilj je zaustaviti Derona Rasela.

Evropi prijeti da ostane bez vode zbog klimatskih promjena

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:26

Veliki djelovi evropskih rezervi vode se iscrpljuju, otkriva nova analiza naučnika sa Univerzitetskog koledža u Londonu, urađena na osnovu satelitskih podataka prikupljenih u posljednje dvije decenije.

Đurašković pozvan u Vašington na Molitveni doručak

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:13

Gradonačelnik Prijestonice Cetinje Nikola Đurašković pozvan je da prisustvuje Molitvenom doručku, koji će biti održan početkom februara iduće godine u Vašingtonu.

Mikijelj: Opština Budva nije odgovorila ni na jednu inicijativu za saradnju

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:02

Odgovarajući na optužbe predsjednika Opštine Budva Nikole Jovanovića da JPMD ne vodi računa o obali, direktor Morskog Dobra Mladen Mikijelj kazao je da ni na jednu inicijativu za saradnju i sprovođenje investicija Opština Budva nije ni odgovorila.