Srijeda, 15.01.2025 | 18:16
IZVOR: n1.hrvatska.hr

Četiri horoskopska znaka doživjeće potpunu transformaciju KARIJERE ove godine

Kako se kosmos preuređuje, ovim znakovima otvaraju se nova vrata, s prilikama za rast u njihovim profesionalnim sferama.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Blizanci

Za Blizance, vazdušni znak poznat po svojoj prilagodljivosti i intelektu, 2025. najavljuje značajnu transformaciju u njihovim profesionalnim životima.

Godina počinje prelaskom Sjevernog čvora u Ribe i postavljanjem u 10. kuću Blizanaca u karijeri. Ovo nebesko kretanje donosi jasno otkriće o profesionalnim putovima koji su usko povezani s njihovim pravim ja i životnim svrhama.

Tokom ovog razdoblja, Blizanci će steći duboko razumijevanje poziva koji ne samo da odgovaraju njihovim vještinama, već i ispunjavaju njihove dublje potrebe za smislom i svrhom.

Kako Jupiter prelazi u Raka sredinom godine, ovaj pomak će i dalje biti u prednosti Blizanaca povećavajući njihovu finansijsku stabilnost.

Rak

Za Rakove će 2025. biti ključna godina u razvoju njihove karijere, obilježena značajnom nebeskom podrškom u njihovoj 10. kući karijere.

Prisutnost Jupitera u vašem znaku rijetka je i snažna blagodat, koja obećava ne samo napredak u vašoj karijeri, već i značajan lični razvoj.

Ovo će biti vrijeme da iskoristite svoje urođene kvalitete i pouzdano ih projektujte u svoj posao, privlačeći priznanje i napredovanje.

Djevica

Foto: Ilustracija/Pixabay.com

Za Djevice, 2025. godina najavljuje razdoblje značajne astrološke naklonosti, posebno utičući na njihovu osmu kuću ulaganja i zajedničkih resursa.

Ovo nebesko poravnanje sugerira uspješnu godinu posebno u finansijskim saradnjama i strateškim ulaganjima, povećavajući materijalnu stabilnost Djevice.

Za Djevice će održavanje pozitivnog stava biti ključno. Prihvatite transformacije i prilike koje vam dolaze.

Vaga

Za Vage bi 2025. trebala biti godina transformacije u njihovim profesionalnim životima, posebno s Jupiterovim ulaskom u znak Raka sredinom godine. Ovaj značajan prelaz najavljuje razdoblje značajnog rasta i uspjeha unutar 10. kuće karijere i postignuća, piše Spiritualify.

Ključ za Vagu u 2025. biće aktivna primjena novostečenih znanja i održavanje usredsređenog pristupa prema njihovim ciljevima u karijeri.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

ANKETA: Da li možete da uštedite od plate?

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 11:09

Iako mnogi žele da uštede dio plate, aktuelno ekonomsko stanje u Crnoj Gori to čini sve težim.

Mujović primio Petra Ivanovića: Hrabrost, junaštvo i požrtvovanje prava slika našeg grada

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 12:14

Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović upriličio je danas prijem za Petra Ivanovića, mladića koji je pokazao izuzetnu hrabrost prije nekoliko dana skočivši u nabujalu Moraču i spasivši život djevojci.    

Medojević: Građani Zete i Podgorice imaju pravo da znaju šta se krije u ugovoru za Botun

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 10:04

Lider Pokreta za promjene Nebojša Medojević oštro je reagovao povodom odluke Glavnog grada Podgorice da Ugovor o izgradnji postrojenja za preradu otpadnih voda (PPOV) u Botunu proglasi tajnim. U opširnoj objavi Medojević tvrdi da je takva odluka neustavna, nezakonita, politički sumnjiva i, kako navodi, indikator mogućeg korupcionog aranžmana.

NAJBOLJA STUDENTKINJA Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru - Olga Stanojević

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:41

Olga Stanojević proglašena je najboljom studentkinjom Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru Univerziteta Crne Gore. Priznanje za izuzetne akademske rezultate uručio joj je rektor Univerziteta Crne Gore, prof. dr Vladimir Božović, na svečanosti posvećenoj afirmaciji najboljih studenata.

Nenezić: Bar i Crna Gora na udaru umivenih, ideološki prilagodljivih neofašista, jasno im poručiti da nismo isti

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 09:31

Bar je uvijek bio primjer očuvanja i poštovanja istorije, a sa ponosom se može reći da je to i danas, kazao je predsjednik lokalnog parlamenta.

