Petak, 13.12.2024 | 13:12
IZVOR: ona.telegraf.rs

Ova 3 horoskopska znaka UPADAJU u finansijske probleme do kraja 2024. godine

Kraj 2024. godine donosi pravi vrtlog za tri horoskopska znaka, koji će se morati da se snađu u finansijskim turbulencijama. Praznična euforija, kupovine, pokloni i okupljanja mogu samo pogoršati situaciju. Ribe, Blizanci i Strijelčevi će se suočiti s izazovima koji mogu poremjetiti njihov finansijski balans. Ali, uz dobru organizaciju i pametne odluke, mogu da izbjegnu ozbiljnije potrese.




Foto: Ilustracija/pixabay

Ribe

Retrogradni Mars vam usporava napredovanje i guši prilike za veću zaradu. A još ako se previše otvorite za emocionalne troškove ili pomažete svima oko sebe, može da se desi da ostanete bez keša, a ni ne znate kako.

Uzmite papir, olovku, i rasporedite stvari. Planirajte svaku paru. Smanjite troškove koji nijesu nužni, i obavezno provjerite gdje vam odlazi novac. Tako ćete izbjeći šuplje džepove i iznenađenja.

Blizanci

Blizanci, vi ste veseli, ali do kraja godine možete imati finansijske glavobolje. Nagle obaveze, loše organizovanje, a onda još i pun Mjesec 15. decembra koji vas podsjeća na sve račune koje ste zaboravili - sve to može da izazove pravi finansijski haos.

Ako ignorišete dugove ili račune, pritisnuće vas baš kad vam bude najpotrebnije. Pored toga, retrogradni Mars može da uspori prilike za dodatnu novac. Tako da ćete morati da se suočite sa stvarnim stanjem svog novčanika

Uhvatite se za sve papire, organizujte se i riješite obaveze pre nego što vam se stvari skotrljaju u još veći haos. Ne dajte da vas uhvati impulsivna želja za kupovinom, nego razmislite o dugoročnom planiranju.

Strijelac

Strijelčevi, inače ste optimisti, ali kraj 2024. vam donosi nesigurnost u finansijskom sektoru. Retrogradni Mars u vašem znaku može vam poremetiti planove, pa ćete možda donijeti neke loše odluke što se para tiče.

Zbog retrogradnog Marsa, vaša procjena neće biti baš na mjestu, a investiranje u nepromišljene stvari može vas samo dovesti do gubitka. Biće potrebno da budete pažljiviji i obazriviji.

Zaboravite na impulsivne poteze. Ništa veliko ne donosite dok Mars ne prestane da vas zbunjuje. Fokusirajte se na štednju i stabilnost, i trudite se da sačuvate ono što imate.

Ribe, vi ćete krajem godine imati malo turbulencija. Retrogradni Mars vam se smjestio u polje karijere i donosi zastoje, što može uticati na vaše prihode. Biće tu i neočekivanih troškova ili možda ne baš pametnih investicija koje ćete kasnije da žalite.

Zajednički izazovi za Ribe, Blizance i Strijelčeve

Svi ćete do kraja godine imati neke finansijske izazove, ali uz malo organizacije, planiranja i opreznosti možete da prođete bez ozbiljnijih gubitaka. Najvažnija stvar je da ne idete u impulsivne akcije i da zadržite fokus na dugoročnim ciljevima. Kraj godine nosi lekcije, ali i šanse za jačanje i rast!

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vremenska prognoza - SUBOTA donosi OVE temperature

Petak, 27.02.2026 | 21:18

U subotu se očekuje pretežno sunčano vrijeme. U nižim predjelima na sjeveru u jutarnjim časovima tek ponegdje moguća magla.

Spajić došao u Skupštinu, čeka se glasanje o zakonima o unutrašnjim poslovima i ANB-u

Petak, 27.02.2026 | 21:17

Crnogorski poslanici večeras bi trebalo da glasaju o predlozima zakona o unutrašnjim poslovima i Agenciji za nacionalnu bezbjednost.

Žakelj: Momci su vjerovali u pobjedu, presudio je skok i igra u odbrani

Petak, 27.02.2026 | 21:00

Košarkaši Crne Gore upisali su jednu od najvećih pobjeda u istoriji, poštu su srušili bronzanu ekipu sa Evropskog prvenstva - Grčku. Selekor "crvenih" Andrej Žakelj kazao je da je ponosan na ekipu i ocijenio da je skok i igra u odbrani presudila u večerašnjem meču.

UP: Zabilježen phishing napad putem SMS poruka usmjeren na klijente banaka

Petak, 27.02.2026 | 20:16

Uprava policije (UP) obavještava građane da je danas, u popodnevnim časovima, zabilježen phishing napad usmjeren na klijente banaka putem SMS poruka, a u kojim porukama je sadržan URL link ka lažnoj stranici za online plaćanje, sa ciljem krađe osjetljivih ličnih i finansijskih podataka.

Radulović: Pitanje Luke Bar među prioritetima

Petak, 27.02.2026 | 20:11

Ministar pomorstva Filip Radulović pozdravio je potpisivanje ugovora za drugu dionicu auto-puta Bar–Boljare, ističući značaj projekta. Saopštio da je upućen zahtjev za novu procjenu vrijednosti aerodroma, kao i da je pitanje budućnosti Luke Bar među prioritetima.

Anđušić: Vlast pokušava da usvoji zakone na brzinu i bez rasprave

Petak, 27.02.2026 | 19:36

Poslanik DPS Mihailo Anđušić ističe da se prijedlozima izmjena zakona o unutrašnjim poslovima i ANB Crna Gora se želi pretvoriti u policijsku državu uz brutalnu zloupotrebu sektora bezbjednosti od strane političkih partija.

Smjena Amorima mogla bi da košta Junajted 15,9 miliona funti

Petak, 27.02.2026 | 20:35

Troškovi Mančester junajteda zbog toga što je uručio otkaz Rubenu Amorimu mogli bi da dostignu 15,9 miliona funti, saopštio je danas klub.

Nikšićaninu zabrana pristupa djevojčici: Osumnjičen da je presreo i namamio u vozilo obećanjem da će joj dati novac

Petak, 27.02.2026 | 19:21

Nikšićanin G.K. (56) koji je uhapšen zbog sumnje da je seksualno uznemiravao desetogodišnju djevojčicu pušten je iz pritvora, potvrđeno je Portalu RTNK.

Bil Klinton o odnosu s Epstinom: Nisam ništa vidio i nisam učinio ništa pogrešno

Petak, 27.02.2026 | 19:07

Prije početka saslušanja Robert Garsija je ispred demokrata Odboru za nadzor kazao da će oni zahtijevati da Donald Tramp svjedoči pred Odborom o svom odnosu sa Epstinom, jer su "republikanci sada postavili novi presedan – da se na saslušanje pozivaju predsjednici i bivši predsjednici"

Uhapšen motociklista koji je pod dejstvom alkohola i kokaina udario dvogodišnje dijete u Herceg Novom

Petak, 27.02.2026 | 18:46

Hercegnovska policija uhapsila je S.D. (25) iz tog grada, koji je upravljao motociklom pod dejstvom alkohola i kokaina i udario dvogodišnje dijete, saopšteno je iz Uprave policije.