Ponedjeljak, 02.12.2024 | 14:48
IZVOR: kolektiv.me

"Lavice" pred duel sa Češkom - Ivanović: Jako sam SREĆNA i PONOSNA, ali nas čeka još teži posao

Nakon dvije startne pobjede na Evropskom prvenstvu, pred "lavicama" je novi izazov - meč sa Češkom.




Ivanović; Foto: Rukometni savez Crne Gore

Desni bek naše reprezentacije Tanja Ivanović, ističe da je raduju pobjede protiv Srbije i Rumunije, ali da ih sada čeka još veći izazov.

"Raduje me što smo dobile obje utakmice, očekivala sam takav rezultat. Jako sam srećna i ponosna, ali nas čeka još teži posao, a to je utakmica sa Češkom. Daćemo svoj maksimum, i znam da ćemo svojoj odbranom doći do željenog rezultata - Češka je dobar tim, ali ako se skoncentrišemo na našu odbranu, vjerujem da tu neće biti velikih problema", dodala je Ivanović.

Da su dvije pobjede veoma značajne, naglasila je i pivot Ivana Godeč.

Protiv Češke očekuje težak duel.

"Dvije pobjede koje nam mnogo znače, idemo iz utakmice u utakmicu, sa ciljem da osvojimo sve bodove u grupi.. Sigurno će biti teško protiv Češke, jer i njima i nama su jako potrebni bodovi. Češka ima dobru bekovsku liniju, neće se predavati do kraja, igraće svih 60 minuta".

Godeč; Foto: Rukometni savez Crne Gore

Golmanka Armel Atingre, istakla je da je potrebno zadržati maksimalan nivo igre.

"U utakmici protiv Češke je najvažnije da uzmemo bodove. Naša odbrana je tokom prva dva meča bila sjajna. Djevojke imaju dobru komunikaciju među sobom, Nina Bulatović radi sjajan posao... Veoma sam zadovoljna sa ovom odbranom".

Podsjećamo, meč Crna Gora - Češka je na programu u utorak 03. decembra, od 20.30h.

Atingre; Foto: Rukometni savez Crne Gore

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

REAGOVANJE JP Morsko dobro

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 22:06

Iz Morsko dobro, odgovrili reagovali su na navode novinara ND "Vijesti" Siniše Lukovića.

Na Cetinju oduzete tri puške i pištolj

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:25

Uprava policije saopštila je da su danas pretresima na Cetinju oduzete tri lovačke puške i pištolj.

Ibrahimović primio Maske u oproštajnu posjetu: Strateško partnerstvo Crne Gore i Francuske nastavlja da jača

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:19

Potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović primio je danas u oproštajnu posjetu ambasadorku Francuske u Crnoj Gori An-Mari Maske, saopšteno je iz njegovog resora.

Prvi električni Ferrari prodat za 40 miliona dolara: Model koji je podijelio svijet napravio čudo!

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:10

Potpuni šok desio se proteklog vikenda na prestižnoj aukciji u Kaliforniji.

Počinje adaptacija Dječijeg dispanzera u Nikšiću, pregledi u glavnoj zgradi Doma zdravlja

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:51

Iz Doma zdravlja u Nikšiću saopšteno je da do sljedeće sedmice počinju radovi na adaptaciji Dječijeg dispanzera.

Brazilska limunada osvaja svijet: Tajna viralnog ljetnjeg napitka je u jednom neočekivanom sastojku

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:33

Kako da napravite brazilsku limunadu kod kuće, viralno piće ljeta koje rashlađuje.

Vlada: Kljajić je 14. avgusta razriješen sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:20

Vlada Crne Gore saopštila je danas da je 14. avgusta 2026. godine razriješila Jovana Kljajića sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost.

Nikšić brine: EPCG i Opština Nikšić pokrenuli Program obroka sigurnosti

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:05

Elektroprivreda Crne Gore i Opština Nikšić danas su započele realizaciju programa „Nikšić brine – Program obroka sigurnosti“, u okviru kojeg će 170 socijalno najugroženijih građana Nikšića, prema listi korisnika koju su na osnovu svojih evidencija i sprovedene analize utvrdile nadležne opštinske službe, do kraja godine dobijati redovne tople obroke, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore.

MUP objavio raspored – pojačane kontrole na auto-putu i magistralama

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:00

U okviru kampanje „Živi, ne žuri“, Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Uprava policije (UP) danas i sjutra sprovodiće pojačanu kontrolu saobraćaja širom Crne Gore, sa fokusom na brzinu, vožnju pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, nepropisno preticanje i druge prekršaje koji ugrožavaju bezbjednost učesnika u saobraćaju.

Ćulafić obišao područja ugrožena požarima u Herceg Novom i Ulcinju; Država pokazala spremnost u borbi sa požarima

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 13:39

Ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić obišao je lokalitete na području Herceg Novog i Ulcinja koji su već nekoliko dana zahvaćeni požarima, kako bi se na licu mjesta upoznao sa situacijom, kao i sa naporima koje nadležne službe ulažu u suzbijanje vatrene stihije, saopšteno je iz njegovog resora.