Srijeda, 15.01.2025 | 11:32
IZVOR: kolektiv.me

Novi filmovi na repertoaru bioskopa CINEPLEXX

Od sjutra na repertoaru bioskopa Cineplexx Big Fashion naći će se novi filmovi:




Foto: Cineplexx

- POŽUDA - U svijetu poslovnog glamura i lične ranjivosti, 50-godišnja izvršna direktorica, koju glumi Nicole Kidman, suočava se sa prekretnicom u svom životu. Dok balansira zahtjeve karijere i unutrašnju potrebu za ljubavlju, neočekivano započinje strastvenu vezu sa 20-godišnjim muškarcem. Njihova veza izaziva društvene osude, ali i otvara vrata ličnom rastu, pitanjima identiteta i snazi emocionalne povezanosti koja nadmašuje godine i očekivanja.

Žanr: Triler, Kriminalistički, Misterija

- ČOVJEK VUK - Šta ako neko koga volite postane nešto drugo?

Od Blumhausa i vizionarskog scenariste i reditelja Lija Venela, kreatora zastrašujuće moderne priče „Nevidljivi čovjek", dolazi nova jeziva noćna mora „Čovjek vuk". Nominovan za Zlatni globus Kristofer Abot, glumi Blejka, muža i oca iz San Franciska. Blejk
nasleđuje porodičnu kuću u kojoj je odrastao, u ruralnom Oregonu, gdje mu je otac nestao i od tada se smatra mrtvim. Oženjen je veoma moćnom ženom, Šarlot, koju je uspio da ubijedi da se malo odmore od grada i sa ćerkom Džindžer, posjete porodično imanje.
Ali, dok se porodica približava seoskoj kući u gluvo doba noći, napada ih nevidljiva životinja. U očajničkoj želji da pobjegnu, zabarikadiraju se u unutrašnjost kuće dok stvorenje šunja oko nje. Međutim, kako noć odmiče, Blejk počinje da se ponaša čudno,
pretvarajući se u nešto neprepoznatljivo, a Šarlot će biti primorana da odluči da li je užas u njihovoj kući smrtonosniji od opasnosti koja vreba van nje.

Žanr: Horor

- MUDBRICK: KULT MRTVIH - MUDBRICK je uznemirujuća priča o tajnama koje vuku u prošlost, o zaboravljenim uspomenama i prokletstvu koje se nikada ne završava.

Nakon očeve smrti, Pol se vraća u svoju staru porodičnu kuću od blata, negdje u zabačene krajeve Srbije, u nadi da će se suočiti sa bratom Jakovom i pronaći odgovore koji mu dugo izmiču. Međutim, čim uđe u kuću, obuzima ga neprijatna jeza - oko njega su neobični
simboli, a cijeli prostor odiše potmulim strahom i teškom tišinom. Kako prodire sve dublje u prošlost svoje porodice, Pol otkriva vezu sa slovenskom mitologijom i starim prokletstvom koje ga nejasno podsjeća na nešto iz davne prošlosti, možda čak i iz djetinjstva.
Porodica krije strašnu tajnu - a ta tajna vodi do davno sklopljenog pakta sa mračnim bogom Velesom. Dok istražuje dalje, Pol počinje da preispituje sve što zna o sebi. Svaka nova istina vodi ga u vrtlog noćne more, gdje odluke njegove porodice odjekuju kroz
generacije.

Žanr: Drama, Horor

- FANTOMI - Film Dzonatana Mijea inspirisan istinitim događajima u Siriji.

Hamid je dio tajne grupe koja progoni odbjegle vođe sirijskog režima. Njegova misija ga vodi u Francusku, na tragu svog bivšeg mučitelja sa kojim se mora suočiti.

Žanr: Drama

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Đukanović ASK-u: Razumio sam, nastavljate sa ćeranjem, da vidimo do kad ćete moći

Srijeda, 26.11.2025 | 18:47

Agencija za sprečavanje korupcije i njen čelnik u v.d. statusu su baš uporni, navodi bivši predsjednik države Milo Đukanović. Sve se dešava nakon što su iz ASK saopštili kako on nije prijavio kolekciju satova vrijednu više od 200.000 eura.

Sve penzije biće uvećane od januara

Četvrtak, 27.11.2025 | 08:03

Svi penzioneri, kojima su u posljednje dvije godine bile zamrznute minimalne penzije na 450 eura, u narednoj godini će dobiti redovno povećanje kao i ostali korisnici penzijsko-invalidskog osiguranja, kazali su Danu iz Fonda PIO.

Pokuševski se obratio Željku Obradoviću: Ti si Partizan

Srijeda, 26.11.2025 | 20:11

Košarkaš Partizana Aleksej Pokuševski se oglasio povodom vesti da Željko Obradović više nije trener crno-bijelih.