Đuričković: ES neće podržati inicijativu za podizanje spomen-obilježja Amfilohiju i Đečeviću; Radević: Protiv odluke oni koji sjede u partiji koja je hapsila i tukla vladike

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 19:06

Odbornik Slobodne Crne Gore, Boban Radević naveo je da od opozicije nije ni očekivao da podrže odluku o podizanju spomen-obilježja – postavljanjem spomen-ploče posvećene bratskoj slozi, suživotu i međuvjerskom skladu pravoslavne i islamske zajednice, kada su, kako kaže, to partijski drugovi onih koji su hapsili mitropolita Amfilohija.

Samo naprijed, Crna Goro!

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 19:02

CRNA GORA – PORTUGAL Četvrtak, 27. novembar, 18h

Bjelopoljski bokseri briljirali u Štipu – četiri zlata i trofej za najboljeg stranog borca

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:55

Ekipa BK Bijelo Polje ostvarila je maksimalan učinak na turniru petog kola regionalne lige Open Balkan, održanom u Štipu u sklopu memorijala “Jordan Mijalkov” – osvojila je četiri zlatne medalje i prestižni trofej za najboljeg stranog boksera, koji je pripao Omaru Bahoviću.

Kovačević sa Žilič Fišer: Nikšić posjeduje potencijal da kroz titulu Evropske prijestonice kulture značajno unaprijedi svoj kulturni identitet

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:48

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević, jutros je upriličio prijem za Suzanu Žilič Fišer, dugogodišnju članicu Panela eksperata Evropske komisije i bivšu direktoricu Zavoda Maribor — Evropska prijestonica kulture 2012. i tom prilikom je ocijenjeno da Nikšić posjeduje potencijal da kroz titulu Evropske prijestonice kulture značajno unaprijedi svoj kulturni identitet.

Uređenje Borovičkog jezera kreće 2026.: Iz Opštine Pljevlja najavljuju investiciju vrijednu 10 miliona eura

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:41

“Projekat je ostao isti u građevinskom smislu, ali smo morali da ga uskladimo sa važećim propisima i planovima”, kazala je menadžerka opštine Pljevlja Ljiljana Đondović

Pometnja u Skupštini Glavnog grada tokom rasprave o postavljanju spomen-ploče posvećene Amfilohiju i Đečeviću

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:34

U Skupštini Glavnog grada nastala je pometnja zbog jedne od tačaka dnevnog reda današnje sjednice, a koja se odnosi na postavljanje spomen-ploče posvećene nekadašnjem poglavaru Mitropolije crnogorsko-primorske, mitropolitu Amfilohiju i Podgoričaninu Halitu Đečeviću.

Crnogorska porodica iz Berlina nastavlja humanitarni angažman van Crne Gore

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:28

Crnogorska porodica koja živi i radi na relaciji Berlin – Zug partner je u više preduzeća u ovim gradovima, gdje ostvaruje profit, a istovremeno odlučila je da svoj humanitarni i poslovni angažman usmjeri van Crne Gore. Tokom prethodnih godina uložili su više miliona eura u socijalne i humanitarne projekte u Crnoj Gori.

DPS: Rekonstrukcija Spomen-doma obilježena protivzakonitim radnjama, SDT da do kraja ispita slučaj

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:24

DPS Kolašin upozorava da rekonstrukcija Spomen-doma u ovom gradu, zaštićenog kulturnog dobra od lokalnog značaja, nije sprovedena u skladu sa zakonom, te da su postupci nadležnih izazvali pažnju javnosti i regionalne stručne javnosti. Specijalno državno tužilaštvo (SDT) izuzelo je dokumentaciju vezanu za ovaj projekat i pokrenulo izviđaj zbog sumnje u nezakonite radnje.

Priština: Pokušaj oružane pljačke kombija koji je prenosio novac

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 18:18

Policija Kosova saopštila je da se oko 14 sati dogodila pucnjava i pokušaj pljačke kombija koji je prenosio novac u naselju Sunčani Breg u Prištini.

Mujović: Početak radova na OŠ „Oktoih“ do kraja mjeseca, tender za školu u Siti kvartu do kraja godine

Ponedjeljak, 24.11.2025 | 17:50

Gradonačelnik Podgorice saopštio.