Srijeda, 11.12.2024 | 15:21
IZVOR: klix.ba

KUPAĆI KOSTIM Pamele Anderson iz POPULARNE SERIJE biće IZLOŽEN u Londonskom muzeju dizajna

Kupaći kostim Pamele Anderson iz serije "Baywatch" biće izložen u Londonskom muzeju dizajna.




Foto: YouTube screenshot/Baywatch

Poznati crveni kupaći kostim glumice Pamele Anderson iz serije "Čuvari plaže"" će biti izložen u Londonskom muzeju dizajna.

Kupaći kostim koji je postao simbol jedne od najpopularnijih serija 90-ih biće dio izložbe posvećene "vijeku plivanja i stila" pod nazivom "Splash! A Century of Swimming and Style", piše Sky News.

Ovaj kostim je prvobitno bio u vlasništvu glumca iz serije Davida Haslofa, prije nego što ga je prošle godine otkupila njemačka kompanija "BikiniARTMuseum" koja ga je sada pozajmila za izložbu.

Anderson je nedavno za Vogue otkrila da još uvijek čuva drugi primjerak originalnog kostima u sefu kod kuće, kao i da ga povremeno obuče jer joj i dalje odgovara.

Izložba će biti otvorena od marta do avgusta 2025. godine, a na njoj će biti izloženo više od 200 predmeta uključujući "Speedo" kupaće iz 1980-ih, kao i prvu olimpijsku zlatnu medalju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

PREMINULA Jovanka Jolić

Utorak, 06.01.2026 | 20:43

Jovanka je bila poznata po svojim teorijama o globalnim strukturama moći i političkim dešavanjima.

Mitropolija crnogorsko-primorska SPC organizovala nalaganje badnjaka ispred Cetinjskog manastira

Utorak, 06.01.2026 | 19:08

Tradicionalno nalaganje badnjaka održano je danas u 15 časova ispred Cetinjskog manastira uz prisustvo vjernika. Badnjake je osveštao mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije, koji je tom prilikom uputio prazničnu poruku okupljenima.

MUP: OKC primio preko 450 poziva, ovi putni pravci su ZATVORENI

Utorak, 06.01.2026 | 16:21

U protekla 24 sata Operativno-komunikacioni centar 112 je primio je preko 450 poziva. Građani su najčešće prijavljivali poplavljena imanja i objekte, kao i probleme u odvijanju saobraćaja, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP).

Vujović: Vrijeme Božića nas obnavlja i spaja i predstavlja putokaz novog početka

Utorak, 06.01.2026 | 15:16

Ministarka kulture i medija, dr Tamara Vujović, uputila je čestitku povodom Badnjeg dana i Božića svim vjernicima koji ovaj hrišćanski praznik slave po julijanskom kalendaru.

Savić: Evropsko prvenstvo - korak ka OI u Los Anđelesu

Utorak, 06.01.2026 | 15:00

Vaterpolo reprezentacija ne bježi od rezultata na Evropskom prvenstvu (EP) u Beogradu, kazao je selektor Dejan Savić, navodeći da je cilj svake selekcije, pogotovo velike osmorke, kojoj i pripada Crna Gora, osvajanje medalje.

Milan Knežević: Pravo je čudo što nas se Bog još nije odrekao

Utorak, 06.01.2026 | 14:52

Predsjednik DNP, Milan Knežević, čestitao je Božić putem Instagrama. Njegov tekst prenosimo integralno.

Predsjedništvo DNP-a 9. januara o izlasku te partije iz vlasti

Utorak, 06.01.2026 | 14:01

Sjednica Predsjedništva Demokratske narodne partije (DNP) zakazana je za 9. januar...

Kako znati da je psu prehladno: „Pripazite na ove ključne znakove“

Utorak, 06.01.2026 | 13:47

kada su snježne padavine u pitanju, vlasnici pasa često se pitaju kada je sigurno izvesti svog ljubimca u šetnju.

Kako se pravi božićna česnica?

Utorak, 06.01.2026 | 13:36

Česnica je nezaobilazan dio božićne trpeze.

Nagradni fond Australijan opena povećan za 16 odsto

Utorak, 06.01.2026 | 13:24

Nagradni fond Australijan opena povećan je za 16 odsto u odnosu na prošlu godinu i iznosi rekordnu sumu za turnir koji počinje 18. januara.