Ponedjeljak, 03.02.2025 | 21:43
IZVOR: rtcg.me

Milović: Tek će biti razgovora o PODRŠCI Jovanoviću

Odbornik DPSa Nikola Milović kazao je da za građane Budve slijede mnogo bolji dani. Upitan da li će podržati izbor Nikole Jovanovića za predsjednika Opštine kazao je da će o tome tek biti razgovora.




Foto: DPS

“Dozvolite da u narednim danima i u onome što slijedi pratimo samu situaciju koja će, nadam se, biti vezana za sami državni nivo i da konačno nemile scene zamijeni scene koje se tiču organizacije brojnih turističkih događaja koji treba da pošalju poruku da je ovo zaistakraljica Mediterana”, kazao je Milović.

Na pitanje da li će njegova partija podržati Nikolu Jovanovića za predsjednika Opštine, Milović je kazao da će o tome tek razgovarati.

Kao što sam vam ponovio, ukoliko se pojavi takva platforma, ukoliko se pojavi ono što treba da bude razvoj samoga grada, o tome ćemo razgovarati, nakon toga ćemo donijeti odluku kao ozbiljna partija koja je do sada nastupala u svim izbornim ciklusima u gradu Budvi”, kazao je on.

On je poručio da generacija koju predstavlja i ljudi iza njega do sada nijesu napravili propust u političkom djelovanju.

“Još jednom ponavljam, niti smo dio vlasti, niti imamo koalicioni sporazum, niti ćemo dati manjinsku podršku bilo kome. Vrlo smo ozbiljna partija i spremni smo da razgovaramo o onome što slijedi nakon toga”, kazao je on.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Odbor dao POZITIVNO mišljenje na predlog da Injac bude AMBASADORKA u Briselu

Utorak, 17.06.2025 | 11:35

Odbor za međunarodne odnose i iseljenike, većinom glasova, dao je pozitivno mišljenje na predlog Vlade da Olivera Injac bude ambasadorka u Briselu.

DPS: Predložićemo Skupštini Zakon o ZABRANI fašističkih, nacističkih i ekstremno nacionalističkih organizacija i njihovih simbola

Utorak, 17.06.2025 | 09:04

Klub poslanika DPS-a privodi kraju rad na izradi nacrta Zakona o zabrani fašističkih, nacističkih i ekstremno nacionalističkih organizacija i njihovih simbola, saopštili su iz te partije.

Odžić: Da je do Mandića, vlast u Budvi NE BI POSTOJALA

Ponedjeljak, 16.06.2025 | 21:28

Da je bilo do Andrije Mandića i Milana Kneževića, vlast u Budvi nikad ne bi ni postojala, kazao je predsjednik Skupštine opštine Budva Petar Odžić.

Milatović: CG u regionu prepoznata kao zemlja koja ima jasno određene SPOLJNOPOLITIČKE PRIORITETE

Ponedjeljak, 16.06.2025 | 20:31

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović učestvovao je na Samitu šefova država i vlada u okviru Samita Procesa saradnje u jugoistočnoj Evropi (SEECP), koji se održava u Tirani.

Vlada: SANKCIJE Bjelorusiji zbog situacije u toj zemlji i umiješanosti u agresiju Rusije na Ukrajinu

Ponedjeljak, 16.06.2025 | 18:01

Vlada Crne Gore danas je na telefonskoj sjednici odlučila da uvede sankcije Bjelorusiji zbog situacije u toj zemlji i umiješanosti Bjelorusije u agresiju Rusije na Ukrajinu.Vlada Crne Gore danas je na telefonskoj sjednici odlučila da uvede sankcije Bjelorusiji zbog situacije u toj zemlji i umiješanosti Bjelorusije u agresiju Rusije na Ukrajinu.

Tiha evolucija WhatsAppa: Posle uvođenja ove DVIJE novine, više nije samo alat za DOPISIVANJE

Utorak, 17.06.2025 | 15:24

Postaje sve sličniji Instagramu i Facebooku.

Čarapić: ''Jelić svjesno krši propise koji uređuju prestanak njegove funkcije''

Utorak, 17.06.2025 | 15:16

Građanin Zoran Jelić svjesno krši propise koji uređuju prestanak njegove funkcije, što potvrđuje njegovo pravno banalno obrazloženje da se u pogledu uslova za ostvarivanje prava na starosnu penziju na njega primjenjuje Zakon o državnim službenicima i namještenicima, a ne Zakon o penzijskom i invalidskom osiguranju, naveo je na društvenoj mreži X Vasilije Čarapić, predsjednik Kluba poslanika “Evropa sad”.

Sočni kolač sa breskvama: Osvježavajući desert koji miriše na LJETO

Utorak, 17.06.2025 | 15:03

Na pijacama i u marketima pojavile su se prve breskve. 

Sprovođenjem pisanih dokaza nastavljeno SUĐENJE Medenici i grupi

Utorak, 17.06.2025 | 14:55

Završeno, danas je sprovođenje većine psianih dokaza. Nisu izvedeni samo oni dokazi koji su pisani a koji se odnose na Vesnu Medenicu.

Rajoviću mjesec dana pritvora zbog pokušaja ubistva sugrađanina

Utorak, 17.06.2025 | 14:55

Sudija za istragu Višeg suda u Bijelom Polju, po predlogu VDT-a u Bijelom Polju, odredio je Berancu Aleksi Rajoviću (19) pritvor do 30 dana, zbog sumnje da je počinio ubistvo u pokušaju.  

UGAŠEN požar na lokaciji Fuštica ograde

Utorak, 17.06.2025 | 14:48

Komandir Službe zaštite i spašavanja Bijelo Polje Edin Kolić kazao je za RTCG da je ugašen požar na lokaciji Fuštica ograde.

"On je tatin FAN, mene NE RAZUMIJE" - Emina Jahovi o sinovima: "Pubertet je bio baš nezgodan"

Utorak, 17.06.2025 | 14:37

Pjevačica Emina Jahović objavila je novi album posle duže pauze, a sada je govorila o tome kako njeni sinovi razumiju pjesme koje snima. Govoreći o naslednicima, pomenula je i bivšeg supruga Mustafu Sandala.

UPSUL: Ruski državljanin spašen na 700 metara od obale, apel građanima da ne plivaju van kupališta

Utorak, 17.06.2025 | 14:29

Pripadnici Uprave pomorske sigurnosti i upravljanja lukama (UPSUL) spasil su ruskog državljanina I.B. (1985) koji se nalazio u opasnosti na otvorenom moru, na udaljenosti od oko 700 metara između Crvene plaže i pilotske plutače kod Bara.

Spalević pozvao građane da RACIONALNO koriste vodu

Utorak, 17.06.2025 | 14:24

Glavni grad će pojačati inspekcijske aktivnosti na terenu, sa fokusom na identifikaciju i sankcionisanje nenamjenske potrošnje vode, navodnjavanje bašti i poljoprivrednih imanja kao i kontrolu svih priključaka, objavio je Boris Spalević.

Trening za SAVRŠEN STOMAK uz pilates loptu – BEZ TERETANE!

Utorak, 17.06.2025 | 14:05

Imate li kod kuće pilates loptu?