Utorak, 03.12.2024 | 14:50
IZVOR: superzena.rs

Slavna glumica donijela ODLUKU: "Previše sam stara da bih izgladnjivala sebe..."

Endi Mekdauel je u nedavnom intervjuu za magazin "Peopel" istakla da "ne želi da pati kako bi mogla da nosi dizajnerske haljine".




Foto: YouTube screenshot/Jennifer Hudson Show

Američka glumica Endi Mekdauel, koja je prije nekoliko godina prestala da se farba, je u intervjuu za gorenavedeni magazin iskreno progovorila o novim životnim odlukama.

Glumica je otkrila da nema namjeru da smrša dodatnh 3 kg, kako bi mogla da nosi glamurozne dizajnerske haljine na crvenom tepihu.

"Uradila sam probu haljine i bila je jako uska oko mog struka. Nemojte pogrešno da me shvatite, ta haljina je bila savršena, ali sam znala da ta haljina nije bila savršena za mene. Htjela sam da nosim nešto što je udobno", rekla je.

"Previše sam stara da bih izgladnjivala sebe i time izgubila 3 kg. Ne mogu to više da radim".

Iako više ne drži dijete i ne farba kosu, Endi je otkrila da je, ipak, zadržala jednu bjuti rutinu. Riječ je o načinu šminkanja.

"Obožavam 'smouki ajs'. Osim što koristim tamne i crne sjenke, vrlo često znam i da stavim ljubičastu nijansu, kako bih istakla svoje zelene oči".

Omiljeni dio tijela, priča poznata glumica, joj je njena kovrdžava kosa, jer inspiriše ljude da se vrate svom prirodnom izgledu.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Preminuo Miroslav Mika Aleksić

Nedjelja, 18.01.2026 | 22:31

Preminuo Miroslav Mika Aleksić...

VIDEO: Nestvaran gol na rukometnoj utakmici - od sudije u mrežu

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:54

Na utakmici Evropa lige za rukometašice između Dižona i Viborga dogodila se gotovo nevjerovatna situacija koja je direktno uticala na konačan ishod meča.

Tešanović: Možda nas je moj gol vratio u meč, idemo hrabro na Srbiju

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:38

Crnogorski vaterpolisti nisu dozvolili iznenađenje u pretposljednjem meču grupne faze Evropskog šampionata, a najzaslužniji za preokret i trijumf nad Holandijom bio je golman i kapiten Petar Tešanović.

Rusija i Ukrajina nastavili međusobne napade na energetske sisteme

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:29

Stotine hiljada ljudi u djelovima južne Ukrajine pod ruskom okupacijom ostale su bez struje danas, saopštile su vlasti koje je postavio Kremlj.

Koji suplement je najvažniji za žene starije od 30 godina i zašto?

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:47

Kad pređete tridesetu, tijelo počinje da šalje male, ali jasne signale: vaše potrebe se mijenjaju.

"Varvari" protiv Spalevića: Poslušnik i izvršitelj partijskih naređenja

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:19

U Fudbalskom klubu Budućnost nikada nema mira. Nije ga bilo ni prošle sezone, kada je tim tadašnjeg trenera Ivana Brnovića rušio sve moguće rekorde Prve crnogorske fudbalske lige, a nije uspio da postane tim koji je osvojio najviše bodova od obnavljanja nezavinosti samo zbog činjenice da su "varvari" prekinuli meč posljednjeg kola sa Dečićem.

Starmer razgovarao sa Trampom: Američku najavu carina nazvao “pogrešnom”

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:12

Portparol britanskog premijera Kira Starmera saopštio je da je premijer danas telefonom razgovarao sa Donaldom Trampom.

Zenka: Vuk nikad nije čuvao ovce, aktuelna politička garnitura može uvesti Crnu Goru u EU jedino ako nas Evropa na silu uzme

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:08

Sve poruke koje dolaze iz Evropske unije ukazuju na to da, zbog raznih geostrateških i političkih interesa, postoji interesovanje da se Crna Gora priključi, a političke snage u Crnoj Gori, odnosno veći dio činioca izvršne vlasti su političke ideologije koje je vode daleko od Evrope, bez obzira na to što se deklarišu kao Evropejci.

Naloženo rušenje reflektora i ograde na "DG areni", FK Podgorica poziva na mirni protest

Nedjelja, 18.01.2026 | 21:02

Kanal Mareze, koji je godinama van funkcije, na nekoliko mjesta je zatrpan, a ustanovljeno je da su u njemu ukopani jedan od reflektora i betonska ograda na "DG areni".

Kapiten “lavova” u suzama: Boli da ne može više…

Nedjelja, 18.01.2026 | 20:38

Crnogorska rukometna reprezentacija upisala je i drugi poraz na Evropskom šampionatu, te tako izgubila svaku nadu u plasman u glavnu rundu, što je bio cilj uoči odlaska u Oslo.