Subota, 08.02.2025 | 16:48
IZVOR: una.rs

Demi Mur o ZDRAVSTVENOM STANJU Brusa Vilisa: "VOLIM ga, uvijek ćemo biti porodica"

Priznaje da se trudi da ga redovno posjećuje.




Foto: YouTube screenshot/Conan O'Brien; YouTube screenshot/LiveKellyandMark (Kolaž)

Glumica Demi Mur, koja je bila u braku sa Brusom Vilisom, nedavno je otkrila bolne detalje o zdravstvenom stanju svog bivšeg supruga, kojem je dijagnostikovana frontotemporalna demencija.

Demi je sa knedlom u grlu govorila o ovoj teškoj temi, ističući da je i dalje dio Vilisove porodice i da ga redovno posjećuje.

"Uvijek ćemo biti porodica, samo u malo drugačijem obliku. Za mene to nikada nije bilo upitno. Obilazim ga jer je normalno raditi to za ljude koje volimo", izjavila je Demi, ne skrivajući emocije, i dodala da pruža podršku i Vilisovoj trenutnoj supruzi Emi Heming, kao i njihovim ćerkama Evelin i Mejbl.

Iz svog braka sa Vilisom, Demi ima tri ćerke: Rumer, Skaut i Talulu, a sve zajedno pružaju emotivnu podršku njihovom ocu.

Podsjetimo, Brus Vilis se od 2022. godine retko pojavljuje u javnosti, a tada mu je najprije dijagnostikovana afazija, koja je kasnije evoluirala u frontotemporalnu demenciju. Njegova ćerka Talula Vilis nedavno je izjavila da se Brus osjeća isto, ali da im podrška porodice mnogo znači u ovim teškim trenucima.

Demi je ranije govorila o Vilisovoj bolesti, ističući da je morala da se oprosti od prethodne verzije Brusa i da je pronašla mir u prihvatanju trenutne situacije.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Udes u Podgorici, ima povrijeđenih

Nedjelja, 29.03.2026 | 20:17

U Podgorici je večeras došlo do saobraćajne nezgode u kojoj ima povrijeđenih lica, saopšteno je portalu RTCG iz policije.     

Makron upozorava: Izrael krši status svetih mjesta u Jerusalimu

Nedjelja, 29.03.2026 | 20:01

Slobodno obavljanje vjerskih obreda u Jerusalimu mora biti zagarantovano za sve religije, rekao je Emanuel Makron.

Stranci preklopili tržište goriva u Crnoj Gori, država mora omogućiti domaćima da se razvijaju jer su pred nestankom

Nedjelja, 29.03.2026 | 19:33

Crnogorsko tržište naftnih derivata već godinama funkcioniše u specifičnom, ograničenom ambijentu – uz predominantan uticaj velikih stranih kompanija koje praktično kontrolišu ključne segmente snabdijevanja, od logistike do formiranja cijena drugih proizvoda. Podaci dodatno potvrđuju ono na šta stručnjaci dugo upozoravaju: tržište nije ni približno ravnopravno, piše Biznis CG.

Spahić: Rast uvoza hrane i cijena dok Agrobudžet čeka usvajanje, rješenje u vlastitoj proizvodnji hrane

Nedjelja, 29.03.2026 | 19:09

Na pragu drugog kvartala nadležni u Vladi razmatraju Agrobudžet, dok uvoz hrane raste, cijene se uvećavaju kao posljedica nastale ekonomske krize u svijetu. Preko milijardu eura hrane godišnje uvozimo, izvoz je deset puta manji dok se domaći resursi nedovoljno koriste. Poljoprivrednici čekaju nadoknadu iz budžeta od milion eura za prošlogodišnje akcize. Ovogodišnje iako smanjene pogoduju sjetvi, ali neće zaustaviti talas inflacije, ukazuje ekonomista u Minstarstvu poljoprivrede, Mirsad Spahić. Svima koji imaju mogućnost poručuje da se bave proizvodnjom hrane.

Zirojević: Negatori nezavisnosti upravljaju državom i navodno je vode ka EU, Brisel se ponaša licemjerno

Nedjelja, 29.03.2026 | 18:43

Pljevlja, Nikšić i Herceg Novi neće obilježiti dvije decenije od obnove crnogorske nezavisnosti. Sva tri grada nalaze se pod rukovodstvom aktuelne političke većine na državnom nivou – Pljevlja i Nikšić vode kadrovi Nove srpske demokratije Andrije Mandića, dok je Herceg Novi pod upravom Demokrata Alekse Bečića.

DPS: EPCG obmanjuje građane, obnovljivi izvori donijeli milionske benefite

Nedjelja, 29.03.2026 | 18:33

Saopštenje Elektroprivrede Crne Gore predstavlja još jedan pokušaj obmane javnosti u režiji posttridesetoavgustovskih oslobodilaca, saopšteno je iz  Demokratske partije socijalista Crne Gore.  

U Kotoru odmara 1,27 hiljada turista

Nedjelja, 29.03.2026 | 19:47

Na području kotorske rivijere odmara 1,27 hiljada gostiju, pokazuju podaci Turističke organizacije (TO) Kotor.

Gojko Perović podržao Grigorija: Drago mi je da sjedim pored arhijereja koji je sa našim mitropolitom podržao studente

Nedjelja, 29.03.2026 | 18:10

Sveštenik Mitropolije crnogorsko-primorske SPC Gojko Perović kazao je sinoć u Budvi, na promociji knjige episkopa Grigorija, da mu je drago što sjedi pored arhijereja koji je podržao studente, piše Pobjeda.

Živković u Zeti: Ova Vlada je pala, Crnoj Gori potrebni vanredni parlamentarni izbori

Nedjelja, 29.03.2026 | 17:56

Predsjednik Demokratske partije socijalista Danijel Živković boravio je u radnoj posjeti Zeti, gdje je sa građanima i lokalnim funkcionerima razgovarao o aktuelnoj političkoj i ekonomskoj situaciji u Crnoj Gori.

Jovanović: Sva rješenja o produženju pritvora Mandiću apstraktna, uopštena i stereotipna

Nedjelja, 29.03.2026 | 18:23

Advokat kazao da njegov branjenik "bez traga, indicije ili dokaza već tačno 343 dana boravi u pritvoru"