Utorak, 11.02.2025 | 13:05
IZVOR: zadovoljna.rs/Sensa.hr

Stiže PUN MJESEC u Lavu i pokazaće vam čega da se OSLOBODITE da biste PROCVJETALI

Pun Mjesec u Lavu ima neku nestalnu energiju, ali to nije nužno loša stvar. Možda nam treba resetovanje i to da stvari pogledamo s druge tačke gledišta.




Foto: Iustracija/Pexels.com 

Vatrena, strastvena i odvažna energija punog Mjeseca u Lavu dosegnuće svoj vrhunac 12. februara. Dok pun Mjesec svijetli na nebu, možemo osjetiti kako se u nama zapalila iskra; možemo osjetiti hrabrost da prihvatimo izazove, promjene i sve između.

Pun Mjesec u Lavu ima neku nestalnu energiju, ali to nije nužno loša stvar. Možda nam treba resetovanje. Možda stvari treba da pogledamo s druge tačke gledišta.

Promjena je u vazduhu, a možda i neka nestabilnost, ali pozvani smo da iskoristimo svoju moć, pronađemo svoju hrabrost i stojimo ponosni na ono što znamo da je istina u našim srcima. Pozvani smo da vjerujemo sebi i slušamo svoju unutarnju mudrost. Što smo iskreniji prema sebi, lakše ćemo raditi s ovom energijom punog Mjeseca.

Foto: Ilustracija//Pixabay.com 

Pun Mjesec u Lavu donosi promjenu i buđenje

Kad god čujete da postoji promjenjiv ili nestabilan pun Mjesec, morate očekivati ​​da će planeta promjene i buđenja, Uran, biti uključen. Kada se Uran spoji s punim Mjesecom, može doneti svakakva iznenađenja i sukobljene energije, ali ne nazivaju ga uzalud planetom buđenja.

Ponekad su nam potrebni ti potresi u životu da bismo mogli da utvrdimo šta više ne funkcioniše. Ponekad su nam potrebni ti potresi kako bismo mogli da vidimo šta više nije stabilno i relevantno za naše putovanje naprijed.

Uran koji se pridružuje punom Mjesecu ukazuje na to da možda treba da se oslobodimo nečega u životu. To mogu biti neki stari obrasci ili načini razmišljanja, ili može biti dramatičnije, poput posla ili veze. Nešto bi moglo da dođe do kraja pod ovim punim Mjesecom jer shvatamo da jednostavno nije održivo nastaviti putem kojim smo išli.

Uran želi da razmišljamo izvan okvira i proširimo mogućnosti koje smo gledali. Podstiče nas da razmišljamo na drugačiji način i da stvarima pristupimo s novog gledišta. Ostanite otvorenog uma pod ovim punim Mjesecom, jer nikad ne znate koje vas nove inspiracije i moždani talasi mogu pronaći, piše Sensa.hr.

Foto: Ilustracija//Pixabay.com 

Pun Mjesec u Lavu osvjetljava specijalne poruke

Merkur, glasnik bogova, takođe je aktivan pod ovim punim Mjesecom, nakon što je napravio konjunkciju sa Suncem samo nekoliko dana prije. Merkur i pun Mjesec mogu nam otkriti nove istine i informacije, pa je vrlo vjerovatno da će neke važne poruke doći do nas.

Kao glasnik bogova, Merkur traži od nas da ostanemo otvoreni za poruke u našem spoljašnjem i unutrašnjem svijetu. Obratite pažnju na sinhronizovanje, glasnike i znakove oko sebe. Nikada ne znate koje smernice i odgovore možete dobiti.

Nakon punog Mjeseca takođe možete primetiti da se otkriva više informacija o temi ili situaciji u vašem životu, stoga budite strpljivi i dopustite da se stvari odvijaju.

Iscjeljivanje pod punim Mjesecom u Lavu

Foto: Ilustracija//Pexels.com

Pun Mjesec mogao bi da učini da se osjećamo malo iscrpljeno, ali sigurnije u sebe i svoje stanje. Iako postoji određena nestabilnost, postoji i prilika za iscjeljenje, posebno kada smo povezani sa svojim srcem.

Hiron, asteroid ranjenog iscjelitelja, takođe je aktivan pod ovim punim Mjesecom, obećavajući da će nas sve rane ili izazovi s kojima se suočimo na kraju odvesti na svjetlije mjesto.

Hiron nas podsjeća da nas naše rane i nevolje ne diskvalifikuju u mogućnosti da pronađemo ljepotu, svrhu i smisao u našim životima. Hiron želi da priznamo svoje rane kao dio tkiva naše sudbine i nešto što nas može učiniti jačima, mudrijima i saosećajnijima.

Kada stignemo na drugu stranu ovog punog Mjeseca, nešto će se promeniti i pomaći u nama. Iako postoji velika moć u ovom punom Mjesecu, takođe se možemo vratiti višoj poruci kojoj energija Lava služi: jednostavnost.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uniforma kao simbol ČASTI - Sara je najbolja polaznica XVII generacije Policijske akademije

Petak, 28.11.2025 | 09:49

Put kroz Policijsku akademiju za Saru Blagojević, najbolju polaznicu XVII generacije Policijske akademije, bio je mnogo više od školovanja – bio je to, kako kaže, proces ličnog rasta, izazova i učenja koji ju je oblikovao i kao osobu i kao buduću profesionalca.

Šefovi pustili da Balijagić šeta?

