Utorak, 18.02.2025 | 14:10
IZVOR: 24sedam.rs

"BORIO sam se pet sati"- Kanje Vest OTKRIO zašto se njegova supruga pojavila gola na Gremiju

Otkrio je kako nije bio pozvan, kao i da nije dobio ulaznice za događaj.




Foto: YouTube screenshot/Recording Academy / GRAMMYs

Reper Kanje Vest napravio je pometnju na mrežama i u javnosti, kada se na dodjeli Gremi nagrada pojavio sa suprugom Bjankom Ćensori koja se na crvenom tepihu pojavila gola. 

Sada je Kanje putem društvene mreže X odlučio da progovori o ovom događaju i otkrije šta je bio okidač svjetskog skandala. Vijest tvrdi da njemu i njegovoj supruzi nisu dodjeljene ulaznice za Gremi, a da je nakon toga bio spreman na sve kako bi došao do crvenog tepiha. 

"Kako su me mogli nominovati za Gremi, pa mi nisu dali ulaznice, a onda su se svi ljutili kad sam pukao",  napisao je na X-u u sada izbrisanom postu, prenose strani mediji.

Reper je dodao da je tada morao da pronađe način na koji će doći do ulaznica i da se namučio:

"Natjerali su da se borim pet sati i da zovem svakog koga znam da bih dobio ulaznice za Gremi. Na kraju su mi dali ulaznice, ali samo za crveni tepih. Tada nisam počeo svoj ispad". 

On je bio nominovan za najbolju rep pjesmu, ali je na kraju izgubio od Kendrika Lamara koji je dobio nagradu za pjesmu "Not Like Us". 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Kontrole na Skadarskom jezeru: Šest osoba prekršilo propise

Petak, 31.07.2026 | 08:05

Službenici Granične policije i inspektori Lučke kapetanije Bar tokom pojačane kontrole na Skadarskom jezeru utvrdili su nepravilnosti kod šest osoba koje su upravljale plovilima, zbog čega će protiv njih biti preduzete zakonom propisane mjere.

Uhapšen maloljetnik, osumnjičen da je uz prijetnju nožem opljačkao kladionicu

Petak, 31.07.2026 | 09:28

Podgorička policija je uhapsila sedamnaestogodišnjaka zbog sumnje da je počinio krivična djela krađa i razbojništvo, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Milatović: Plav mora biti mjesto u kojem mladi ostaju, a porodice grade budućnost

Petak, 31.07.2026 | 08:58

Povodom 31. jula, Dana opštine Plav, predsjednik Crne Gore Jakov Milatović uputio je čestitku rukovodstvu Opštine, odbornicama i odbornicima, kao i svim građankama i građanima Plava.

Policija će regulisati saobraćaj na putu Kotor – Njeguši

Petak, 31.07.2026 | 08:13

Put Kotor – Njeguši i ove sezone uzrok je nervoze kod građana i turista jer se ne poštuje odluka policije da tom dionicom ne saobraćaju autobusi, kamperi i kamioni preko sedam tona nosivosti. Zato će, kaže komandir Odjeljenja bezbjednosti Cetinje Nenad Jokić za RTCG, policija regulisati saobraćaj na toj dionici.

Vlada usvojila Predlog za provjeru stranih investicija u Crnoj Gori

Petak, 31.07.2026 | 10:06

Vlada Crne Gore je na 136. sjednici usvojila Predlog za uspostavljanje efikasnog mehanizma provjere stranih direktnih investicija u Crnoj Gori, čime se postavlja temelj za donošenje prvog sistemskog zakona u ovoj oblasti, Zakona o provjeri stranih investicija, saopšteno je iz Ministarstva ekonomskog razvoja.

Herceg Novi: Za dva dječija igrališta i teretanu na otvorenom 120.000 eura

Petak, 31.07.2026 | 15:15

Opština Herceg Novi raspisala je tender vrijedan 120.000 eura za realizaciju tri projekta namijenjena najmlađima i ljubiteljima rekreacije.

SUBOTA u znaku toplog vremena - Pročitajte prognozu za PRVI DAN VIKENDA

Petak, 31.07.2026 | 15:30

U subotu nas očekue pretežno sunčano i veoma toplo uz slab lokalni razvoj oblačnosti u planinskim predjelima

Megan Foks je konačno priznala: "Volim ga i to nikad nisam skrivala"

Petak, 31.07.2026 | 15:23

Nakon godina ćutanja, Megan Foks je konačno priznala - glasine o romansi sa kolegom Šajom Labafom bile su istinite.

Perić o tome zašto nije glasao za smjenu Savjeta NB „Radosav Ljumović“: Odgovornost uvijek individualna

Petak, 31.07.2026 | 15:07

Predsjednik Skupštine Glavnog grada Srđan Perić sinoć nije glasao za inicijativu kojom se tražila smjena kompletnog sastava Savjeta Narodne biblioteke „Radosav Ljumović“.

MF: Budžetski prihodi premašili plan, deficit 141,9 miliona eura manji od očekivanog

Petak, 31.07.2026 | 14:59

Iz Ministarstva finansija saopštilču su da rezultati izvršenja budžeta za prvih šest mjeseci 2026. godine potvrđuju da Crna Gora nastavlja da ostvaruje snažne fiskalne rezultate. Uz budžetske prihode koji su premašili plan i nastavak rasta u odnosu na prošlu godinu, posebno je značajno što je u prvoj polovini godine ostvaren suficit tekuće potrošnje, što znači da su tekući prihodi u potpunosti pokrili tekuće obaveze države. Istovremeno, budžetski deficit iznosio je 1,3 odsto procijenjenog BDP-a, odnosno čak 141,9 miliona eura manje od planiranog, što dodatno potvrđuje stabilnost javnih finansija i odgovorno upravljanje državnim finansijama.

Didiju ponovo skraćena zatvorska kazna: Evo kad će tačno biti pušten na slobodu!

Petak, 31.07.2026 | 14:52

Prvobitno - bilo je predviđeno da bude oslobođen u junu 2028. godine.

MPNI sa 2,9 miliona eura podstiče razvoj istraživanja i inovacije

Petak, 31.07.2026 | 14:41

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) je saopštilo da je objavilo Konkurs za sticanje statusa korisnika podsticajnih mjera za razvoj istraživanja i inovacija u 2026. godini, ukupne vrijednosti 2,9 miliona eura.

Krivična protiv dvije firme i četiri fizička lica: Osumnjičeni da su utajom poreza oštetili budžet za više od 63.800 eura

Petak, 31.07.2026 | 14:38

Policija je podnijela krivične prijave protiv dva privredna društva i četiri fizička zbog postojanja osnovane sumnje da su izvršili krivična djela utaja poreza i doprinosa u produženom trajanju i utaja poreza i doprinosa putem pomaganja.

Crnogorski reprezentativac i zvanično u Partizanu

Petak, 31.07.2026 | 14:17

Već od aprila se pričalo da je posao završen, pa se samo čekala zvanična potvrda. Danas je stigla i ona pa je sada jasno - Kajl Olmen je novi košarkaš Partizana, a potpisao je dvogodišnji ugovor.

Provjerite tavane i podrume: Ove VHS kasete mogu vrijedjeti i do 29.000 eura

Petak, 31.07.2026 | 14:09

Mnogi ljudi već dugo čuvaju stare video-kasete u podrumu ili na tavanu, ali one danas mogu vrijedjeti pravo malo bogatstvo. Posebno su tražena određena Diznijeva izdanja, za koja kolekcionari izdvajaju hiljade eura.