Srijeda, 08.01.2025 | 15:43
IZVOR: kolektiv.me

Novi repertoar bioskopa Cineplexx Big Fashion

Od sjutra na repertoaru bioskopa Cineplexx Big Fashion naći će se novi filmovi:




Foto: Cineplexx Big Fashion

BOB DILAN: POTPUNI NEZNANAC - Ranih 60-ih, u Njujorku, u pozadini živopisne muzičke scene i kulturnih preokreta, tajnoviti mladi devetnaestogodišnjak stigao je iz Minesote u Vest Vilidž, sa svojom gitarom i revolucionarnim
talentom, predodređen da promijeni tok američke muzike. Dok, tokom svog uspona do slave, uspostavlja najintimnije veze, odbija da bude striktno definisan, donoseći kontroverzan izbor koji odjekuje širom svijeta.

Žanr: Drama, Biografski, Muzički

BRATSTVO LOPOVA 2: PANTER - Džerard Batler i O'Šea Džekson Jr. vraćaju se u eksplozivnom nastavku akcionog hita iz 2018. „Bratstvo lopova".

U ovom nastavku, legendarni Big Nik ponovo kreće u lov, ovog puta u opasni svijet evropskog podzemlja. Njegova meta je Doni, koji se našao usred smrtonosnih intriga u svijetu kradljivaca dijamanata i nemilosrdne bande Pink Panter. Njihov cilj je najveća i najdrskija pljačka u istoriji – dijamantska berza svjetskog kalibra. S adrenalinskim potjerama, dvostrukim izdajama i nepredvidivim obrtima, Big Nik mora da se suoči ne samo s kriminalcima, već i sa sopstvenim granicama kako bi zaustavio ovu smrtonosnu operaciju. Spremite se za akciju bez prestanka – akciju u kojoj se svaki potez računa, a ulog je život ili smrt.

Žanr: Drama, Akcija, Kriminaistički

MOJ MARČELO - Ovo je priča o ženi koja se zove Kjara. Ona je glumica, ćerka Marčela Mastrojanija i Katrin Danev. Tokom ljeta, kada njena realnost zapada u krizu, Kjara odlučuje da živi kao njen otac. Oblači sekao on. Razgovara kao on. Diše isto kao on. Kjarino lažno predstavljanje toliko je uvjerljivo, da ljudi oko nje počinju da vjeruju. Oni je nazivaju „Marčelo".

Žanr: Komedija, Drama

MEDA PEDINGTON U DŽUNGLI - Film Meda Pedington u džungli prikazuje omiljenog medvjeda i obožavaoca marmelade kako je sada izgubljen u džungli u uzbudljivoj pustolovini sa velikim izazovima.

Kad Pedington otkrije da je njegova voljena tetka Lusi nestala iz doma za penzionisane medvjede, on i porodica Braun kreću u divljinu Perua da je pronađu, a jedini trag do nje je mjesto označeno na zagonetnoj karti. Odlučan u namjeri da riješi misteriju, Pedington kreće u uzbudljivu potragu kroz amazonske prašume kako bi pronašao svoju tetku... a možda otkrije i jedno od najlegendarnijih blaga na svijetu.

Žanr: Komedija, Avantura, Porodični film

DOGAĐAJ:

FAMILY DAY MEDA PEDINGTON U DŽUNGLI
SUBOTA, 11.1.

Sve mališane očekuje kreativna radionica od 12 do 17 časova inspirisana avanturama Mede Pedingtona, a od 12 do 14 časova crtanje po licu sa motivima iz filma kao i poklon dječiji magazin Mali Politikin zabavnik.

Pridružite se Medvedu Pedingtonu i njegovoj porodici Braun u ovoj nevjerovatnoj avanturi u džungli! Ovaj Family Day je savršen način da se zabavite, uživate u kreativnoj igri i budete dio šarene i uzbudljive pustolovine u potrazi za nestalim blagom i marmeladom.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

URA: Našu inicijativu za Anketni odbor o aferi Možura potpisalo 43 poslanika, očekujemo brzo formiranje odbora

Srijeda, 03.12.2025 | 09:09

Građanski pokret URA je predao danas u skupštinsku proceduru inicijativu za formiranje anketnog odbora i otvaranje parlementarne istrage, radi prikupljanja informacija o postupanjima nadležnih državnih organa i drugih subjekata u slučaju dodjele koncesije za vjetroelektranu “Možura”, saopštili su iz Građanskog pokreta URA.

