Petak, 17.01.2025 | 10:18
IZVOR: zadovoljna.nova.rs/atma.hr

DVA horoskopska znaka kojima do kraja januara stiže NEOČEKIVANI NOVAC

Kako mjesec bude odmicao, ovim znakovima će finansijski teret popuštati, otvarajući put za sigurniji i uspješniji početak godine. Ovo finansijsko olakšanje ne samo da će pružiti trenutnu utjehu već će i postaviti pozitivan ton njihovim novčanim aktivnostima tokom cijele godine.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Bik

Zakoračili smo u januar 2025., a vi koji ste oličenje pouzdanosti i utemeljenosti u Zodijaku dobro ste pripremljeni za upravljanje svim finansijskim usponima i padovima.

Ovaj mjesec označava posebno prosperitetno razdoblje za vas dok koristite svoju urođenu sposobnost stvaranja i održavanja finansijske sigurnosne mreže.

Jupiter, planeta poznata po svom ekspanzivnom uticaju, boravi u vašoj drugoj kući finansija veći dio godine, najavljujući period obilnih finansijskih prilika. Ovo planetarno pozicioniranje ne samo da obećava održive novčane dobitke već i potencijalne neočekivane prihode.

Tokom 2025. mogli biste da dobijete neočekivane bonuse ili primamljive ponude za posao koji bi mogli da značajno poboljšaju vašu putanju u karijeri

S druge strane, mogli bi se otvoriti novi putevi za poslovni prihod, pogodujući vašem finansijskom rastu.

Bilo da se radi o unosnoj promjeni posla, pametnom poslovnom poduhvatu ili jednostavno o plodovima vaše finansijske oštroumnosti, Bikovi će od ovog mjeseca uživati ​​u cvjetajućem finansijskom stanju.

Dakle, pripremite se za godinu u kojoj vaše finansijske vode nisu samo mirne već pozitivno napreduju.

Vodolija

Ovog mjeseca spremni ste za finansijski uzlet, zahvaljujući Veneri koja krasi vašu drugu kuću finansija.

Poznata kao planeta vrijednosti i novca, Venera povećava vašu sposobnost privlačenja bogatstva i materijalnih dobara tokom ovog perioda.

Kosmičko usklađivanje nudi obećavajući prozor za poboljšanje vašeg finansijskog statusa, privlačeći obilje prilika direktno na vaš prag. Međutim, iako su izgledi za povećanje prihoda uzbudljivi, ključno je mudro upravljati svojim finansijama.

Savjet astrologa dolazi na vrijeme: “Budite oprezni” jer bi vas privlačnost Venere mogla navesti na pretjerano trošenje, piše Atma.hr.

Ključ je da budete oprezni nad svojim izdacima kako biste osigurali da vaša finansijska dobit ne bude protraćena. Dok prolazite kroz ovu uspješnu fazu, odvojte trenutak da pregledate i prilagodite svoj proračun.

Vođenje detaljnog računa o vašim prilivima i rashodima pomoći će u očuvanju finansijske stabilnosti koju gradite.

Sada je savršeno vrijeme da ojačate svoje finansijske strategije i osigurate nagradu za svoj trud.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Ove horoskopske znakove čeka teška nedelja

Utorak, 28.04.2026 | 12:07

Kombinacija naglašenih planetarnih aspekata pokrenuće stresne situacije, nesporazume i pojačan osjećaj odgovornosti.

Počinje nevjerovatnih 10 godina za dva znaka: 5. maja ulaze u najbolji period života

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 14:01

Dugogodišnji minus i besparica od 5. maja postaju prošlost! Za ova dva znaka počinje 10 godina blagostanja u kojima im novca neće manjkati.

PROČITAJTE - Ovo je najsrećniji dan u maju za vaš horoskopski znak

Ponedjeljak, 27.04.2026 | 12:00

Iako je važno ostati pun nade i posvećen onome što želite da ostvarite, strpljenje vas ponekad može navesti da posumnjate u sebe. Ako ste osjećali zastoj ili zbunjenost zbog toga što se određene prilike ili projekti nisu pokrenuli, znajte da je maj mjesec koji ste čekali, kako pokazuje astrologija. U narednim nedeljama snažno će se osjećati uticaj sudbine, zato zadržite vjeru još samo malo.

Počinje najtežih sedam godina: Sudbina stavlja ova tri znaka na nemilosrdni test

Nedjelja, 26.04.2026 | 20:49

Astrolozi tvrde da pojedini periodi u životu dolaze kako bi nas potpuno promijenili. Dok će neki znakovi uskoro ući u mirniju fazu, tri horoskopska znaka očekuje dug i turbulentan period pun izazova, preispitivanja i teških odluka.

Njima promjena nije problem - horoskopski znakovi rođeni za velike životne preokrete

Nedjelja, 26.04.2026 | 14:23

Postoje ljudi koji kao da su stvoreni za stabilnost, rutinu i sigurnost, ali i oni drugi – oni kojima je promjena prirodno stanje.

Šaranović pred poslanicima o Milošu Medenici, Lidiji Mitrović, optužbama na račun Vladimira Novovića

Srijeda, 29.04.2026 | 08:43

Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović danas će u Skupštini Crne Gore odgovarati na pitanja poslanika. Početak zasijedanja zakazan je za 13 sati.

U ODT priveden jedan od osumnjičenih za pružanje logistike i pomoć u bjekstvu Miloša Medenice

Srijeda, 29.04.2026 | 10:28

U prostorije podgoričkog Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) upravo je priveden jedan od osumnjičenih za pomaganje i pružanje logistike za bjekstvo Miloša Medenice.

