Petak, 13.12.2024 | 11:33
IZVOR: kolektiv.me

Podgorički pazar od ponedjeljka na Trgu nezavisnosti - Očekuje vas OVAJ PROGRAM

Peto izdanje Podgoričkog pazara svečano će biti otvoreno u ponedjeljak 16. decembra na Trgu nezavisnosti i trajaće do 15. januara, saopštno je iz Glavnog grada.




Foto: arhiva, YouTube screenshot/MediaBiro

"Ova, sada već tradicionalna, manifestacija nas obavezuje da iz godine u godinu unapređujemo svaki segment organizacije, da se trudimo da zadovoljimo svačiji muzički ukus i sve generacije.  Tako će biti i ovoga puta, potrudili smo se da kroz zanimljive programe oživimo na pravi način Trg nezavisnosti  i centar Podgorice. Kroz nastupe lokalnih, ali i regionalno poznatih izvođača i bendova, DJ-eva, ali i kroz pažljivo biran program za našu najmlađu i najbrojniju publiku".

Kako su kazali iz Glavnog grada, svakog dana tokom trajanja manifestacije biće organizovan muzički program.

"Na dan otvaranja, 16. decembra, nastupiće Sevdah Baby i Ivana Vladović, 18. decembra očekuje nas nastup legendarne grupe Van Gogh, 19. Decembra na Dan Podgorice nastupa grupa Galija. Za 31. decembar odlučili smo da damo prostor crnogorskim izvođačima i bendovima, a program počinje ranije- od 13 časova- nastupaju Kuba i Kira bend, zatim Four seasons, L’ombelico, Vokalno instrumentalni sastav Tetra i Bend Crveno i crno. Kao što je već najavljeno 1. januara očekuje nas nastup regionalno poznatog muzičkog sastava Hari Mata Hari, a 6. januara biće upriličen koncert Dejana Petrovića i Big Benda. Ovo su samo neka od imena koja očekuju sve posjetioce i naše sugrađane tokom Podgoričkog pazara, koji će tokom svake večeri manifestacije biti u prilici da uživaju u raznovrsnom muzičkom programu", naveli su iz Glavnog grada.

Podsjećaju da su montažne kućice i ove godine ustupljene besplatno privrednicima koji su ispunili sve uslove koji su bili predviđeni konkursom, pa nas osim mizičkog i zabavnog programa očekuje i bogata gastronomska ponuda i različiti proizvodi koje se mogu kupiti.

"Prošle godine, Podgorički pazar zabilježio je rekordnu posjećenost, a vjerujemo da ćemo ove godine kvalitetnom ponudom privući još veći broj posjetilaca. Pozivamo sve sugrađane i sve one koji će posjetiti glavni grad u prazničnim danima, da se o programima i detaljima informišu putem zvaničnih stranica Glavnog grada, TO i Podgoričkog pazara na društvenim mrežama", zaključeno je u saopštenju Glavnog grada.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

VIDEO – Todorović: Sad već počinjem da sumnjam da su se razveli

Nedjelja, 25.01.2026 | 19:05

Portparolka DNP-a objavila je snimak iz lokala na kojima se nalaze predsjednik Opštine Budva Nikola Jovanovića sa odbornicima Demokratske partije socijalista Nikolom Milovićem, Milanom Tičićem i bivšim čovjekom Budve Lazarom Rađenovićem.

Vukšić: Nemam veze sa nastankom, posjedovanjem niti distribucijom snimaka Pajkovićeve

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 08:10

Bivši direktor ANB-a i savjetnik predsjednika Crne Gore Dejan Vukšić saopštio je da nema nikakve veze sa nastankom, posjedovanjem niti distribucijom snimaka Mirjane Pajković koji su se pojavili u javnosti. Insistira da se istina utvrdi pred nadležnim institucijama.

Dajković: Zašto Crnogorci sa Cetinja slave slavu ako ne pripadaju srpskom narodu

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 09:43

Mi kao srpski narod u Crnoj Gori nijesmo izbjeglice niti smo posrbice, mi smo svoji na svome, poručio je lider Slobodne i donedavni funkcioner Glavnog grada, Vladislav Dajković.

Rovčanin: Zaposleni imaju pravo na odsustvo tokom radnog vremena za vjerske praznike

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 09:58

Poslanik Demokrata Nikola Rovčanin podsjeća da zaposleni u Crnoj Gori imaju pravo na odsustvo tokom radnog vremena povodom velikih pravoslavnih praznika, među kojima su Sveti Sava, Sveti Vasilije Ostroški i Sveti Petar Cetinjski.

