Ponedjeljak, 10.02.2025 | 19:22
IZVOR: nova.rs

Nakon što je POTROŠIO OSAM MILIONA EURA na BIZARNU REKLAMU, Kanje Vestu UGAŠEN profil na X (VIDEO)

Kanje Vest još jednom se našao u središtu skandala.




Foto: YouTube screnehsot/Time 

Reper Kanje Vest, koji se sada zove Ye, platio je osam miliona dolara za reklamu koja je puštena tokom Super Bowl-a.

Naime, on je svojim telefonom snimio reklamu od 30 sekundi, a snimao se u stomatološkoj ordinaciji.

„Šta ima, ljudi? Potrošio sam sav novac za reklamu na ove nove zube, tako da sam morao da se snimim svojim Ajfonom. Hmmm, idite na Yeezy.com„, rekao je on, upućujući ljude na svoj sajt.

Ipak, sve što se na njegovom sajtu nalazi jeste obična majica sa simbolom kukastog krsta na sebi. Ovo dolazi nakon niza antisemitskih, mizoginih i rasističkih komentara koje je Vest imao u posljednje vrijeme, a uvredljive komentare iznosio je i na račun Tejlor Svift.

Mnoge javne ličnosti su zbog toga tražile da se reperu ukine nalog na društvenoj mreži X, što je Ilon Mask, vlasnik ove društvene mreže, i učinio.

„S obzirom na ono što je objavio, njegov nalog sada je klasifikovan kao NSFW (neprikladan za radno okruženje). Više ne bi trebalo da ga vidite“, kazao je Mask stranim medijima.

U nedjelju uveče, Vest je i sam napisao da zna da će mu nalog biti ukinut, ali se zahvalio Masku što mu je ranije vratio nalog koji je bio ukinut, te je dobio šansu da izrazi svoje mišljenje.

„Odjavljujem se s Tviter naloga. Zahvalan sam Ilonu što mi je dozvolio da iznesem svoje misli. Bilo mi je veoma katarzično da koristim svet kao rezonantnu kutiju. Bilo je to kao ajahuaska putovanje. Volim sve vas koji ste mi dali energiju i pažnju. Do sledećeg susreta. Dobar dan i laku noć“, napisao je on, prenosi „Variety“.

Osim toga, i sa njegovog Instagrama obrisane su sve objave.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Policija podnijela krivičnu protiv Pajković: Sumnja se da je s Vukšićevog telefona slala uvredljive poruke

Subota, 31.01.2026 | 19:29

Podgorička policija podnijela je krivičnu prijavu protiv Mirjane Pajković zbog prinude. Ona se sumnjiči da je izvršila krivično djelo prinuda na račun Dejana Vukšića.

Knežević najavio nove afere u Crnoj Gori: “Snimci ministara srušiće Vladu”

Nedjelja, 01.02.2026 | 10:56

Predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević poručio je da "ako nešto bude srušilo Vladu Crne Gore, to će biti novi eksplicitni snimci nekih sadašnjih i bivših ministara".

Jelena Đoković pokazala kako je preživjela Novakovo polufinale: Ovo sam ja

Subota, 31.01.2026 | 19:13

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković juče je pobijedio Janika Sinera u polufinalu Australijan opena. Njegova supruga Jelena Đoković ga na ovom turniru nije bodrila sa tribina, ali sve je pomno pratila iz njihovog doma, a sada je podijelila snimak na svom Instagram profilu i pokazala kako je doživljavala Novakov meč.

Đukanović: Epstina nijesam poznavao, niti sam sa njim ikad obavio neposrednu ili posrednu komunikaciju

Subota, 31.01.2026 | 20:21

Na učestalo interesovanje predstavnika medija povodom objave komunikacija pokojnog Džefrija Epstina obavještavam da Epstina nijesam poznavao, niti sam sa njim ikad obavio neposrednu ili posrednu komunikaciju, saopštio je bivši predsjednik Milo Đukanović.