Najveća penzija u Crnoj Gori iznosi 3.508 eura, polovina penzionera prima minimalac

Četvrtak, 27.11.2025 | 09:14

Najviša penzija isplaćena u Crnoj Gori dostiže 3.508,48 eura, što je oko tri i po prosječne zarade. Prema podacima Fonda PIO dostavljenim portalu Bankar, riječ je o izuzetku zasnovanom na veoma dugom radnom stažu i beneficiranom stažu osiguranja.

Željeznički prevoz: Broj putnika veći 10 odsto u odnosu na 2024. godinu

Srijeda, 26.11.2025 | 20:06

Željeznički prevoz bilježi porast putnika za oko 10 odsto ove godine, saopšteno je iz tog preduzeća u Jutarnjem programu RTV Podgorica.

Sjednica Vlade: Pogledajte kadrovske promjene

Četvrtak, 27.11.2025 | 18:07

Vlada Crne Gore je, na današnjoj sjednici kojom je predsjedavao premijer Milojko Spajić, razmotrila više kadrovskih pitanja.    

Barsa izgubila važnog igrača na najmanje dvije sedmice

Četvrtak, 27.11.2025 | 17:52

Fudbaler Barselone Fermin Lopes biće van terena naredne dve sedmice, objavio je klub.    

Milatović u Pljevljima: Vrijeme je da zaustavimo odlazak mladih

Četvrtak, 27.11.2025 | 17:17

U razgovoru sa građanima Pljevalja predsjednik poručio da opština mora dobiti jednaku pažnju kao ostatak države za snažan razvoj, čist vazduh i nova radna mjesta

Ivanović-Blanar: Crna Gora naredna članica EU, ubrzati proces pristupanja

Četvrtak, 27.11.2025 | 16:44

Tokom zvanične posjete Bratislavi, potpredsjednik Vlade za vanjske i evropske poslove Crne Gore Filip Ivanović sastao se sa ministrom vanjskih i evropskih poslova Slovačke Jurajom Blanarom, s kojim je razgovarao o evropskim integracijama, bilateralnim odnosima, regionalnim prilikama i mogućnostima jačanja ekonomske saradnje.

Crnogorske rukometašice spremne za Paragvaj: Odbrana i tranzicija ključ za novu pobjedu

Četvrtak, 27.11.2025 | 16:23

Čvrsta odbrana i brza tranzicija ključ su uspjeha crnogorskih rukometašica u duelu sa Paragvajem, smatra desni bek Katarina Džaferović.

Nikoviću pun mandat za direktora Zavoda za hitnu medicinsku pomoć

Četvrtak, 27.11.2025 | 16:09

Specijalista urgentne medicine dr Vuk Niković imenovan je za direktora Zdravstvene ustanove Zavod za hitnu medicinsku pomoć u punom mandatu.

Inicijativa da nova vaspitna jedinica barskog vrtića nosi ime dr Ksenije Miranović

Četvrtak, 27.11.2025 | 15:50

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija uputilo je inicijativu Opštini Bar da nova vaspitna jedinica u okviru JPU „Vukosava Ivanović-Mašanović“ Bar, čija je izgradnja u toku u barskom naselju Topolica, ponese ime dr Ksenije Miranović – istaknute naučnice, pionirke maslinarstva i jedne od najznačajnijih žena u istoriji Bara i crnogorskog primorja, saopšteno je iz tog Vladinog resora.

Nenezić: U selu Dragalj živi izolovana ruska zajednica, ovo je bezbjednosni problem

Četvrtak, 27.11.2025 | 15:34

Poslanik Evropskog saveza Branislav Nenezić (SD) pitao je premijera Milojka Spajića da li je od usvajanja Zakona o legalizaciji u Crnoj Gori zaustavijena divlja gradnja.  

Menadžment RTCG-a: Premještaj radnika je odgovor na potrebu rada, a ne mobing

Četvrtak, 27.11.2025 | 15:14

Menadžment Radio televizije Crne Gore RTCG reagovao je povodom okupljanja dijela radnika, kao i saopštenja koje je medijima poslao Sindikat RTCG-a, ističući da je saopštenje u ime više desetina zaposlenih poslala jedna predstavnica sindikata. Iz RTCG-a ističu da su gotovo svi pobrojani sa tog spiska javno ili interno demantovali da su dali saglasnost da budu dio tog dopisa.

Izvršni odbor KK Partizan odbio ostavku Obradovića

Četvrtak, 27.11.2025 | 15:10

Izvršni odbor Košarkaškog kluba Partizan na današnjoj sjednici je odbio ostavku trenera Željka Obradovića, saopštili su "crno-bijeli".