Utorak, 04.02.2025 | 08:17
IZVOR: b92.net/Index.hr

Netfliks najavio 25 najvećih serija i filmova

Najviše pažnje privukli su veliki Netfliksovi hitovi, ali i potpuno novi projekti s vrhunskim glumačkim postavama.




Foto: Ilustracija/Pixabay

Sad već tradicionalno, Netfliks najavljuje bogatu ponudu i velike planove za 2025. godinu, tako da će ljubitelji filmova i serija imati šta da gledaju.

Među naslovima koji su privukli najviše pažnje su veliki Netfliksovi hitovi, ali i potpuno novi projekti s vrhunskim glumačkim postavama, prenio je Index.hr.

Ono što će mnoge obradovati je povratak omiljenih serija, uključujući dugo očekivanu završnu sezonu Stranger Things-a, koja će konačno rasvijetliti sudbinu Ileven i ostatka ekipe iz Hokinsa.

Takođe, očekuje nas i treća sezona serije Squid Game, koja je oborila sve rekorde gledanosti, kao i novi nastavci megapopularne Wednesday s Dženom Ortegom.

Osim toga, tu su i nastavci serija poput Emily in Paris, koja ulazi u četvrtu sezonu, Bridgertona, koji nastavlja svoju raskošnu romantičnu priču.

Netfliks 2025. donosi i nekoliko potpuno novih serija, koje bi mogle da postanu veliki hitovi.

Jedna od njih je Zero Day, politički triler u kojem glavnu ulogu ima Robert De Niro, a tu je i Black Rabbit, serija s Džejsonom Bejtmenom i Džudom Loom.

Filmske poslastice na Netfliksu

Netfliks je pripremio i impozantnu filmsku ponudu za 2025, a jedan od najiščekivanijih projekata je Frankenstein, novi film Giljerma del Toroa, u kojem glume Oskar Ajzak i Mia Got.

Takođe, ljubitelje trilera obradovaće film RIP, u kojem glavne uloge imaju Ben Aflek i Met Dejmon - dugogodišnji prijatelji i filmski partneri ponovo udružuju snage u napetoj priči koja se očekuje s velikim interesovanjem.

Na listi najavljenih naslova nalazi se i Havoc, akcioni film s Tomom Hardijem, kao i The Electric State, naučnofantastični spektakl braće Ruso sa Mili Bobi Braun u glavnoj ulozi.

Netfliks priprema i niz manjih, ali jednako intrigantnih naslova, među kojima su animirani projekti, dokumentarci i komedije.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

U Budvi uhapšen mladić zbog prijetnji novinarki i tužiocu iz Bijelog Polja

Subota, 14.03.2026 | 11:20

Policija je u Budvi uhapsila L.R. (21) iz Bijelog Polja, koji je osumnjičen da je prijetio i vrijeđao novinarku portala Vijesti iz Bijelog Polja, kao i tužioca Osnovnog državnog tužilaštva u tom gradu, saopšteno je iz Uprava policije.

Inflacija u Crnoj Gori niža nego u Hrvatskoj i Sloveniji, članicama EU

Subota, 14.03.2026 | 10:32

Februarski podaci Monstata o cijenama proizvoda i usluga lične potrošnje, mjerene indeksom potrošačkih cijena, pokazuju da je godišnja stopa inflacije u Crnoj Gori pala peti mjesec uzastopno. U februaru je godišnja inflacija pala na 2,6 odsto, dok je zabilježena mjesečna stopa inflacije od 0,2 odsto.

Zbog čega je Iranu značajno ostrvo Hark: Ključna tačka za distribuciju dva miliona barela nafte dnevno

Subota, 14.03.2026 | 10:59

Iransko ostrvo Hark predstavlja ključni energetski centar preko kojeg prolazi oko 90 posto iranskog izvoza nafte, a našao se u fokusu nakon što su američke snage uništile vojne mete i pojačale prijetnje prema energetskim postrojenjima, što bi moglo dodatno zategnuti već osjetljivo svjetsko tržište.

EU ambasadori dali smjernice za radnu grupu o pristupnom ugovoru s Crnom Gorom

Subota, 14.03.2026 | 10:45

Ambasadori EU zemalja na sastanku stalnih predstavnika dali su smjernice o daljim koracima za osnivanje Ad hoc radne grupe za izradu nacrta Pristupnog ugovora sa Crnom Gorom, saznaje TVCG iz izvora u Savjetu EU.

Tejlor Svift na sedmom mjestu najbogatijih slavnih osoba

Subota, 14.03.2026 | 11:07

Nakon što je 2023. godine ušla u ekskluzivni klub milijardera, pjevačica Tejlor Svift u međuvremenu je gotovo udvostručila svoje bogatstvo.

Država upisala hipoteke na 36,5 miliona eura poreskog duga, najviše u Podgorici

Subota, 14.03.2026 | 10:21

Država je tokom 2025. godine upisala hipoteke i zaloge na imovini poreskih dužnika u vrijednosti od 36,5 miliona eura, a čak više od 86 odsto tog iznosa odnosi se na Podgoricu, pokazuju podaci Poreske uprave.

U preko 1.600 domaćinstava, u više budvanskih naselja, prekinuto vodosnabdijevanje

Subota, 14.03.2026 | 09:12

U budvanskim naseljima koja se snabdijevaju vodom sa sistema Regionalnog vodovoda u prekidu je vodosnabdijevanje. Česme su suve u preko 1.600 domaćinstava.

Udes na putu Nikšić – Plužine, jedna osoba teže povrijeđena

Subota, 14.03.2026 | 09:06

Na magistralnom putu Nikšić – Plužine, u mjestu Brezna, jutros je došlo do saobraćajne nezgode kada je putničko vozilo bh registarskih oznaka sletjelo sa kolovoza i završilo oko 30 metara ispod puta u provaliji.

Propust policije: Građanin prijavio mito na granici na Dobrakovu, pa satima čekao

Subota, 14.03.2026 | 08:38

Građanin koji je na graničnom prelazu Dobrakovo prijavio sumnju na korupciju morao je da prolazi kroz dugotrajne procedure i bude upućen u drugu policijsku jedinicu, iako je prijava mogla biti primljena odmah na licu mjesta.

Primorac protiv Juga juri četvrtfinale Evrokupa

Subota, 14.03.2026 | 08:36

Pred vaterpolistima Primorca je najvažniji meč u dosadašnjem dijelu sezone.