Utorak, 11.03.2025 | 09:01
IZVOR: meridiansport.me

(VIDEO) Đoković vodi “TENISKI KURS” – ali sa posebnom dozom HUMORA

Novak Đoković ponovo je pokazao svoju duhovitu stranu na Indijan Velsu, ovog puta kroz zabavan promotivni video u kojem je predstavljen nesvakidašnji “kurs” tenisa.




Foto: Youtube screenshot/ BNP Paribas Open

“Razmišljali smo o tome da predstavimo tradicionalne teniske lekcije, ali to bi bilo previše jednostavno. Zaista, svaki idiot može da igra profesionalni tenis”, našalio se Đoković u uvodu.

I dok bi mnogi očekivali časove forhenda i bekhenda, Novak i ekipa su pripremili nešto sasvim drugačije – demonstrirali su kako se pravilno lomi reket, pozira za savršeni selfi, šalje poljubac publici, smišljaju kreativne poruke za kameru posle pobjede…

“Ono što ovaj kurs čini drugačijim jeste to što ih učimo istinskim osnovama tenisa. Kamene temeljce ove igre. Da budem iskren, zaista ne znam kako će učenici proći. To su posebne lekcije. Ako to nauče, nebo je granica!”, rekao je Đoković dok je jedva uspio da zadrži ozbiljan izraz lica.

Jedno je sigurno – publika je uživala u još jednom duhovitom momentu najboljeg tenisera svijeta, a vi pogledajte kurs na snimku ispod.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Crna Gora u aprilu prva na listi najbolje ocijenjenih evropskih destinacija

Utorak, 26.05.2026 | 16:26

U Crnoj Gori 20. maja boravilo preko 44 hiljade turista, rast od 27% u odnosu na isti period prethodne godine.

Mandić: Kurban bajram nas iznova podsjeća na značaj milosrđa, požrtvovanosti, solidarnosti i zajedništva

Utorak, 26.05.2026 | 16:35

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uputio je čestitku reisu Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifatu ef. Fejziću i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti povodom praznika Kurban bajrama.  

Strujić Harbić osudila "Referendum", pa ukazala na dvostruke aršine: “Obraz” je prećutan pod izgovorom umjetničke slobode

Utorak, 26.05.2026 | 16:15

Poslanica Bošnjačke stranke Kenana Strujić Harbić osudila je emitovanje filma “Referendum – priča o izmišljenoj slobodi”, saopštili su iz Bošnjačke stranke.

MSS: Dokumentarac „Referendum – priča o izmišljenoj slobodi” primjer govora mržnje i medijski pakovane propagande

Utorak, 26.05.2026 | 16:03

Medijski savjet za samoregulaciju najoštrije osuđuje emitovanje takozvanog dokumentarnog filma „Referendum – priča o izmišljenoj slobodi”, proizvod novosadskog Centra za društvenu stabilnost, koji je 20. i 21. maja u dva nastavka prikazan na crnogorskim televizijama s nacionalnom frekvencijom – TV Prva i TV Adria, saopšteno je iz tog savjeta.

Sankcionisano pet osoba zbog nedoličnog ponašanja na utakmici u Bijelom Polju

Utorak, 26.05.2026 | 15:53

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Sjever“ sankcionisali su pet osoba zbog nasilja i nedoličnog ponašanja na utakmici FK Jedinstvo i FK Budućnost održanoj 10. maja 2026. godine u Bijelom Polju.

Bojović najavio "otpriznavanje" Kosova i u Pljevljima

Utorak, 26.05.2026 | 15:40

Ovom inicijativom želi da „vrati dostojanstvo“ građanima Pljevalja, optužujući političke nasljednike bivše vlasti da pokušavaju da građani zaborave pitanje Kosova i Metohije, kao i referendum o nezavisnosti Crne Gore

Borovinić Bojović: Nervozne izjave iz DPS jasno govore čije sam planove poremetila

Utorak, 26.05.2026 | 15:30

Povodom reakcija na ostavku koji je danas dala na mjesto predsjednice Skupštine Glavnog grada, oglasila se Jelena Borovinić Bojović ističući da je jasno kome je poremetila planove.

Kordić: Crna Gora ulazi u period pojačanog turističkog prometa, prvi pokazatelji ohrabruju

Utorak, 26.05.2026 | 15:20

Ministarstvo turizma saopštilo je da je održana sjednica Koordinacionog tijela za pripremu i praćenje turističkih sezona, na kojoj su razmatrani dosadašnji pokazatelji i aktivnosti u susret ljetnjoj sezoni. Kako je navela resorna ministarka Simonida Kordić, Crna Gora ulazi u period pojačanog turističkog prometa, a prvi pokazatelji ohrabruju.

Veliki povratak u najavi: Barselona zainteresovana za Željka Obradovića

Utorak, 26.05.2026 | 15:17

Željko Obradović bi trenersku karijeru mogao da nastavi na klupi Barselone.

Pavličić: Reforme u pravosuđu moraju biti suštinske, a ne deklarativne

Utorak, 26.05.2026 | 15:10

Mentalitet nezamjeranja i odlaganja odluka mora biti zamijenjen odlučnošću i profesionalnom ambicijom, poručila je predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore Valentina Pavličić, ističući da reformski procesi u pravosuđu moraju biti suštinski, a ne deklarativni.