Četvrtak, 16.01.2025 | 12:08
IZVOR: kolektiv.me

Air Montenegro uvodi posebne tarife kao podršku mladima i njihovom usavršavanju

Air Montenegro, u saradnji sa Ministarstvom saobraćaja, od januara ove godine uveo je posebne cijene povratnih avio-karata za studente i ljekare specijalizante, saopšteno je iz nacionalna avio kompanije.




Foto: arhiva, Air Montenegro

"Ova inicijativa osmišljena je s ciljem da olakša mobilnost i pruži podršku mladima, prepoznajući važnost ulaganja u obrazovanje i profesionalno usavršavanje za budući razvoj crnogorskog društva. Za sve studente do 26 godina, povratne karte do Beograda dostupne su za 99 eura, do Ljubljane za 109 eura, do Rima za 123 eura, do Ciriha i Istanbula za 189 eura, dok povratne karte za Frankfurt i Pariz iznose 199 eura".

Kako su objasnili iz Air Montenegra, studenti koji se školuju u Njemačkoj, Francuskoj i Turskoj imaju dodatno prilagođene tarife, pa su povratne karte do Istanbula dostupne za 169 eura, a do Pariza i Frankfurta za 189 eura.

"Takođe i ljekari specijalizanti imaju pravo na povoljnije cijene povratnih karata, uključujući Beograd po cijeni od 109 eura i Ljubljanu za 129 eura, dok će dodatne tarife biti utvrđene u saradnji sa Ljekarskom komorom. Za ostvarivanje prava na ove pogodnosti, studenti i specijalizanti treba da pošalju upit na adresu sales@airmontenegro.com, uz dostavljanje odgovarajuće dokumentacije koja potvrđuje njihov status – ovjereni index za tekući semestar ili potvrdu sa fakulteta da su redovni studenti, odnosno dokaz o zaposlenju tj. specijalizaciji. Uvođenjem ovih posebnih pogodnosti, Air Montenegro potvrđuje svoju posvećenost pružanju podrške zajednici, budući da vjerujemo da pristupačnost transporta doprinosi stvaranju novih prilika za obrazovanje, rad i povezivanje širom svijeta", zaključeno je u saopštenju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Alabar: Sigurno dolazim u Crnu Goru i napraviću nešto po čemu ćete me pamtiti

Subota, 12.07.2025 | 08:25

Mohamed Alabar je globalni preduzetnik čiji uticaj seže daleko izvan sektora nekretnina kroz vođenje više kompanija koje, pored ove oblasti, obuhvataju i elektronsku trgovinu, ugostiteljstvo i maloprodaju.

Radulović: PRODAJA brodova “Kotor” i “21.maj” jedini logičan POTEZ

Petak, 11.07.2025 | 20:09

Ministar pomorstva Filip Radulović kazao je da država nije imala više nikakvih mogućnosti da daje novac za Crnogorsku plovidbu, te da je jedini potez prodaja brodova “Kotor” i “21.maj”.

Radulović: U području Lučke kapetanije Kotor danas registrovano 11 PREKRŠAJA

Petak, 11.07.2025 | 19:16

U području Lučke kapetanije Kotor inspekcija sigurnosti plovidbe danas je registrovala 11 prekršaja, saopštio je na društvenoj mreži X ministar pomorstva Filip Radulović.

EPCG objavila PRVI IZVJEŠTAJ po GRI standardima: Novi iskorak ka održivijem poslovanju

Petak, 11.07.2025 | 17:31

Elektroprivreda Crne Gore (EPCG) objavila je svoj prvi Izvještaj o održivosti izrađen po standardima Globalne inicijative izvještavanja (Global Reporting Initiative Standards), čime je formalno zakoračila u novu fazu poslovanja, u kojoj, kako navode iz ove kompanije, održivost, transparentnost i dugoročna vizija postaju sastavni dio svakodnevnog odlučivanja.

RASPISANA javna nabavka za izvođenje radova na adaptaciji puta Mokra – Širokar

Petak, 11.07.2025 | 16:19

Ministarstvo javnih radova raspisalo je javnu nabavku za izvođenje radova na adaptaciji puta Mokra – Širokar, Glavni grad Podgorica, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.

Ministarstvo ekonomskog razvoja: Trgovine NE MOGU obavljati djelatnost tokom PRAZNIKA, biće POJAČAN inspekcijski nadzor

Petak, 11.07.2025 | 10:30

Iz Ministarstva ekonomskog razvoja podsjetili su sve trgovce o obavezi poštovanja zabrane trgovine na veliko i malo u dane državnog praznika – Dana državnosti.

