Četvrtak, 13.02.2025 | 12:00
IZVOR: klix.ba

Kanje bi zbog ISPADA mogao ostati BEZ DODATNIH 25 MILONA DOLARA, posljedice osjeća i njegova supruga

Kanje Vest bi se mogao suočiti s još jednim finansijskim udarom nakon pojavljivanja na dodjeli Gremija sa skoro golom suprugom te nizom antisemitskih i seksističkih ispada na društvenim mrežama, a čini se da gubi i podršku supruge.




Foto: Youtube screenshot/Kanye West

Ova vijest dolazi nakon izvještaja da je reper (47) izgubio ugovor od 20 miliona dolara za dva nastupa u Japanu, kao rezultat njegovog kontroverznog poduhvata na dodjeli Gremija gdje je njegova supruga Bjanka Censori (30) pozirala praktično gola.

Australijska dizajnerkq igra glavnu ulogu u umjetničkom filmu, dijelom snimljenom u Japanu, a koji su zajedno kreirali Vest (47) i njihov kreativni krug, s fokusom na žensko tijelo kao "nešto za pokazivanje".

Međutim, kako tvrdi DailyMail.com ona se navodno bori da se oporavi od njegovih ispada na društvenim mrežama, a koji su uključivali antisemitske, homofobne i seksističke uvrede, kao i činjenice da koristi svoju web stranicu Yeezy za prodaju bijele majice od 20 dolara s printom svastike.

Sve to dovelo je u opasnost sudbinu njihovog filma vrijednog 25 miliona dolara, a dva producenta su na rubu odlaska, otkriva DailyMail.com.

"Bjanka je duboko traumatizovana Kanjeovim postupcima i uopšte se ne slaže s tim stavovima. Ona je užasnuta onim što je učinio, kao i mnogi ljudi bliski njemu. Toliko je to uznemirilo da trenutno odbija da nastavi snimanje", naveo je izvor za spomenuti medij.

Censori, koja je diplomirala arhitekturu, opisivana je kao briljantna glumica nakon što je preuzela glavnu ulogu u potpuno ženskoj glumačkoj postavi.

Ranije je otkriveno da će se produkcija baviti time, kako osjećanje srama zbog toga što su goli nije prirodno za ljude i da "opscenost postoji samo u umu".

Snimanje je nedavno završeno u Japanu, ali je trebalo da se nastavi na nepoznatoj lokaciji. Cijeli projekat je na čekanju, a završetak je neizvjestan ako se Censori ne vrati.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Na Cetinju oduzete tri puške i pištolj

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:25

Uprava policije saopštila je da su danas pretresima na Cetinju oduzete tri lovačke puške i pištolj.

Ibrahimović primio Maske u oproštajnu posjetu: Strateško partnerstvo Crne Gore i Francuske nastavlja da jača

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:19

Potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović primio je danas u oproštajnu posjetu ambasadorku Francuske u Crnoj Gori An-Mari Maske, saopšteno je iz njegovog resora.

Prvi električni Ferrari prodat za 40 miliona dolara: Model koji je podijelio svijet napravio čudo!

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:10

Potpuni šok desio se proteklog vikenda na prestižnoj aukciji u Kaliforniji.

Počinje adaptacija Dječijeg dispanzera u Nikšiću, pregledi u glavnoj zgradi Doma zdravlja

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:51

Iz Doma zdravlja u Nikšiću saopšteno je da do sljedeće sedmice počinju radovi na adaptaciji Dječijeg dispanzera.

Brazilska limunada osvaja svijet: Tajna viralnog ljetnjeg napitka je u jednom neočekivanom sastojku

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:33

Kako da napravite brazilsku limunadu kod kuće, viralno piće ljeta koje rashlađuje.

Vlada: Kljajić je 14. avgusta razriješen sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:20

Vlada Crne Gore saopštila je danas da je 14. avgusta 2026. godine razriješila Jovana Kljajića sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost.

Nikšić brine: EPCG i Opština Nikšić pokrenuli Program obroka sigurnosti

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:05

Elektroprivreda Crne Gore i Opština Nikšić danas su započele realizaciju programa „Nikšić brine – Program obroka sigurnosti“, u okviru kojeg će 170 socijalno najugroženijih građana Nikšića, prema listi korisnika koju su na osnovu svojih evidencija i sprovedene analize utvrdile nadležne opštinske službe, do kraja godine dobijati redovne tople obroke, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore.

MUP objavio raspored – pojačane kontrole na auto-putu i magistralama

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:00

U okviru kampanje „Živi, ne žuri“, Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Uprava policije (UP) danas i sjutra sprovodiće pojačanu kontrolu saobraćaja širom Crne Gore, sa fokusom na brzinu, vožnju pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, nepropisno preticanje i druge prekršaje koji ugrožavaju bezbjednost učesnika u saobraćaju.

Ćulafić obišao područja ugrožena požarima u Herceg Novom i Ulcinju; Država pokazala spremnost u borbi sa požarima

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 13:39

Ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić obišao je lokalitete na području Herceg Novog i Ulcinja koji su već nekoliko dana zahvaćeni požarima, kako bi se na licu mjesta upoznao sa situacijom, kao i sa naporima koje nadležne službe ulažu u suzbijanje vatrene stihije, saopšteno je iz njegovog resora.

Nacionalne akcije „Mladi vozač“ i „Pojas“: Sankcionisana 92 učesnika u saobraćaju

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 13:21

Službenici saobraćajne policije Odjeljenja bezbjednosti Podgorica sproveli su nacionalnu akciju „Mladi vozač“, usmjerenu na povećanje nivoa bezbjednosti ove kategorije učesnika u saobraćaju, tokom koje su sankcionisali ukupno 27 mladih vozača.