Petak, 10.01.2025 | 21:08
IZVOR: b92.net

EMOTIVNA objava Roda Stjuarta pogodila fanove: "Još nisam gotov..."

Rod Stjuart je proslavio 80. rođendan uz poruku u kojoj uvjerava fanove da "još nije gotov".




Foto: YouTube screenshot/AXS TV

Pjevač je danas obilježio ovaj veliki jubilej i obratio se milionima obožavalaca širom svijeta putem Instagrama.

Rod je objavio poruku u kojoj kaže: "Želio bih da iskoristim ovu priliku, na svoj 80. rođendan, da lično izrazim svoju zahvalnost i zahvalim se svim mojim lojalnim i veselim fanovima širom svijeta što su mi omogućili tako divan život. Zauzvrat, nadam se da sam vam pružio nezaboravne pjesme i živopisne koncerte... i još nisam završio."

Njegova supruga, Peni Lankaster, objavila je fotografiju Roda za koju se vjeruje da je nastala tokom njihovog trenutnog porodičnog odmora na Barbadosu. Rod je organizovao luksuzno krstarenje jahtom koje je koštalo milione, kako bi okupio najbliže članove porodice.

Peni, koja ima 53 godine, napisala je: "Srećan rođendan, ljubavi moja. Tako sam blagoslovena što mogu da podijelim ovaj dan sa našom djecom, stvarajući uspomene koje ćemo zauvijek nositi u srcima. Volim te."

Poznate ličnosti takođe su čestitale Rodu ovaj značajan jubilej. Davina Mekol napisala je: "Srećan rođendan, Rode. Hvala ti na svim radostima i plesovima. Nadam se da ćeš imati najbolji dan."

Džuls Holand dodao je: "Sve najbolje, dragi prijatelju.

Porodično slavlje dolazi nakon što je Rod organizovao putovanje na Floridu u prvoj klasi za sve goste, uz obećanje da neće morati da plate ni cent. Na luksuznom događaju učestvuje do 14 gostiju, uključujući Peni, sinove Alistera Valasa (19) i Ejdena Patrika (13), kao i Rodovu ćerku Kimberli Stjuart (45).

Rod, koji ima osmoro djece sa pet žena, fotografisan je kako prati utakmicu svog voljenog Seltika na laptopu na brodu, jer ništa ne može da stane između njega i fudbalskog tima. Proslava se nastavila i na kopnu, uključujući veče na plaži La Guerite u Sen Barcu, piše Miror.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Duško Marković: Izvještaj EK nije realna slika stanja, cijelo društvo treba da se koncentriše na integraciju u EU

Subota, 08.11.2025 | 10:08

Izvještaj Evropske komisije o Crnoj Gori nije realna slika stanja, ali taj Izvještaj treba prihvatiti i cijelo društvo bi trebalo da se posveti članstvu u Evropskoj uniji kao ključnom cilju, ocijenio je predsjednik Stranke evropskog progresa Duško Marković.

Savršen period za PROMJENE - Ova četiri znaka Zodijaka će blistati do kraja sezone Škorpije

Subota, 08.11.2025 | 08:26

Ovaj period astrološke godine poziva nas da se suočimo sa onim što često izbjegavamo, a upravo kroz to suočavanje otkrivamo svoju najveću snagu.

U saobraćajnoj NESREĆI kod mjesta Zagorak POGINULA jedna osoba

Subota, 08.11.2025 | 14:42

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u 13.30 časova na magistralnom putu Danilovgrad – Nikšić poginula je jedna osoba, saopšteno je CdM-u iz policije.

ANKETA: Gdje najradije kupujete voće i povrće – na pijaci ili u supermarketima?

Subota, 08.11.2025 | 11:12

Na pijaci domaćih proizvoda u “Bazaru” u Bloku, ponuda je bogata, a kupci mogu pronaći sve – od svježe ribe i mesa do domaćih sokova, meda, jaja i sezonskog voća i povrća. Cijene su umjerene, a kvalitet domaći, što potvrđuju redovni posjetioci koji i dalje vjeruju proizvođačima “iz prve ruke”. 