Na podgoričkom aerodromu uhapšen američki državljanin - Policija u garderobi pronašla MUNICIJU

Petak, 11.07.2025 | 12:18

Preduzimajući mjere i radnje na obezbjeđenju graničnog prelaza i sprečavanju svih oblika kriminala sa međunarodnim karakterom, službenici Sektora granične policije su danas na podgoričkom aerodromu lišili slobode američkog državljanina kod kojeg je pronađena municija, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Depresija češće pogađa ŽENE nego MUŠKARCE – Stručnjaci objašnjavaju zašto je to tako

Petak, 11.07.2025 | 09:57

Faktori rizika počinju se manifestirati tokom adolescencije, odnosno kada nastupi pubertet, koji uključuje hormonske i fizičke promjene.

Mjesec ulazi u Vodoliju - Tri horoskopska znaka očekuje uzbudljiv VIKEND

Petak, 11.07.2025 | 13:57

Mjesec, planeta koja oko tri dana boravi u jednom znaku, ulazi danas u Vodoliju, gdje će pozitivno uticati na Vodolije, Vage i Blizance.

"Da još više upotpuni i zasladi naše živote" - Nejmar po četvrti put POSTAO OTAC

Petak, 11.07.2025 | 12:46

Nejmar je po četvrti put postao otac, pošto je njegova supruga Bruna Bjankardi u ranim jutarnjim časovima 5. jula 2025. godine na svijet donijela ćerku po imenu Mel.

Pavićević: Kandidovaću se za premijera Srbije, niko to ne bi obavljao BOLJE OD MENE

Petak, 11.07.2025 | 21:58

Kopredsjednik Platforme za Srbiju i politikolog Vladimir Pavićević tvrdi da će biti premijer Srbije nakon pada režima predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

Kako da SPAKUJETE kofer BEZ STRESA i haosa: Pravila koje koriste iskusni putnici

Petak, 11.07.2025 | 21:54

Ponesite samo ono što vam zaista treba. 

Velika POBJEDA u bazenu: Mlade "ajkule” nadigrale Španiju i izborile polufinale

Petak, 11.07.2025 | 21:34

Mlade “ajkule” su u polufinalu Evropskog prvenstva za igrače do 16 godina - sjajnom igrom u četvrtfinalnom duelu Crna Gora je pobijedila Španiju 18:15 (4:4, 5:2, 3:5, 6:3), pa će se sjutra od 18 sati protiv Italije boriti za plasman u finale.

Automobili u jednoj BOJI NJABOLJE PROLAZE na tržištu polovnih vozila

Petak, 11.07.2025 | 21:25

Boje automobila značajno utiču na vrijednost koju vozilo zadržava nakon nekoliko godina korišćenja.

Sinerova POBJEDA nad Đokovićem začudila Alkarasa

Petak, 11.07.2025 | 20:57

Španski teniser Karlos Alkaras upisao je 24. uzastopnu pobjedu na Vimbldonu koja mu je donijela šansu da stigne do treće titule na Vimbldonu, a posle polufinala je bacio pogled i na drugo.

Kilijan Marfi PRIZNAO koja je najzahtjevnija uloga koju je igrao: Bio sam paralisan od STRAHA

Petak, 11.07.2025 | 20:42

Upravo zbog tog straha je i prihvatio ovako zahtjevnu ulogu koja mu je kasnije donijela niz nagrada i veliku slavu.

Kažanegra-Stanišić: Uprkos razlikama, Demokrate i URA stajali na ISTOJ STRANI kada je to bilo najvažnije

Petak, 11.07.2025 | 20:21

Na IV Kongresu Građanskog pokreta URA, prisutnima se obratila potpredsjednica Demokrata Dragana Kažanegra-Stanišić, poručivši da i pored razlika koje su postojale i koje i dalje postoje između političkih aktera, postoji veća i važnija obaveza, očuvanje demokratskih vrijednosti i zajednički rad na izgradnji bolje Crne Gore.

Radulović: PRODAJA brodova “Kotor” i “21.maj” jedini logičan POTEZ

Petak, 11.07.2025 | 20:09

Ministar pomorstva Filip Radulović kazao je da država nije imala više nikakvih mogućnosti da daje novac za Crnogorsku plovidbu, te da je jedini potez prodaja brodova “Kotor” i “21.maj”.

Siner za istoriju: PRVI PUT u FINALU Vimbldona nakon TRIJMFA nad Đokovićem

Petak, 11.07.2025 | 19:59

Italijan Janik Siner je u finalu Vimbldona, prvi put u karijeri , nakon što je u tri seta savladao srpskog tenisera Novaka Đokovića 6:3, 6:3, 6:4.

Zečević: Radovi na novom parkingu u Bloku V koštali 220 HILJADA EURA, građani će moći da ga koriste već od sjutra

Petak, 11.07.2025 | 19:52

Na parceli između tržnog centra Bazar i obližnjih stambenih zgrada u naselju Blok V u Podgorici, radnici preduzeća Putevi završili su novi parking prostor.