Utorak, 14.01.2025 | 16:26
IZVOR: vijesti.me

Mikijelj: "Nisam POVRIJEDIO i UVRIJEDIO Božović, budvanska policija po ko zna koji put me želi označiti NASILNIKOM"

"Ne ulazeći dublje u skadalozno ponašanje gospođe Božović, niti u činjenicu da je nezakonito i bez poziva prisustvovala sjednici sa namjerom da vrši opstrukciju, nikada, zbog sebe i svoje porodice, ne bih sebi dozvolio da je uvrijedim ili povrijedim."




Foto: arhiva, YouTube screenshot/MediaBiro

Lider koalicije “Za budućnost Budve” Mladen Mikijelj odbacio je optužbe budvanske policije da je na bilo koji način povrijedio i uvrijedio gradsku menadžerku Marijanu Božović.

“Dragi sugrađani, oštro se ograđujem od pokušaja budvanske policije da me, po ko zna koji put, svrsta u red onih protiv kojih sam se čitavog svog javnog i političkog djelovanja borio. Nova srpska demokratija je prepoznata u javnosti da se, bespogovorno i ne razmišljajući o cijeni koju će njeni članovi platiti, tokom tri decenije borila protiv samovlašća, kriminala i korupcije, te protivpravnog djelovanja Demokratske partije socijalista i njenih satelita. Na našoj političkoj sceni nema onih koji su se više od pripadnika Nove srpske demokratije borili protiv nepravde nad svakim ko sam ne može da se suprotstavi ili izbori za svoje pravo. Zato me duboko vrijeđa neistinita optužba da sam, na bilo koji način, povrijedio ili uvrijedio žensku osobu", naveo je Mikijelj.

"Ne ulazeći dublje u skadalozno ponašanje gospođe Božović, niti u činjenicu da je nezakonito i bez poziva prisustvovala sjednici sa namjerom da vrši opstrukciju, nikada, zbog sebe i svoje porodice, ne bih sebi dozvolio da je uvrijedim ili povrijedim. Ne želim dalje da ukazujem ni na ponašanje kolega gospođe Božović i nje same, dok su kamere snimale situaciju a naročito kada to nisu činile, niti na činjenicu da nadležni organi nisu sankcionisali takvo postupanje i namjeru da se vrši opstrukcija kako bi se zgazila izborna volja građana Budve. Pozivam, još jednom, organe reda i tužilaštvo da pažljivo sagledaju situaciju kako u SO Budva tako i u Opštini Budva, da spriječe dalje nezakonito djelovanjem i da prestanu da dezavuišu javnost fabrikovanim i zlonamjernim prijavama”, rekao je Mikijelj.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

BS: Slobodno, odgovorno i profesionalno novinarstvo predstavlja temelj transparentnosti, vladavine prava i povjerenja građana u institucije

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:39

Bošnjačka stranka (BS) uputila je čestitke svim novinarima, urednicima i medijskim radnicima povodom Međunarodnog dana slobode medija uz, kako su kazali, izraze dubokog poštovanja za njihov svakodnevni doprinos informisanju javnosti.

Joković: Bez slobode novinara nema ni slobode građana

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:22

Lider Socijalističke narodne partije (SNP) Vladimir Joković uputio je svim medijskim poslenicima čestitke povodom Svjetskog dana slobode medija, uz, kako je kazao, duboko poštovanje za profesiju koja predstavlja temelj svakog slobodnog društva.

"Finalna verzija Predloga DPS-a o otvorenim listama uskoro u javnosti“

Nedjelja, 03.05.2026 | 11:28

Inicijative za uvođenje otvorenih lista stigle su u Skupštinu ali da li će biti i na izborima 2027. godine? O tome su raspravljali sagovornici emisije Okrugli sto-Parlament u studiju na Parlamentarnom programu TVCG3.

Milatović: Sloboda medija je pitati bez straha, pisati bez pritisaka

Nedjelja, 03.05.2026 | 09:04

Građani zaslužuju istinu. Novinari zaslužuju zaštitu. A država ima odgovornost da to obezbijedi dosljedno, svakog dana, poručio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović, povodom Svjetskog dana slobode medija.

Tramp poslao oružje vrijedno milijarde Izraelu, Katru, Emiratima i Kuvajtu

Nedjelja, 03.05.2026 | 08:04

Administracija američkog predsjednika Donalda Trampa ubrzala je odobravanje isporuka oružja bliskoistočnim saveznicima, vrijednim više milijardi dolara, prenio je CNN pozivajući se na saopštenja State Departmenta

Kotor: Utopilo se trogodišnje dijete

Subota, 02.05.2026 | 21:50

Tragedija...