Petak, 28.11.2025 | 08:33

Porodica ubijenih Madžgalja podnijela optužni predlog protiv načelnika centra Sjever i šefa kriminalističke policije u Bijelom Polju.

Kvalifikacije za Mundobasket: Crna Gora nemoćna i prelako pala protiv Portugala

Četvrtak, 27.11.2025 | 19:47

Težak poraz izabranika Andreja Žakelja na startu kvalifikacija za Mundobasket (62:83).

ASK dostavlja SDT-u dokumentaciju o Đukanovićevim satovima

Četvrtak, 27.11.2025 | 19:00

Agencija za sprečavanje korupcije (ASK) će sjutra (petak) dostaviti Specijalnom tužilaštvu dokumentaciju vezanu za satove bivšeg predsjednika Crne Gore Mila Đukanovića, saopštio je u emisiji Načisto v.d. direktora ASK-a Dušan Drakić, prenosi portal Vijesti.

Teška saobraćajna nesreća u Srbiji, četiri osobe poginule, tri povrijeđene

Četvrtak, 27.11.2025 | 19:45

Četiri osobe su poginule, a tri su povrijeđene u teškoj saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Ruma–Irig u Srbiji. Opština Bačka Palanka je donijela odluku da petak proglasi Danom žalosti na teritoriji cijele opštine.

Knežević: Mujović da Zetu ostavi na miru

Petak, 28.11.2025 | 16:56

Povodom postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda mora biti ispoštovana volja žitelja Zete, koja će biti iskazana na referndumu 14. decembra.

FSCG: Sutjeska i Berane kažnjeni sa po 2.500 eura

Petak, 28.11.2025 | 16:33

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore, postupajući po prijavama Komisije za takmičenje FSCG, na sjednici održanoj danas, izrekla je disciplinske mjere klubovima za propuste u proteklom periodu

Pretposljednje kolo EPCG Prve lige donosi ključne mečeve u borbi za plej-of

Petak, 28.11.2025 | 16:29

Utakmice pretposljednjeg, 9. kola, EPCG Prve lige u grupama B, C i D, kao i 5. kola u grupi A, biće odigrane tokom naredna tri dana. Dva kola prije kraja, plasman u plej-of već su obezbijedili Galeb, Akademija, Net, Mornar i Gorštak, kao vodeći timovi svojih grupa, a u plej-of će se plasirati i drugoplasirani timovi.

MZ Gornje Krivošije: Sa zadovoljstvom pratimo naseljavanje ovog zapuštenog kraja, voljeli bismo da je Nenezić potencirao pitanje vodsnabdijevanja

Petak, 28.11.2025 | 16:24

Mjesna zajednica Gornje Krovošije reagovala je povodom izjave poslanika Socijaldemokrata i člana Evropskog saveza Branislava Nenezića koji je kazao da ne teritoriji te mjesne zajednice živi izolovana zajedica, koja je izgradila i crkvu i da, kako je naveo, ne komunicira sa lokalnim stanovništvom.

Marić: Čestitam djevojkama na sjajnoj 2025. godini

Petak, 28.11.2025 | 16:22

Pobjeda za kraj godine - naše fudbalerke savladale su Rumuniju u prijateljskoj utakmici i na pravi način stavile tačku ka veoma uspješnu 2025.

Ministarstvo javnih radova: Počinje rekonstrukcija i adaptacija Doma zdravlja u Rožajama

Petak, 28.11.2025 | 16:21

Počinje rekonstrukcija i adaptacija Doma zdravlja u Rožajama, čime se otvara novo poglavlje u jačanju zdravstvene infrastrukture ovog grada, saopštili su iz Ministarstva javnih radova.

Privredna saradnja sa UAE traži promjenu viznog režima i direktne avio linije

Petak, 28.11.2025 | 16:12

Privrednu komoru Crne Gore posjetio je Alisa Nikolas šef Privrednog predstavništva naše zemlje u Ujedinjenim Arapskim Emiratima i sa predsjednicom Ninom Drakić potpredsjednikom Pavlom D. Radovanovićem i direktorom Sektora za međunarodnu saradnju Dušanom Radonjićem razgovarao o mogućnostima jačanja privredne saradnje dvije države, saopštili su iz Privredne komore Crne Gore.

Bogdanović o hapšenju Žižića: Ovo je obračun sa kulturom nekažnjivosti

Petak, 28.11.2025 | 16:01

Predsjednik Kluba poslanika i generalni sekretar Demokrata Boris Bogdanović reagovao je današnje hapšenje bivšeg funkcionera Milorada Žižića.

Zahvaljujući SAD, Orban podmazuje Srbiju ruskom naftom

Petak, 28.11.2025 | 15:33

Američke sankcije protiv ruskog naftnog sektora teško pogađaju Srbiju. Ali susjedna Mađarska može da pomogne zahvaljujući izuzeću koje je odobrio Donald Tramp. Viktor Orban pregovara o detaljima sa Putinom u Moskvi.

Vujović: Čekamo da Mandić i Knežević zagrme na Vučića zbog odbijanja Rezolucije o Jasenovcu

Petak, 28.11.2025 | 15:24

"Jasno je bilo odmah da je ovdje ona (rezolucija o Jasenovcu) poslužila samo da se pred Crnom Gorom postavi još jedan balvan na EU putu i da se izgubi najmanje godinu dana za zatvaranje poglavlja 31", kazao je predsjednik SDP-a