Srijeda, 11.12.2024 | 13:45
IZVOR: zadovoljna.nova.rs/story.hr

Horoskopski znak koji će do kraja godine IMATI toliko para da neće znati šta s novcem

Svjetski poznata ruska astrološkinja Tamara Globa tvrdi da će se jedan horoskopski znak obogatiti do kraja ove 2024. godine.




Foto: Ilustracija/pixabay.me

Novac će teći poput bujice, tvrdi najpoznatija ruska astrološkinja Tamara Globa. Prema njenim riječima, jedan znak Zodijaka će se obogatiti na samom kraju ove, 2024. godine.

Tamara Globa napravila je astrološka predviđanja za kraj godine, a njena prognoza će posebno obradovati jedan horoskopski znak kojem je najavila veliki finansijski uspjeh do kraja 2024. Evo ko je taj srećnik!

Ribe će doživjeti finansijski procvat, a on je već uveliko počeo, tačnije 2. decembra. Ovo razdoblje obećava da će biti nevjerovatno produktivno i bogato novim prilikama.

Tamara Globa je uvjerena da će Ribe „plivati“ u novcu. Važno je naglasiti da ova sreća nije slučajna – ona će biti rezultat pravih koraka i strateški promišljenih odluka. Zvijezde i planete samo će stvoriti povoljnu atmosferu za realizaciju smelih planova i ulaganja koja su se ranije činila previše rizičnim. Sada je intuicija Riba na vrhuncu, što im omogućava da donesu prave odluke čak i u najnepredvidivijim situacijama.

Globa ističe da svaki uspjeh zahtijeva ne samo vjeru u sreću, već i pažljivo razmatranje ponuda. Unapred sastavljen finansijski plan omogućiće vam da izbjegnete nepotrebne rizike i usmerite sredstva u najprofitabilnije pravce. Kreativnost i sposobnost da prepoznate prilike tamo gdje drugi vide samo prepreke takođe će igrati ključnu ulogu u postizanju finansijskog prosperiteta.

Pored toga, astrolog naglašava mogućnost neočekivanih izvora prihoda, poput uspješnih investicija, profitabilnog posla ili čak nasljedstva. Sve ovo zajedno stvoriće snažan finansijski tok koji bi mogao drastično da promijeni živote Riba, prenosi Story.hr.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Ove horoskopske znakove čeka teška nedelja

Utorak, 28.04.2026 | 12:07

Kombinacija naglašenih planetarnih aspekata pokrenuće stresne situacije, nesporazume i pojačan osjećaj odgovornosti.

Počinje nevjerovatnih 10 godina za dva znaka: 5. maja ulaze u najbolji period života

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 14:01

Dugogodišnji minus i besparica od 5. maja postaju prošlost! Za ova dva znaka počinje 10 godina blagostanja u kojima im novca neće manjkati.

PROČITAJTE - Ovo je najsrećniji dan u maju za vaš horoskopski znak

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 12:00

Iako je važno ostati pun nade i posvećen onome što želite da ostvarite, strpljenje vas ponekad može navesti da posumnjate u sebe. Ako ste osjećali zastoj ili zbunjenost zbog toga što se određene prilike ili projekti nisu pokrenuli, znajte da je maj mjesec koji ste čekali, kako pokazuje astrologija. U narednim nedeljama snažno će se osjećati uticaj sudbine, zato zadržite vjeru još samo malo.

Počinje najtežih sedam godina: Sudbina stavlja ova tri znaka na nemilosrdni test

Nedjelja, 26.04.2026 | 20:49

Astrolozi tvrde da pojedini periodi u životu dolaze kako bi nas potpuno promijenili. Dok će neki znakovi uskoro ući u mirniju fazu, tri horoskopska znaka očekuje dug i turbulentan period pun izazova, preispitivanja i teških odluka.

Njima promjena nije problem - horoskopski znakovi rođeni za velike životne preokrete

Nedjelja, 26.04.2026 | 14:23

Postoje ljudi koji kao da su stvoreni za stabilnost, rutinu i sigurnost, ali i oni drugi – oni kojima je promjena prirodno stanje.

Apelacioni sud demantovao Bogdanovića: Neodgovorne tvrdnje urušavaju povjerenje u pravosuđe

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 16:53

Apelacioni sud Crne Gore saopštio je da osuđuje, kako navode, netačne, neprovjerene i neodgovorne izjave poslanika Demokrata Borisa Bogdanovića, ocjenjujući da tvrdnje o tome da se sudstvo raspada i da je bezbjednost građana ugrožena predstavljaju pokušaj dovođenja javnosti u zabludu i izazivanja nepotrebne panike.  

Mikić: Region će napredovati kada jednako osudimo sve zločine i poštujemo sve žrtve

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 18:11

Poslanik i izvršni direktor Građanskog pokreta URA Zoran Mikić poručio je da će Balkan krenuti naprijed tek kada se prestane sa političkim licemjerstvom, odnosno nakon što se jednako osude svi zločini i jednako poštuju sve žrtve ratova na ovim prostorima.  