Crna Gora - Prva pumpa na auto-putu do jula

Nedjelja, 25.01.2026 | 19:44

Prva benzinska pumpa na dionici auto-puta od Smokovca do Mateševa biće otvorena u prvoj polovini ove godine, a očekuje se da će “Jugopetrol” u nju uložiti više od tri miliona eura. Radovi na objektu s desne strane trase, kod odmorišta Gornje Mrke, u završnoj su fazi.

Golubović: Nikada nijesam bio niti ću biti svjedok saradnik

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 18:46

Penzionisani službenik Agencije za nacionalnu bezbjednost Duško Golubović danas je u podgoričkom Višem sudu na kpntroli optužnice podignute protiv njega zbog navodnog organizovanja kriminalne organizacije koja se tereti za šverc cigareta poručio da nikada nije bio, niti će biti svjedok saradnik, ni u ovom, ni u bilo kojem drugom predmetu, prenosi Pobjeda.

PES: Prošla godina je za Crnu Goru bila impresivna, ali će je ova nadmašiti

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 18:15

Današnja Međuvladina konferencija je još jedan pokazatelj da pristupanja Evropskoj uniji nema na “mala vrata” već da su rezultat, disciplina i odgovornost u sprovođenju reformi jedini put do punopravnog članstva, navodi Pokret Evropa sad.  

Vuković: Još jedan važan korak u pravom smjeru!

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 18:00

Ivan Vuković, potpredsednik Demokratske partije socijalista (DPS) i predsjednik Odbora za evropske integracije Skupštine Crne Gore, čestitao je timovima Ministarstva finansija i Centralne banke na uspješnom zatvaranju pregovaračkog poglavlja 32, ističući važnost fokusiranosti na evropsku agendu.

Ivanović: Crna Gora pokazala da vodi odgovornu politiku

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 17:44

Potpredsjednik Vlade Crne Gore Filip Ivanović kaže da je zatvaranjem poglavlja 32 - finansijski nadzor pokazala da vodi odgovornu politiku.

Klikovac: Zašto odbornici PES ne reaguju na prekrajanje istorije u Narodnoj biblioteci?

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 16:35

Andrija Klikovac, šef Kluba odbornika Demokratske partije socijalista u Skupštini Glavnog grada, pita poslanika Pokreta Evropa sad Gordana Stojovića zašto ćuti dok direktorica Narodne biblioteke “Radosav Ljumović” falsifikuje istorijske činjenice.

Nakon dvojice sinova stigla i kćerka: Ognjen Amidžić treći put postao otac

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 18:44

Ognjen Amidžić postao je otac po treći put. Njegova supruga Mina Naumović, koja je od njega mlađa 17 godina, na svijet je donijela djevojčicu, prenose srbijanski mediji.

Naučnici objasnili zašto žene imaju više migrena nego muškarci

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 18:31

Odrasle žene imaju tri puta veću vjerovatnoću da dobiju migrene nego muškarci. A sada je globalna studija iz 2025. godine otkrila da žene takođe provode više vremena pateći od migrena uopšte.

Tom Kruz izazvao lavinu spekulacija čudnim potezom: Iznenada napustio London

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 17:35

Holivudska zvijezda Tom Kruz ponovo je u centru pažnje nakon što je, prema navodima bliskih izvora, iznenada i vrlo brzo napustio London, što je izazvalo brojne spekulacije o razlozima njegove odluke.

Ova navika može negativno uticati na razvoj govora vašeg djeteta

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 16:47

Mnogi roditelji dozvoljavaju svojoj djeci da koriste mobilne uređaje, ali je važno pratiti koliko vremena provode s njima jer ukoliko pretjerujete to može negativno uticati na njihov razvoj, između ostalog i na govor.

Donacija Ambasade Japana: Za pljevaljsku bolnicu i Opštinu Kolašin preko 100.000 eura

Ponedjeljak, 26.01.2026 | 16:24

Savjetnik u Ambasadi Japana u Crnoj Gori, Saito Atsuši potpisaće sjutra u Vili Gorica donatorski ugovor sa direktorom Opšte bolnice Pljevlja, Sašom Grbovićem direktorom Opšte bolnice Pljevlja, kao i sa predsjednikom Opštine Kolašin, Petkom Bakićem.