Advokati predali inicijativu: „Kandže“ Parking servisa na Ustavnom sudu

Subota, 08.11.2025 | 08:31

Grupa advokata – Danilo Pejović, Nikola S. Kovačević i Milica Đukanović – podnijela je Ustavnom sudu inicijativu za ocjenu ustavnosti i zakonitosti Odluke o javnim parkiralištima na teritoriji Glavnog grada, kojom je propisano korišćenje tzv. „kandži“ za blokadu vozila.

Peđa Jovanović sa suprugom PROSLAVIO 18 godina ljubavi: Idemo dalje! (FOTO)

Subota, 08.11.2025 | 22:00

Emotivnom fotografijom pobrao je sve simpatije svojih fanova.

Bokan poručio košarkašicama: Savez vam je na usluzi, stvorićemo NAJBOLJE uslove

Subota, 08.11.2025 | 21:48

Predsjednik Košarkaškog saveza Crne Gore Dragan Bokan, susreo se sa seniorskim reprezentativkama, selektorkom Jelenom Škerović i članovima stručnog štaba.

Slatka jesen na tanjiru – Čizkejk sa BUNDEVOM koji ne zahtijeva rernu

Subota, 08.11.2025 | 21:37

Bundeva je zvanično prava jesenja namirnica koja se može koristiti kako za slatkiše, tako i za ukusna slana jela. Ipak, ovog puta ćemo se fokusirati na slatko, konkretno na – čizkejk za koji nije potrebno nikakvo pečenje niti kuvanje!

Džordž Kluni otvoreno o BRAKU sa Amal: "Nikada se na svađamo"

Subota, 08.11.2025 | 21:21

Džordž Kluni dijeli rijetke detalje o svom braku sa Amal Kluni, poznatom advokaticom za ljudska prava.

Isprobajte pastirsku pitu - Savršeni spoj kremastog PIRE KROMPIRA i MLJEVENOG MESA

Subota, 08.11.2025 | 20:17

Ukoliko tražite ideju za današnji ručak - pastirska pita može biti savršen odabir, a predstavlja savršenu kombinaciju mljevenog mesa i kremastog pire krompira.

DPS Rožaje: Povećanjem CIJENA vode i KOMUNALIJA vlast dodatno UGROZILA građane

Subota, 08.11.2025 | 19:59

Iz Opštinskog odbora Demokratske partije socijalista (DPS) Rožaje poručuju da odluke lokalne vlasti, koju vodi Bošnjačka stranka, ozbiljno ugrožavaju egzistenciju građana.

Nikolina Kovač šest mjeseci krila TRUDNOĆU: "Bio mi je potreban stepen više ljubavi"

Subota, 08.11.2025 | 19:44

Sada su potpuni.

Novak Đoković trijumfovao u Atini - Osvojio 101. trofej u karijeri

Subota, 08.11.2025 | 19:24

Spektakularno finale u Atini i pobjeda Novaka Đokovića za 101. titulu u karijeri.

Putovanja NE MORAJU da budu luksuz - Pet najjeftinijih evropskih destinacija

Subota, 08.11.2025 | 19:08

Mnogi misle da su putovanja luksuz koji zahtjeva gomilu para i odricanja, ali to nije uvek slučaj. Evropa krije brojne destinacije koje oduševljavaju lepotom, istorijom i atmosferom.

Novi Sad: Crnogorski državljanin ranjen NOEŽEM - Uhapšena JEDNA osoba

Subota, 08.11.2025 | 18:58

Tridesetdvogodišnji Novosađanin A.N. uhapšen je juče zbog sumnje da je u Ulici Danila Kiša u Novom Sadu nožem ranio državljanina Crne Gore (25).