UP - Uhapšene dvije osobe zbog sumnje da su omogućili bjekstvo Milošu Medenici

Srijeda, 29.04.2026 | 08:02

Službenici Uprave policije – Odjeljenja bezbjednosti Podgorica su sinoć, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, lišili slobode dva lica, S.L (36) i N.M (36) iz Podgorice, zbog sumnje da su izvršili krivično djelo omogućavanje bjekstva licu lišenom slobode, a što se odnosi na omogućavanje bjekstva osuđenom licu Milošu Medenici, saopšteno je iz Uprave policij (UP).

Bešić: Rast PES-a, DPS drži stabilnu podršku

Utorak, 28.04.2026 | 20:07

Istraživanje pokazuje da od svih partija DPS uživa stabilnu podršku, dok najviše varira biračko tijelo URE i Evropskog saveza. Porastao je rejting PES-a, a zbog dešavanja u koaliciji Za budućnost Crne Gore, gdje je Nova ostala u vlasti, a DNP otišao u opoziciju, bilježe se najinteresantnije promjene.

Idrizović: Crnogorski pomorci u dobrom psihofizičkom stanju, ali situacija ostaje neizvjesna

Srijeda, 29.04.2026 | 08:35

Crnogorski pomorci koji se nalaze na brodu zadržanom od strane iranskih snaga trenutno su u dobrom psihofizičkom stanju i nema neposrednih bezbjednosnih prijetnji, saopštio je u Bojama jutra na Televiziji Vijesti Goran Idrizović iz Ministarstva pomorstva.

Šaranović: U biračkom spisku 543 hiljade ljudi, po popisu 494 hiljade punoljetnih

Srijeda, 29.04.2026 | 17:22

Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović odgovarajući na pitanja poslanika kazao je da je u biračkom spisku 543 hiljade ljudi, a po popisu 494 hiljade punoljetnih, a to je, kako je dodao, ogromna razlika.

ODT: Zadržavanje do 72 sata osumnjičenom za napad na medicinskog tehničara bjelopoljske bolnice

Srijeda, 29.04.2026 | 17:05

Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Bijelom Polju odredilo je zadržavanje do 72 sata O.B, osumnjičenom za napad na medicinskog tehničara bjelopoljske Opšte bolnice.

Fifa: Razmatra se pravilo da timovi na terenu moraju imati jednog mladog domaćeg igrača

Srijeda, 29.04.2026 | 19:08

Međunarodna fudbalska federacija (Fifa) otvorila je razgovore o mogućem uvođenju pravila kojim bi svi profesionalni timovi morali da tokom utakmice na terenu imaju barem jednog mladog domaćeg igrača.

Kentera: Crna Gora ni dvije decenije od obnove nezavisnosti nema jake institucije

Srijeda, 29.04.2026 | 16:21

Predsjednik Atlantskog saveza Savo Kentera ocijenio je da Crna Gora, ni dvadeset godina nakon obnove nezavisnosti, nije izgradila dovoljno snažne institucije koje bi garantovale stabilnost države bez obzira na političke promjene.  

Milović: Vlada ponovo zavukla ruku u džepove građana, akcize rastu, podrška nestaje

Srijeda, 29.04.2026 | 16:05

Vlada je još jednom zavukla ruku u džepove građana, umjesto stvarne podrške i najavljenog smanjenja akciza, dobili smo novo "korigovanje" koje u praksi znači skuplje gorivo i dodatni udar na kućni budžet, kazao je poslanik DPS-a Nikola Milović.

Turković: Dizel gorivo u Crnoj Gori jeftinije nego u Srbiji, Sloveniji, Hrvatskoj, Albaniji i BiH

Srijeda, 29.04.2026 | 15:57

Državni sekretar u Ministarstvu finansija Tarik Turković, objavio je trenutne cijene dizela u regionu.

Gorčević: Politika životne sredine odgovornost koja nadilazi generacije

Srijeda, 29.04.2026 | 15:54

Politika zaštite životne sredine je odgovornost koja nadilazi generacije, kazala je danas ministarka evropskih poslova Maida Gorčević.

Konatar: Vlada nastavlja sa politikom iznevjerenih obećanja

Srijeda, 29.04.2026 | 15:45

Odnos Vlade Crne Gore prema zaposlenima, sindikatima, kao i prema penzionerima je neozbiljan i neprihvatljiv, jer time nastavljaju sa ponižavanjem građana, kazao je poslanik Građanskog pokreta URA Miloš Konatar.

Rašović: Stega je udarila temelj crnogorskoj državnosti i zakonodavstvu

Srijeda, 29.04.2026 | 17:44

Danas je u Podgorici, u organizaciji CANU i Udruženja pravnika Crne Gore, održan naučni skup: “230 godina od donošenja Stege”, u okviru programa proslave obilježavanja 20 godina od obnove crnogorske državnosti i 55 godina od osnivanja Crnogorske akademije nauka i umjetnosti, saopštili su iz Crnogorske akademije nauka i umjetnosti (CANU).  

Korak bliže implementaciji programa olimpijskog obrazovanja u školama

Srijeda, 29.04.2026 | 17:30

Cjelodnevni OVEP trening okupio je više od 30 nastavnika iz 18 crnogorskih škola, koji će od naredne školske godine otpočeti sa primjenom Programa olimpijskog obrazovanja u svojim školama, saopšteno je iz Crnogorskog olimpijskog komiteta.