Vujošević osvojio zlato i bronzu na međunarodnim takmičenjima u streljaštvu

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 15:42

Pripadnik Posebne jedinice policije Saša Vujošević ostvario je zapažen uspjeh tokom aprila, osvojivši zlatnu medalju na takmičenju u Srbiji i bronzu u Grčkoj, potvrdivši kontinuitet vrhunskih rezultata na međunarodnoj sceni.

Četiri osobe poginule u nesreći na autoputu Ruma-Šabac, vozač pogriješio uključenje

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 17:30

Četiri osobe poginule su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 13 časova na autoputu Ruma-Šabac, potvrđeno je za N1 u MUP-u Srbije.

Kovačević: Kritike opozicije doprinose da zajedno rješavamo probleme u Nikšiću

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 15:18

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević kazao je da u Nikšiću ne vide ništa što je problem već kao priliku za rast. Kovačević je gostujući u jutarnjem program Televizije Nikšić ponovio svoj stav, koji je inače iznio na nedavnoj sjednici lokalne skupštine, da opozicija svojim kritikama samo doprinosi da se problemi rješavaju.

Nedović: Ako su u Dubaiju u pustinji napravili onakve zgrade, možemo i mi na Veljem brdu

Utorak, 28.04.2026 | 14:28

Jelena Nedović (PES) govorila je danas u parlamentu o projektu Velje brdo

Leković dao izjavu u SDT-u: Prijava Aca Đukanovića pokušaj zastrašivanja i političkog pritiska

Utorak, 28.04.2026 | 14:18

Poslanik Demokratske Crne Gore Momo Leković kazao je da je danas u Specijalnom državnom tužilaštvu dao izjavu u svojstvu građanina, povodom krivične prijave koju je Aco Đukanović, brat bivšeg premijera i predsjednika Mila Đukanovića, podnio protiv njega, poslanika Borisa Bogdanovića i direktora Uprave policije Lazara Šćepanovića

RUP nastavlja da pomaže lokalni sport, 150.000 eura za pljevaljske sportiste

Utorak, 28.04.2026 | 14:35

Rudnik uglja Pljevlja (RUP) nastavlja snažnu podršku lokalnim sportskim organizacijama. Kompanija je u 2026. izdvojila više 156.000 eura za razvoj sporta u gradu, čime još jednom potvrđuje svoju društvenu odgovornost i opredijeljenost ka ulaganju u budućnost, saopštili su iz Rudnika uglja Pljevlja.

Medojević: Novović drži moje prijave protiv Spajića u fioci, dok Viši sud presuđuje u njegovu korist

Utorak, 28.04.2026 | 14:46

Nekadašnji funkcioner Demokratskog fronta Nebojša Medojević oglasio se nakon presude Višeg suda kojom premijeru Milojko Spajiću mora da plati 3.000 eura.  

Vlada smanjila akcize na benzin

Utorak, 28.04.2026 | 14:05

Vlada je juče, 27. aprila, bez održavanja sjednice, na osnovu pribavljene saglasnosti većine članova Vlade, usvojila Odluku o umanjenju iznosa akcize za promet bezolovnog benzina i gasnih ulja.

Đeka - Šporer: Ključna uloga i podrška manjina u svim integracionim procesima Crne Gore

Utorak, 28.04.2026 | 13:58

Ministar ljudskih i manjinskih prava Fatmir Đeka susreo se danas sa saveznom ministarkom pravde Republike Austrije Anom Šporer koja boravi u službenoj podsjeti Crnoj Gori.

Opština Tivat: Neistinite i neprovjerene informacije o korišćenju vatrenog oružja

Utorak, 28.04.2026 | 13:35

Opština Tivat reagovala je povodom navoda u medijima, u kojima se iznosi da „tivatska komunalna služba navodno koristi vatreno oružje nad napuštenom krupnom stokom“ i saopštila da su navedene informacije u potpunosti neistinite, neprovjerene i štetne po ugled institucija Opštine Tivat.

Siner rutinski do četvrtfinala Madrida

Utorak, 28.04.2026 | 13:45

Italijanski teniser, Janik Siner savladao je danas Britanca, Kamerona Norija 2:0 (6:2, 7:5) i plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Madridu.

Evropski savez: Podrška sindikatima u borbi za potpisivanje novog Opšteg kolektivnog ugovora

Utorak, 28.04.2026 | 13:30

Evropski Savez saopštio je da pruža punu podršku radnicima i njihovim sindikalnim predstavnicima u borbi za potpisivanje novog Opšteg kolektivnog ugovora za koji vlast u Crnoj Gori nema sluha.

Plenković sa Milatovićem: Jačanje odnosa Hrvatske i Crne Gore i podrška evropskom putu Podgorice

Utorak, 28.04.2026 | 13:15

Predsjednik Vlade Hrvatske Andrej Plenković sastao se sa predsjednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem, poručivši da je Crna Gora dobrodošla i aktivna kao pridružena država u okviru Inicijative tri mora, što doprinosi jačanju regionalne saradnje.