Utorak, 18.02.2025 | 11:12
IZVOR: magazin.novosti.rs

Šakira PUŠTENA iz bolnice: Poznati detalji ZDRAVSTVENOG STANJA pjevačice

Sa svojom dugom, kovrdžavom kosom, pjevačica je nosila velike naočare za sunce i bila obučena u potpuno crno, sa majicom na kojoj je bio prikazan sivi vuk, što je aludiralo na njene pjesme.




Foto: YouTube screenshot/Friday Night With Jonathan Ross

Šakira je zabrinula svoje obožavaoce kada je hitno hospitalizovana zbog akutnog gastritisa. Ona je tad saopštila da otkazuje koncert, a sada je puštena iz bolnice.

"Ljekari koji me leče saopštili su mi da nisam u stanju da održim koncert večeras. Veoma sam tužna što neću moći da se popnem na scenu danas. Bilo sam veoma uzbuđena i puna nade da ću se ponovo susresti sa svojom voljenom publikom u Peruu. Nadam se da ću se sutra osjećati bolje i da će me otpustiti što prije. Moj plan je da održim nastup čim budem u mogućnosti“, rekla je u saopštenju nakon što je otkazala koncert.

Ponovo na nogama

Kolumbijska pjevačica uspjela je da se oporavi u rekordnom vremenu i ispuni svoje obećanje, jer je već u ponedjeljak nastupila na Nacionalnom stadionu, održavši spektakularni nastup koji je pripremila za svoje peruanske obožavaoce. Nekoliko sati prije nego što je izašla na scenu, Šakira se ponovo pojavila pred kamerama, i to na izlazu iz hotela Belmond u Mirafloresu, prije nego što je krenula ka stadionu.

Umjetnica je bila veoma nasmijana i zahvalna i nije prestajala da maše rukom i šalje poljupce svim obožavaocima koji su se našli ispred hotela da joj upute svoju ljubav nakon što je prošla kroz nekoliko dana zdravstvenih problema.

Sa svojom dugom, kovrdžavom kosom, pjevačica je nosila velike naočare za sunce i bila obučena u potpunocrno, sa majicom na kojoj je bio prikazan sivi vuk, što je aludiralo na njene pjesme.

Nakon što je briljirala u Brazilu, Šakira je stigla u Peru sa svojom turnejom "Las mujeres no lloran" (Žene ne plaču) kako bi izvodila svoje najveće hitove i nove pjesme koje su oborile rekorde širom sveta. Hiljade fanova napunili su prostoriju da pjevaju i plešu uz njene pjesme, dok je ona ponovo priredila zaista impresivan nastup na sceni.

NJena sljedeća destinacija biće njen dom, u Barankilji (Kolumbija), gdje je planirala dva koncerta 20. i 21. februara na Metropolitanskom stadionu. Zatim će nastaviti turneju na stadionu Atanasio Girardot u Medeljinu 23. februara, a 26. i 27. februara nastupiće na stadionu El Campín u Bogoti.

Izgleda da se kolumbijska umjetnica potpuno oporavljila od svog problema sa stomakom, i srećna je što može da nastavi svoju turneju. Međutim, njena radost bila je pomućena u posljednjim satima zbog curenja nekih povjerljivih dokumenata o njenom hospitalizovanju. 

Iz uprave pomenute zdravstvene ustanove izdato je saopštenje upućeno njihovom osoblju, podsjećajući da je obavezno poštovati poverljivost podataka pacijenata bolnice, jer je navodno neko iz tima te ustanove pustio sliku koja je sadržala privatne podatke kolumbijske pjevačice.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vujović: Vazali rade u Crnoj Gori ono što ni Vučić neće u Srbiji

Petak, 28.11.2025 | 14:07

Predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović reagovao je na vijest da je parlament Srbije odbio da raspravlja o Rezoluciji u Jasenovcu.

Na Univerzitetu Crne Gore upriličen svečani prijem za 21 studenta iz Indije

Petak, 28.11.2025 | 14:04

Univerzitet Crne Gore danas je u Rektoratu UCG upriličio prijem za grupu od 21 studenta iz Indije, koji ove akademske godine čine treću generaciju engleskog studijskog programa Academic Academic Program in Business and Economics (MONTEB) na Ekonomskom fakultetu, saopšteno je sa UCG.

Širi se Evroliga uz poruku za Amerikance: Ne želimo da neko ovdje dominira nad nama

Petak, 28.11.2025 | 14:02

Evropski klubovi i zvaničnici Evrolige jasno daju do znanja da im se ne sviđa pristup NBA lige, koja želi da proširi svoj uticaj na evropsko tržište.

„Veseli se srpski rode“: Vlast u Srbiji masovno otkazuje koncerte Danice Crnogоrčević

Petak, 28.11.2025 | 13:58

Kako je na društvenim mrežama objavio Ivan Crnogоrčević, sveštenik Mitropolije crnogorsko-primorske SPC i suprug pjevačice Danice Crnogоrčević, otkazani su njeni koncerti u Kragujevcu (7. decembar), Kraljevu (13. januar) i Zlatiboru (15. februar).

Milorad Žižić priveden u akciji SPO-a

Petak, 28.11.2025 | 13:38

Nekadašnji policijski funkcioner Milorad Mićko Žižić priveden je u akciji Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO), prenose Vijesti.    

Milatović raspisao Javni poziv za izbor sudije Ustavnog suda

Petak, 28.11.2025 | 13:29

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović saopštio je da je raspisao Javni poziv za izbor sudije Ustavnog suda.

Crna Gora- Prosječna neto plata u oktobru 1.020 EURA

Petak, 28.11.2025 | 13:19

Prosječna bruto zarada u Crnoj Gori tokom oktobra iznosila je 1.210 eura, pokazuju najnoviji podaci Uprave za statistiku Monstat.  

Berane: Jedna osoba pala sa skoro tri metra zbog neobezbijeđenog ulaza, prijava protiv firme i odgovorne osobe

Petak, 28.11.2025 | 12:59

Podnijeta je krivična prijava protiv firme „S.G.“ iz Berana u sklopu koje posluje ugostiteljska jedinica „H.B” i odgovornog lica I.Š. (37) zbog sumnje da su izvršili krivična djela izazivanje opšte opasnosti i teško djelo protiv opšte sigurnosti, saopšteno je iz Uprave policije. Jedna osoba je teško povrijeđena zbog pada sa skoro tri metra.     

Nikolić: DPS će tražiti da EU vodi proces provjere biračkih spiskova država Zapadnog Balkana

Petak, 28.11.2025 | 12:45

Demokratska partija socijalista početkom naredne godine pokrenuće inicijativu u Briselu koja se tiče provjere i uparivanja biračkih spiskova u državama Zapadnog Balkana, najavio je danas šef poslaničkog kluba DPS-a Andrija Nikolić u Skupštini Crne Gore, u obraćanju ministarki evropskih poslova Maidi Gorčević.

Porodica Brusa Vilisa donijela važnu odluku

Petak, 28.11.2025 | 12:41

Porodica veteranskog američkog glumca Brusa Vilisa objavila je namjeru da,  nakon njegove smrti,  donira njegov mozak nauci.