Pacijenti čekaju od 30 dana do šest mjeseci na specijaliste u Crnoj Gori

Subota, 31.01.2026 | 21:01

Od 30 dana do šest mjeseci- toliko pacijenti čekaju da dođu na red kod ljekara specijaliste. Da nemaju dovoljno pulmologa svjesni su i u Kliničkom centru dok poručuju da se na pregled kod kardiologa ili endokrinologa stiže brže.

Budžet Pljevalja još nije usvojen: ugroženo poslovanje komunalnih preduzeća

Nedjelja, 01.02.2026 | 18:07

Zbog nesuglasica i političke krize u vladajućoj većini, budžet Opštine Pljevlja još nije usvojen. Takva situacija, između ostalog, ugrožava poslovanje četiri pljevaljska komunalna preduzeća, čije su sindikalne organizacije zatražile hitno usvajanje budžeta kako građani u narednom periodu ne bi ostali uskraćeni za kvalitetne komunalne usluge.

Kolač s grizom i pudingom je idealna opcija kada želite nešto jednostavno

Nedjelja, 01.02.2026 | 18:37

Ako želite napraviti neki brzi, a istovremeno osvježavajući desert, svakako isprobajte kolač s grizom i pudingom. Ono što je prednost ovog deserta jeste što se ne peče.

Zašto se mala djeca češće razbolijevaju

Nedjelja, 01.02.2026 | 17:52

Roditelji male djece često imaju osjećaj da im je dijete stalno bolesno, posebno u jesenjim i zimskim mjesecima. Prehlade, kašalj, curenje nosa i povišena temperatura znaju se smjenjivati iz sedmice u sedmicu, ali ljekari ističu da je ovakva situacija u većini slučajeva potpuno normalna.

Kordić i Rade: Crna Gora i Brazil njeguju prijateljske i dobre bilateralne odnose

Nedjelja, 01.02.2026 | 17:34

Ministarka turizma, Simonida Kordić, sastala se sa ambasadorkom Brazila u Crnoj Gori, Marijom Klarom de Abreu Radom.

VIDEO: Filmska pljačka u Londonu usred dana: Dok su lopovi razbijali staklo, radnici ih udarali i spašavali nakit

Nedjelja, 01.02.2026 | 17:27

Snimak pljačke u londonskoj četvrti Richmond postao je vrlo brzo hit na društvenim mrežama. Dvojica maskiranih muškaraca su u subotu prijepodne, pred očima šokiranih prolaznika, čekićem razbila izlog porodične zlatare i odnijela vrijedan nakit.

Šeško za nastavak serije Junajteda

Nedjelja, 01.02.2026 | 17:17

Mančester junajted je pobijedio treći put zaredom od kada je ekipu preuzeo Majkl Kerik, a ova posljednja ispostavilo se kao najteža.

Mbape sa "kreča" u 100. minutu matirao Rajo Valjekano

Nedjelja, 01.02.2026 | 16:45

Pobjeda Reala u dubokoj nadoknadi.

Vučić najavljuje: Očekujem u narednih 48 sati udar na Iran

Nedjelja, 01.02.2026 | 16:27

Rusija napala porodilište u Zaporožju, povrijeđene trudnice: „Ovo je rat protiv života“

Nedjelja, 01.02.2026 | 16:32

Ruske snage su danas napale porodilište u Zaporožju, gradu na jugu Ukrajine, pri čemu je povrijeđeno najmanje šest osoba, saopštio je guverner Ivan Fedorov. On je objavio i snimke sa mjesta napada na kojima se vidi oštećena zgrada sa razbijenim prozorima, iz koje se i dalje diže dim, prenosi Kyiv Independent.

Od knjaževog zabrana do svjetske baštine: Država nominuje bukove šume NP "Biogradska gora" za upis na UNESCO listu

Nedjelja, 01.02.2026 | 16:21

Crna Gora će nominovati drevne bukove šume Nacionalnog parka “Biogradska gora” za upis na UNESCO Listu svjetske baštine.