Srijeda, 12.03.2025 | 11:58
IZVOR: grand.nova.rs

Vlado Georgiev OBJAVIO fotografiju nakon privođenja - Otkrio gdje se SADA NALAZI (FOTO)

Vijest da je Vlado Georgiev priveden sinoć u Crnoj Gori uzburkala je region, a pevač se sada oglasio na mrežama.

 




Foto: Instagram screenshot/vladogeorgiev

Barba je naime, kako su javili crnogorski mediji sinoć ne reginalnom putu Pljevlja-Ranče zaustavljen od strane policije i priveden, a sada je objavio fotografiju i pokazao gdje se nalazi ovog jutra.

"Samo da vam se javim sa Žabljaka. Baš bi me neko pustio iz Pljevalja da nije bilo samo prekoračenje brzine. A ovi lažovi… Pozdrav," – napisao je Vlado na mreži X, koji tvrdi da je priveden zbog prekoračenja brzine, a ne zato što je vozio u alkoholisanom stanju.

Georgiev je, kako navode crnogorski mediji, upravljao motornim vozilom pod dejstvom alkohola u koncentraciji 1,22 promila alkohola u krvi.

Vlado je priveden na tržnjenje u Centar bezbjednosti u Pljevljima, a sinoć se oglasio za „Blic“ i tvrdi da je istina drugačija.

"Istina je da sam priveden, ali razlog nije alkoholisano stanje, već prekoračenje brzine," – poručio je sad Georgiev.

Podsjetimo, Vlado se takođe našao u centru skandala prošle godine kada je uslikan kako konzumira alkohol tokom vožnje.

Naime, jedna stranica na Instagramu podjelila je tada pevačeve fotografije na kojima je vidno da pije pivo iz limenke dok sedi u automobilu, a iste su se kasnije pojavile i na društvenoj mreži „X“.

„Poznati pjevač počinio je krivično delo izazivanje opšte opasnosti konzumirajući alkohol za vreme vožnje“, pisalo je ispod fotografija na Instagramu uz tvrdnju da su slike nastale u jutarnjim časovima.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

ANKETA: Bodovanje, intervju, prosječna ocjena – da li smatrate da će novi pravilnik poboljšati zapošljavanje nastavnika?

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 10:51

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija donijelo je novi pravilnik o zapošljavanju nastavnika, koji precizno definiše bodovanje kandidata.

Spajić: Zaustaviti radove u Baošićima, podnijete krivične prijave, obaviješten i UNESCO

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 11:08

Radovi na obali u Baošićima se moraju zaustaviti u cilju zaštite Izuzetne univerzalne vrijednosti svjetskog dobra, kome ovo područje pripada, saopštio je premijer Milojko Spajić.

Tramp objavio da odlaže vojne napade na Iran!

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 12:49

Američki predsjednik Donald Tramp kaže da su održani razgovori o “potpunom i sveobuhvatnom rešavanju neprijateljstava“ sa Iranom.

Ovo su nove cijene goriva, lož ulje skuplje 30 centi

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 14:34

Vlada Crne Gore je, na predlog Ministarstvo energetike i rudarstva Crne Gore, na sjednici održanoj 20. marta 2026. godine donijela Odluku o privremenom umanjenju akciza na promet bezolovnog benzina i gasnih ulja, sa ciljem zaštite građana od naglih poremećaja na tržištu i očuvanja stabilnosti cijena energenata.

Početna plata novoprimljenih policajaca 693 eura: I sa fakultetom rade u zvanju srednjoškolaca

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 08:17

Početna plata od 693 eura za novoprimljene policijske službenike, bez obzira na to imaju li fakultetsku diplomu ili ne, sigurno nije stimulativna za ovaj odgovoran, a često i rizičan poziv.

Ministarstvo odbrane Srbije, VMA i Vojna akademija na meti ruskih državnih hakera

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:27

Tragovi ruske hakerske grupe "Fancy Bear", koju američke i britanske državne institucije povezuju sa ruskom vojnom obavještajnom službom GRU, pronađeni su u Ministarstvu odbrane Srbije, Vojnoj akademiji i Vojnomedicinskoj akademiji (VMA), objavio je danas Radio Slobodna Evropa (RSE), napominjući da iz Ministarstva nije dobio odgovor na upit. 

Sjutra na jugu sunčano, na sjeveru oblačno sa padavinama

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:50

U južnim i centralnim predjelima pretežno sunčano ili malo do umjereno oblačno, a na sjeveru umjereno do potpuno oblačno, ponegdje sa slabim padavinama.

Marko Perović: Da popravimo utisak iz prethodnog perioda

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:43

Crnogorski fudbaleri žele da u prijateljskim mečevima sa Andorom i Slovenijom poprave utisak koji su ostavili u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo – to je poruka mladog Marka Perovića.

Zašto novi BMW i3 ima široke "bubrege", a iX3 uske? Dizajner otkriva ključnu razliku

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:34

BMW je testirao različite varijante prednje maske na oba modela.

Njemačka će finansirati proizvodnju 15.000 dronova presretača za Ukrajinu

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:20

Nacionalna garda Ukrajine dobiće 15.000 modernih dronova presretača Strila ukrajinske proizvodnje, koje finansira njemačka vlada u okviru nedavno potpisanog sporazuma vrijednog više miliona eura.

Udes na Zlatici, jedna osoba povrijeđena

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 21:08

U udesu koji se večeras desio na Bulevaru Vilija Branta na Zlatici povrijeđena je jedna osoba. Kako su saopštili u OKC-u Uprave policije saobraćaj nije u prekidu.

Barselona mijenja plan, Džejms nova meta umjesto Fransiska

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:56

Član "kneževa" može odmah da donese kvalitet i liderstvo, što traže Katalonci.

Laković o potencijalnim novim ministarskim imenovanjima: Odavno neko nije tako dobro “kuvao žabu” kao NSD i DNP

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:16

Bivši poslanik Pokreta Evropa sad, Miodrag Laković, oglasio se na mreži Iks povodom spekulacija o mogućim novim kadrovskim rješenjima u Vladi, da bi aktuelni direktor “Puteva” Radoš Zečević mogao preuzeti resor saobraćaja, dok bi Jovan Vučurović mogao biti imenovan za ministra bez portfelja.

Gatuzo: Samo oni bez krvi u venama ne osjećaju pritisak pred baraž

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:45

Selektor fudbalske reprezentacije Italije Đenaro Gatuzo izjavio je da je nervoza neizbježna dok „azuri“ pokušavaju da izbjegnu treći uzastopni neuspjeh u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.

Orban traži istragu o navodnom prisluškivanju šefa diplomatije Mađarske

Ponedjeljak, 23.03.2026 | 20:33

Mađarski premijer Viktor Orban naredio je danas istragu o navodnom prisluškivanju ministra inostranih poslova te zemlje Petera Sijarta, kojeg su pojedini mediji označili kao osobu koja je povjerljive razgovore sa sastanaka Evropske unije (EU) prenosila Rusiji, pišu strani mediji