UP: Racije u centralnoj regiji, kontrolisano oko 400 osoba, devet uhapšenih

Subota, 02.05.2026 | 14:34

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Centar“ su sinoć na teritoriji Podgorice, Danilovgrada i Cetinja, sproveli akciju kontrole učesnika u saobraćaju i ugostiteljskih objekata, operativno interesantnih osoba i članova OKG, sa posebnim fokusom na lociranje i hapšenje međunarodno traženih osoba.

Brisel proglašen Evropskom prijestonicom demokratije 2027.

Subota, 02.05.2026 | 16:01

Brisel je zvanično proglašen Evropskom prijestonicom demokratije za 2027. godinu, a ta počasna titula odaje priznaje glavnom gradu Belgije za napore da jača demokratiju u najširem smislu, kako na evropskom tako i na lokalnom nivou, prenio je juče portal Focus on Belgium.

Milatoviću kristal i svileni šal, Spajiću šoljice, Mandiću sablja i spomen-medalja makedonskog suda

Subota, 02.05.2026 | 14:42

Predsjednik države Jakov Milatović, Skupštine Andrija Mandić i Vlade Milojko Spajić prošle godine su dobili protokolarne poklone vrjedne ukupno 4.595 eura, pokazaju katalozi darova koje je objavila Agencija za sprečavanje korupcije (ASK).

Otkriveno blago iz doba Vikinga: Više od 3.000 srebrnih novčića pronađeno u Norveškoj

Subota, 02.05.2026 | 16:10

U Norveškoj je otkriveno skoro 3.000 srebrnih novčića iz doba Vikinga, što predstavlja najveće otkriće te vrste u norveškoj historiji.

Nova energija EPCG za energetsku sigurnost Crne Gore

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:31

Piše: Milutin Đukanović, predsjednik OD Elektroprivrede Crne Gore

BS: Slobodno, odgovorno i profesionalno novinarstvo predstavlja temelj transparentnosti, vladavine prava i povjerenja građana u institucije

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:39

Bošnjačka stranka (BS) uputila je čestitke svim novinarima, urednicima i medijskim radnicima povodom Međunarodnog dana slobode medija uz, kako su kazali, izraze dubokog poštovanja za njihov svakodnevni doprinos informisanju javnosti.

Pojačane kontrole policije: Uhapšeno 14 vozača, oduzeto više vozila

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:17

Regionalni centar bezbjednosti “Zapad” je tokom prethodna dva dana realizovao pojačane kontrole osoba, vozila, ugostiteljskih objekata, kao i aktivnosti usmjerene na lociranje međunarodno traženih lica.

Od ponedjeljka ljetni red vožnje na trajektu Kamenari – Lepetane

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:08

Na trajektom prelazu Kamenari – Lepetane od sjutra prelaze na ljetni plan plovidbe.

(VIDEO) Dragićević: Ručno uklanjamo mišomor s livade na Kapinom polju

Nedjelja, 03.05.2026 | 13:00

Građanski aktivista, Aleksandar Dragićević, objavio je na društvenim mrežama da na Kapinom polju zajedno sa volonterima ručno uklanja mišomor sa livade na kojoj se napasa više od 700 ovaca.

Budućnost Voli poziva na duel protiv Kluža! U utorak – svi u Moraču!

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:49

Košarkaši Budućnosti Volija u utorak nastavljaju takmičenje u ABA ligi duelom protiv dobro poznatog rivala, ekipe Kluža.

Dani Karvahal završava karijeru

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:41

Neočekivana vijesti iz Madrida, koju je objavila "Marka"

Turković: Ako ste 2020. zarađivali 524, danas treba da zaradite 725 eura

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:15

Ako ste 2020. godine zarađivali 524 eura, danas treba da zaradite 725 da bi bili na isto, kazao je državni sekretar Ministarstva finansija Tarik Turković.

Pucnjava ispred vile Krisa Brauna u Los Anđelesu

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:35

U naselju Tarzana u Los Anđelesu ispred vile pevača Krisa Brauna dogodila se pucnjava, a osumnjičeni je ubrzo nakon incidenta priveden.

MUP: Nivo prijetnje od terorizma nizak, nadležni budno prate situaciju

Nedjelja, 03.05.2026 | 12:00

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Crne Gore saopšteno je da je održan redovni sastanak Nacionalnog međuresornog operativnog tima za prevenciju i suzbijanje nasilnog ekstremizma, terorizma, pranja novca i finansiranja terorizma, na kojem su razmatrana tekuća pitanja i prioriteti u radu Tima.