Jadran u Trebinju sa Pro Rekom

Srijeda, 03.12.2025 | 08:51

Vaterpolisti Jadrana MTEL u subotu su trofej Kupa Crne Gore vratili u Herceg Novi, a večeras ih očekuje još jedan veliki meč.

Težak udes na Starom aerodromu: Povrijeđene tri osobe

Srijeda, 03.12.2025 | 08:33

U saobraćajnoj nezgodi koja se jutros dogodila u 06.50 sati na Starom aerodromu, povrijeđene su tri osobe.      

Vraneš: Ovo ni DPS nije radio – Pljevlja su ponižena, Spajić ne bi smio ovako da omalovažava

Srijeda, 03.12.2025 | 08:29

Na svečanom otvaranju rekonstruisanog puta Mijakovići – Vrulja, održanom prekjuče, nije se pojavilo rukovodstvo Opštine Pljevlja, iako se dionica nalazi upravo na teritoriji te opštine. Među prisutnima su bili premijer Milojko Spajić i ministarka saobraćaja Maja Vukićević, ali ne i predsjednik Opštine Pljevlja, Dario Vraneš.

Radulović: Imate apsurd da se oni koji su zbrisali sa istorijske pozornice i državu i naciju, zalažu za Petrovićevsku Crnu Goru

Srijeda, 03.12.2025 | 08:22

Imate apsurd da oni koji su za Petrovićevsku Crnu Goru su jednim nelegitimnim činom, činom suprotnom Ustavu države Crne Gore, suprotno njenom parlamentu koji je bio formiran 1914. godine i bio u punom legitimitetu, jednostavno zbrisali sa istorijske pozornice i državu i naciju, njene legitimne institucije i crkvu – rekao je u emisiji Na kraju dana, na Televiziji E, predsjednik Udruženja pravnika prof. dr Branislav Radulović.

Nišavić: Hitno sanirati kanal Mareze, glavni tok zaustavljen kod Komanskog mosta

Srijeda, 03.12.2025 | 08:10

Da bi se zamućenje vode sa izvorišta Mareza nakon obilnijih padavina svelo na najnižu moguću mjeru neophodno je obezbijediti slobodan tok ove rijeke u dužini od čitavih sedam kilometara, koliko ima do njenog ušća u Moraču.

Vučić: Nismo dobili pozitivnu odluku SAD, Rafinerija se gasi

Utorak, 02.12.2025 | 21:31

U danu kada je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić poslije sastanka sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbjednost zemlje rekao da nema dobrih vijesti u vezi sa NIS-om koji je pod američkim sankcijama i da će Rafineraja u Pančevo ugasiti pogone, počela je obustava rada u Rafineriji.

Mašinerija Haland - niko nikad brže do stotke u Premijer ligi

Utorak, 02.12.2025 | 21:18

Napadač Sitija protiv Fulama stigao do 100. gola u Premijer ligi - podvig za koji mu je bilo potrebno samo 111 utakmica, najmanje u istoriji.  

Mujović upozorio: Gradnja postrojenja na drugoj lokaciji mogla bi da košta Glavni grad 177 miliona eura

Utorak, 02.12.2025 | 20:45

"Nova lokacija znači i novu proceduru dobijanja dokumentacije: geotehnička ispitivanja tla, kontaminacije tla, procjena uticaja postrojenja na životnu sredinu. To zahtijeva vrijeme od dvije do tri godine"

"Lavice": Važna pobjeda za samopouzdanje, čeka nas najteži meč

Utorak, 02.12.2025 | 20:24

Crna Gora je upisala sigurnu pobjedu na otvaranju glavne faze Svjetskog prvenstva i došla korak bliže četvrtfinalu - bila je bolja od Islanda 36:27. Za igračicu utakmice proglašena je Dijana Trivić, koja je postigla sedam golova.